Addax Bayilik Şartları ve Başvurusu 2019

Giyim sektöründen bayilik alıp açmak isteyen girişimcilerin ilgilenecebileceği Addax bayilik sisteminden yararlanabilirler. Kadın giyim üstüne faaliyetlerini sürdüren firmaya franchise başvurusu yapabilir. Anlaşma sağlanması durumunda bayi olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Addax bayilik sistemi ve şartları hakkında detaylar yazımızın devamında.

Addax Firması Hakkında

Bilecik merkezli faaliyet gösteren Addax Giyim firması yalnızca bayan ürünlerine yönelik üretim gerçekleştirmektedir. Modern ve çok seçenekli çizgisi ile herkese hitap eden firma, internet üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedir. Bayan giyim alanında farklı birçok kesim seçeneği ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Bayanlar için özel tasarımlarla gereken ihtiyaca cevap vermektedir. Tasarımları, farklı çizgisi ile büyük talep gören firmanın ürünleri; etek, tişört, tayt, hırka, gömlek, triko, bluz, şort, mont, ceket, yelek ve daha birçok kesim kıyafet olarak belirtilebilmektedir. Tamamen yerli olan firma ürünleri ile ciddi talep görmektedir. Kıyafet seçeneklerinin yanı sıra aksesuar anlamında da tercih edilen ender markalar arasında yer almaktadır. Kıyafetleri tamamlayıcı ürünler olan; çanta, cüzdan, kemer, kolye, aksesuarlar da ürün yelpazesi arasında yer almaktadır.

Addax Giyim Bayiliği Nasıl Alınır?

Kadın kıyafet tasarımlarında etkili bir çizgi benimsemiş olan firma ürünleri ile yüksek oranda talep yaratmaktadır. Bu talebi karşılama noktasında birçok şube ihtiyacı görülmektedir. Bilecik merkezli ve online satış sunan Addax bayilik hizmetini arza açık hale getirerek birçok kişinin karlı yatırımdan faydalanmasına imkan tanımaktadır. Addax giyim firmasından bayilik alabilmek için belirli konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bayilik şartlarına aşağıda listelenmiştir:

 • Addax Giyim Bayiliği için yeterli sermayenizin olması gerekmektedir.
 • İşletme adaylarının teminat göstermeleri istenecektir.
 • Firma bayilerden, şubelerde gerektiği kadar personel çalıştırmalarını istenmektedir.
 • Addax giyim bayileri sorumluluk sahibi olmalıdırlar.
 • Müşteri odaklı olmaları istenmektedir.
 • Addax Giyim Firmaları uygun lokasyonlar göz önüne alınarak açılmalıdırlar. İnsanların yoğun olarak bulunduğu alanlarda, alışveriş merkezlerinde şubelerin açılması önemli bir detay olmaktadır.
 • Adayların ticari sicil geçmişlerinin temiz olması gerekmektedir.
 • Kurulum masraflarını karşılamaları gerekmektedir.
 • Mağazalara mutlaka yönetici atanmalı ve çalışan personeli en iyi şekilde yönetilmesi gerekmetedir.

Addax Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Addax bayilik başvuru işlemleri ilk olarak ön başvuru ile başlar. Bayilik başvurusu için yazının altında ki linki kullanabilirsiniz. Firmanın web adresine girilerek bayilik başvuru formu doldurulur. Sonrasında firma yöneticileri tarafından bayilik talebinin incelenme süreci başlar. İkinci aşamada talepte bulunan firmalarla birebir görüşmeler gerçekleştirilir ve uygun şartları taşıyan adaylarla yapılan görüşmeler sırasında bayilerle ilgili detaylı bilgiler verilir. Süreç sonrasında bayilik sözleşmesi imzalanır ve gereken çalışmalar başlatılır. Yer seçiminin doğru biçimde yapılmasının ardından fizibilite için gereken çalışmalar yapılarak yeni bayinin faaliyete geçirilmesi sağlanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. gizem dedi ki:

  daha önce böyle bir kurulum açmış veya tecrübeli bayilik mi isteniyor acaba bilginiz var mıdır?

 2. fikret altay dedi ki:

  Giyim sektöründeki kaliteli firmalardan birisi, reklam sittileri ve taktikleri benim hoşuma çok gidiyor bende bu doğrultuda kararlar alacağım.

 3. yeliz demirel dedi ki:

  Müşteri odaklı olmak addaxın önemli koşullarından birisi, koşullarını çok dikkate almak lazım addaxın bayiliğini alınırken bu tür şeylere çok dikkat ediliyor.

BİR YORUM YAZIN