Banka ve Krediler

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Tanınırlığı ülke çapında olan Adıyaman Çiğ Köfte Firması’nın 2005 yılında başlaya serüveni günümüze kadar süregelmiştir. Şimdilerde pek çok şubesi bulunan firma müşterilerin damak lezzetine hitap ederek etsiz çiğköfte anlayışını tüketicilere kabul ettirmiştir. Sektörün yükselenleri arasında yerini alan Adıyaman Çiğ Köftecisi müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak segmentinde ilkler arasına girmeyi başarmıştır. Çok kısa sürede birçok kişi tarafından benimsenen lezzetleri ile tüm illerde bulunan şubeleri ile hizmet sunmaktadır. Adıyaman çiğ köfte bayilik sistemine dahil ve işlerini büyütme anlayışı ile yola çıkan firma başarıyı odak noktası haline getirmiştir. Etsiz çiğköfte anlayışını Türkiye’nin birçok ilinde yaygınlaştıran firma bayilik sistemi ile birçok kişinin karlı işe girmesine de destek sunmaktadır.

Adıyaman Çiğköftecisi Hakkında

Geleneksel bir lezzet olan çiğköfte birçok kişi tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Etsiz çiğ köfte elde yoğrularak özel bir şekilde hazırlanarak Türkiye’nin çokça yerine servis edilmektedir. Sosları ile servis edilen lezzet toplumun büyük kesimi tarafından oldukça beğenilmektedir. Bu nedenler firmanın fazla sayıda şube ve bayileri bulunmaktadır. Bayilik veren firma sayesinde tüm illerde tüketiciler etsiz çiğ köftenin tadına bakabilmektedir. Kendi işyerini açarak kar elde etmeyi hedefleyen kişiler için Adıyaman çiğ köfte bayilik vermektedir. Dünyaya açılmayı hedefleyen firmanın bayilik fırsatından yararlanmak isteyen girişimciler ana bayi ile görüşme gerçekleştirerek gereken bilgiyi alabilmektedir. Kurumsal yapısı ve ürünlerindeki kalitesi ile tercih edilen çiğ köfteci kısa sürede artan şubeleri ile ne kadar talep gördüğünü de kanıtlamıştır. Rakipleri arasında birinci sırada yer alan firma müşterilerinin beğenisine hitap etmektedir.

Adıyaman Çiğköftecisi Bayilik Şartları Nelerdir?

Geçmişi tarif eden lezzetin günümüze uyarlanmış hali denilebilecek olan etsiz çiğ köftenin kendi özel karışımı ile harmanlanması ile oluşan lezzet için Adıyaman çiğ köfte bayilik sistemi usulüne uygun iş sahibi olmak isteyen herkese kapılar sonuna kadar açılmaktadır. Bayilikten yararlanmak isteyen herkesin franchising şartlarına dikkat ederek başvuru yapması mümkün olmaktadır. Deneyim ve tecrübelerini birleştirerek sektörde tanınmayı başarmış firmanın bayilik şartlarına bakılacak olursa:

  • İş yeri seçimlerinde lokosyon son derece önemli olmaktadır. Kamu alanları, yayların ve araçların sıklıkla geçtiği güzergahlar tercih edilmelidir. Kar marjının yüksek olması açısından son derece önemli bir durum olarak nitelendirilmektedir.
  • Dükkanın iç ve dış tasarımları konsepte uygun olmalıdır.
  • Ana bayi ile anlaşmanın yapılmasından sonra karşılıklı olarak franchising sözleşmesi imzalanmaktadır.
  • Bayilik başvurusu yapanlardan belirli miktarda bedel alınmaktadır.

Tüm bu şartların dışında diğer önemli şartlar için ilgili firma ile görüşme sağlanması tavsiye edilmektedir. Bayilik sitesinin incelenmesi sonrasında gerekli bilgilerin incelenmesi resmi site aracılığı ile yapılabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ