A101 Bayilik Şartları

Bugün kime sorsanız A101 lafını duyunca “harca harca bitmez” sloganını bilir. A101 kurulurken en düşük fiyata ve en kaliteli ürünlere odaklanmıştır. Bugün de aynı anlayış doğrultusunda hızla ülke genelinde yaygınlaşmansını sürdürmektedir. Firma hemen hemen hergün yeni bir mağaza açmaktadır. Öyle ki ülkemizin en uzak köşelerinde bile bir A101 mağazası mutlaka vardır.

Bugünkü rakamlara göre ülkemizin bütün illerinde, 900’e yakın ilçesinde ve 7000’e yakın mahallesinde A101 mağazası bulunmaktadır ve hergün ortalama 2,5 milyon müşteri bu mağazaları ziyaret etmektedir.

2008 yılında faaliyete geçen A101 market zinciri, ülkemizde çok hızlı büyümektedir ve girişimciler için oldukça cazip görünmektedir. Son günlerde A101 bayilik koşulları en fazla araştırılan ve merak edilen konular arasındadır. Girişimciler sürekli olarak A101 bayilik veriyor mu veya A101 bayilik koşulları nelerdir gibi sorular sormaktadır.

Ancak A101 güçlü bir sermaye ile kurulmuştur ve bütün mağazalarını kendisi açmaktadır. Firmanın genel yaklaşımı gereği bayilik vermemektedir. Firmanın yaklaşık yüzde 80 hissesi Turgut Aydın Holding’in elindedir.

Bir çok sektörden hangi firmaların ve markaların bayilik verdiğini merak ediyorsanız, Bayilik Veren Firmalar kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz!

Bu kadar fazla mağaza açması, hemen her kesimden tüketiciye hitap ediyor olması ve hemen her türlü malın kaliteli ve ekonomik koşullarda tüketicilere sunulması yüzünden oldukça kazançlı bir marketler zinciri olan A101’in bayisi olmak isteyen birçok girişimci bulunmaktadır. Bu market zinciri yatırımcılar için bu kadar cazip olmasına rağmen A101, kendi sermayesi ile yatırımlarını kendisi yapmaktadır. Herhangi bir bayilik ya da franchising sistemi ile çalışmamaktadır.

A101 kısa sürede yakaladığı büyük ivme ile, kendi kulvarındaki en yakın rakibi BİM’in önüne geçmiş durumdadır. Bu kadar hızlı büyümesinde, müşterilerine indirimli ürünler sunmasının ve insanlara hep kolay ulaşabilen bir mesafede bulunmasının faydası çok büyüktür.

A101 market zinciri ürünleri ve hedef kitlesi hakkında daha ayrıntılı bilgiler firmanın https://www.a101.com.tr/ web sitesi üzerinden temin edilebilir. Ayrıca web sitesinde yer alan “kiralık yeriniz mi var?” başlıklı https://www.a101.com.tr/kiralik-yeriniz-mi-var/ linkine girildiği zaman ekrana gelen A101 başvuru formu, ilk anda bayilik başvuru formu gibi algılansa da aslında bu form, A101’e mağaza olarak kiralanacak gayrimenkulü bulunan kişilere yöneliktir. Bu form doldurularak boş mağaza A101 firmasında kiraya verilebilir.

A101 bayilik vermediği için bir bayilik başvuru formu da yoktur. Bu nedenlerle A101 bayilik koşulları konusunda herhangi bir bilgi yoktur. Ancak herşeye rağmen firmanın ileride bayilik konusundaki tercihleri değişebilir. Bu nedenle firma ile teması kesmemekte fayda bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN