Banka ve Krediler

Addax Bayilik Şartları

Addax Bayilik Şartları

Bilecik merkezli faaliyet gösteren Addax Giyim firması yalnızca bayan ürünlerine yönelik üretim gerçekleştirmektedir. Modern ve çok seçenekli çizgisi ile herkese hitap eden firma internet üzerinden satış gerçekleştirmektedir. Bayan giyim alanında farklı birçok kesim seçeneği ile tüketicilerine ulaşmaktadır. Bayanlar için özel tasarımlarla gereken ihtiyaca cevap vermektedir. Tasarımları, farklı çizgisi ile büyük talep gören firmanın ürünleri; etek, tişört, tayt, hırka, gömlek, triko, bluz, şort, mont, ceket, yelek ve daha birçok kesim kıyafet olarak belirtilebilmektedir. Tamamen yerli olan firma ürünleri ile ciddi talep görmektedir. Kıyafet seçeneklerinin yanı sıra aksesuar anlamında da tercih edilen ender markalar arasında yer almaktadır. Kıyafetleri tamamlayıcı ürünler olan; çanta, cüzdan, kemer, kolye, aksesuarlar da ürün yelpazesi arasında yer almaktadır. Tüm bu seçenekleri sunan giyim firması için Addax bayilik almak mümkün olmaktadır.

Addax Giyim Bayiliği Nasıl Alınır?

Bayan kıyafet tasarımlarında etkili bir çizgi benimsemiş olan firma ürünleri ile yüksek oranda talep yaratmaktadır. Bu talebi karşılama noktasında birçok şube ihtiyacı görülmektedir. Bilecik merkezli ve online satış sunan Addax bayilik hizmetini arza açık hale getirerek birçok kişinin karlı yatırımdan faydalanmasına imkan tanımaktadır. Addax giyim firmasından bayilik alabilmek için belirli hususlara dikkat edilmektedir. Bayilik şartlarına bakılacak olduğunda:

 • Addax Giyim Bayiliği için yeterli sermayeye sahip olması gerekmektedir.
 • İşletme adaylarının teminat göstermeleri gerekmektedir.
 • Bayiler, şubeler gerektiği kadar personel çalıştırmalıdır.
 • Addax Giyim Bayileri sorumluluk sahibi olmalıdırlar.
 • Müşteri odaklı olmaları son derece önemli olmaktadır.
 • Addax Giyim Firmaları uygun lokasyonlar göz önüne alınarak açılmalıdırlar. İnsanların yoğun olarak bulunduğu alanlarda, alışveriş merkezlerinde şubelerin açılması önemli bir detay olmaktadır.
 • Adayların ticari geçmişlerinin temiz olması gerekmektedir.
 • Kurulum masraflarını karşılamaları gerekmektedir.
 • Mağazalarda yöneticiler yer almalı ve personellere liderlik yapmaları da son derece önemli olmaktadır.

Addax Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Addax bayilik başvuru ilk sürecinde ön başvurular alınır. Firmanın web adresine girilerek bayilik başvuru formu doldurulur. Sonrasında firma yöneticileri tarafından bayilik talebinin incelenme süreci başlar. İkinci aşamada talepte bulunan firmalarla birebir görüşmeler gerçekleştirilir ve uygun şartları taşıyan adaylarla yapılan görüşmeler sırasında bayilerle ilgili detaylı bilgiler verilir. Süreç sonrasında bayilik sözleşmesi imzalanır ve gereken çalışmalar başlatılır. Yer seçiminin doğru biçimde yapılmasının ardından fizibilite için gereken çalışmalar yapılarak yeni bayinin faaliyete geçirilmesi sağlanır.

Addax Bayilik Başvuru Formu : https://www.addax.com.tr/tr/p/Contact/DealerApp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. yeliz demirel dedi ki:

  Müşteri odaklı olmak addaxın önemli koşullarından birisi, koşullarını çok dikkate almak lazım addaxın bayiliğini alınırken bu tür şeylere çok dikkat ediliyor.

 2. fikret altay dedi ki:

  Giyim sektöründeki kaliteli firmalardan birisi, reklam sittileri ve taktikleri benim hoşuma çok gidiyor bende bu doğrultuda kararlar alacağım.

 3. gizem dedi ki:

  daha önce böyle bir kurulum açmış veya tecrübeli bayilik mi isteniyor acaba bilginiz var mıdır?

BİR YORUM YAZ