BIST 100 1.083 -1.49 | -16.43
BRENT PETROL 44,95 -0.02 | -0.01
EURO 8.711 0.41 | 0.04
EURO/USD 1.18413 0.23 | 0.0
GRAM ALTIN 459.42 -0.26 | -1.19
USD 7.3513 0.22 | 0.02
STERLIN 9.6348 0.54 | 0.05
BITCOIN/USD 11895,36
BITCOIN/TRY 87667,61

Addax Bayilik Şartları ve Başvurusu 2020

Addax bayilik sisteminden bahsetmeden önce, 2020 yılı itibariyle sektörün teknolojiyle beraber hangi seviyelere geldiğine bir bakalım. Ülkemizde ki giyim sektörü her açıdan oldukça gelişmiş ve ilerlemiş durumda. Üreticisinden satıcısına kadar her alanda gelişmeler ve bu gelişmelere ayak uyduran veya uydurmaya çalışan bir çok küçüklü büyüklü firmalar grebilirsiniz. Ama asıl atılım tekstil ürünlerinin satış stratejilerinde görülmektedir. Zaten bir ürünü üretmek ayrı bir yetkinlik isterken, o ürünü satmakda ayrı bir yetkinlik istemektedir.

Ülkemizde ki mağaza kültürü devam ederken eş zamanlı olarakta firmalar online satışa yönelmiş durumdadır. Neredeyse internete bağlanan her cihazdan alışveriş yapabilir duruma geldik. Örneğin, televizyonumuzun smart yv özelliği varsa tamamdır. Siteyi televizyondan açın ve alışverişinizi yapın. İşte alışverişler bu kadar kolay duruma geldi. Bu makalemizde üretmek değilde satmak isteyen girişimciler için Addax giyim markasının bayiylik sisteminden sizlere bahsetmek istiyoruz. Addax markası kadın giyim sektörü üstüne faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya bayilik (franchise) başvurusu yapabilir, anlaşma sağlanması durumunda Addax bayisi olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Addax bayilik sistemi ve şartları hakkında detaylar yazımızın devamında.

Addax Firması Hakkında

Bilecik merkezli faaliyet gösteren Addax Giyim firması yalnızca bayan ürünlerine yönelik üretim gerçekleştirmektedir. Modern ve çok seçenekli çizgisi ile herkese hitap eden firma, internet üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedir. Bayan giyim alanında farklı birçok kesim seçeneği ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Bayanlar için özel tasarımlarla gereken ihtiyaca cevap vermektedir. Tasarımları, farklı çizgisi ile büyük talep gören firmanın ürünleri; etek, tişört, tayt, hırka, gömlek, triko, bluz, şort, mont, ceket, yelek ve daha birçok kesim kıyafet olarak belirtilebilmektedir. Tamamen yerli olan firma ürünleri ile ciddi talep görmektedir. Kıyafet seçeneklerinin yanı sıra aksesuar anlamında da tercih edilen ender markalar arasında yer almaktadır. Kıyafetleri tamamlayıcı ürünler olan; çanta, cüzdan, kemer, kolye, aksesuarlar da ürün yelpazesi arasında yer almaktadır.

Addax Giyim Bayiliği Nasıl Alınır?

Kadın kıyafet tasarımlarında etkili bir çizgi benimsemiş olan firma ürünleri ile yüksek oranda talep yaratmaktadır. Bu talebi karşılama noktasında birçok şube ihtiyacı görülmektedir. Bilecik merkezli ve online satış sunan Addax bayilik hizmetini arza açık hale getirerek birçok kişinin karlı yatırımdan faydalanmasına imkan tanımaktadır. Bayilik veren firmalardan olan Addax giyim markasından bayilik alabilmek için belirli konulara dikkat etmeniz gerekiyor.

Bayilik şartları aşağıda listelenmiştir

  • Addax Giyim Bayiliği için yeterli sermayenizin olması gerekmektedir.
  • İşletme adaylarının teminat göstermeleri istenecektir.
  • Firma bayilerden, şubelerde gerektiği kadar personel çalıştırmalarını istenmektedir.
  • Addax giyim bayileri sorumluluk sahibi olmalıdırlar.
  • Müşteri odaklı olmaları istenmektedir.
  • Addax Giyim Firmaları uygun lokasyonlar göz önüne alınarak açılmalıdırlar. İnsanların yoğun olarak bulunduğu alanlarda, alışveriş merkezlerinde şubelerin açılması önemli bir detay olmaktadır.
  • Adayların ticari sicil geçmişlerinin temiz olması gerekmektedir.
  • Kurulum masraflarını karşılamaları gerekmektedir.
  • Mağazalara mutlaka yönetici atanmalı ve çalışan personeli en iyi şekilde yönetilmesi gerekmetedir.

Addax Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Addax bayilik başvuru işlemleri ilk olarak ön başvuru ile başlar. Bayilik başvurusu için yazının altında ki linki kullanabilirsiniz. Firmanın web adresine girilerek bayilik başvuru formu doldurulur. Sonrasında firma yöneticileri tarafından bayilik talebinin incelenme süreci başlar. İkinci aşamada talepte bulunan firmalarla birebir görüşmeler gerçekleştirilir ve uygun şartları taşıyan adaylarla yapılan görüşmeler sırasında bayilerle ilgili detaylı bilgiler verilir. Süreç sonrasında bayilik sözleşmesi imzalanır ve gereken çalışmalar başlatılır. Yer seçiminin doğru biçimde yapılmasının ardından fizibilite için gereken çalışmalar yapılarak yeni bayinin faaliyete geçirilmesi sağlanır.


Addax Bayilik Başvurusu İçin İletişim Bilgileri

Ünvan: Addax Tekstil Konfeksiyon San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: 4 Eylül Mah. Osman Rusçuk Cad. No:26 Bozüyük/BİLECİK

Telefon: 444 0 997

Telefon: (0228) 315 0 444

Firma hafta içi saat 09 ile akşam saat 17 saatleri arasında hizmet vermektedir.

LC Waikiki Bayilik Şartları

Zara Bayilik Şartları

Defacto Bayilik Şartları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (3)

gizem

05 Eylül 2018, 11:55

daha önce böyle bir kurulum açmış veya tecrübeli bayilik mi isteniyor acaba bilginiz var mıdır?

Cevap Ver

fikret altay

21 Mart 2018, 06:38

Giyim sektöründeki kaliteli firmalardan birisi, reklam sittileri ve taktikleri benim hoşuma çok gidiyor bende bu doğrultuda kararlar alacağım.

Cevap Ver

yeliz demirel

21 Mart 2018, 01:02

Müşteri odaklı olmak addaxın önemli koşullarından birisi, koşullarını çok dikkate almak lazım addaxın bayiliğini alınırken bu tür şeylere çok dikkat ediliyor.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!