BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9274,37
BITCOIN/TRY 63659,3

Akbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte bankalar çeşitli işlemler için oldukça büyük kolaylıklar sağlamaya başlamıştır. Özellikle aniden gelişen ihtiyaç doğrultusunda kredi vererek kredi ihtiyacı olan kişilere büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir. İhtiyaçların çeşitlenmesi sebebiyle kredi çeşitleri de çeşitlenmiştir. Her kredi her ihtiyaca doğru bir şekilde cevap verememektedir. Bunun için ihtiyacınıza uygun olarak kredi tipinizin ne olduğunu iyice bilmeniz daha iyi olacaktır.

Çeşit çeşit krediyi müşterilerine sunmakta olan Akbank teknoloji alanında attığı cesur adımlar sayesinde insanların şubeye gitmelerini engelliyor ve daha kolay yollar sunuyor. İnternet bankacılığı, müşteri temsilciliği, mobil bankacılık veya SMS yolu bu yollar arasında sayılabilir. Akbank kredi başvurusu sms ile yapılabilir ve bu yol en kısa şekilde başvuru formunuzu yollayabilmeniz için oldukça hızlı bir yöntemdir.

Akbank SMS ile Başvuru

Akbank ülkemizde önde gelen kredi veren kuruluşlarından birisidir. Ve gün geçtikçe müşterilerine hızlı ve pratik bir hizmet vermenin yollarını aramaktadır. Akbank kredi başvurusu sms ile oldukça hızlı ve pratik bir hal almıştır. Bu kredi ile birlikte tatil, sağlık, eğitim ve diğer ihtiyaçlarınız için bireysel ihtiyaç kredisi alabilir ve bununla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Peki, SMS ile başvuru tam olarak nasıl yapılır? Öncelikle ilk yapmanız gereken telefonunuzdan mesaj yazma kısmına gelmektir. Mesaj yaz bölümünü açtıktan sonra büyük harfler ile KREDİ yazmanız gerekmektedir. Bunu yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ardından bu mesajı 4425’e kısa mesaj olarak yollamanız gerekmektedir. Eğer daha önce bankalar ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadıysanız ya da kredi notunuz yüksek ise krediniz büyük ihtimalle onaylanacaktır.

Akbank SMS ile Başvuru ve Kredi Faiz Oranları

Akbank kredi başvurusu sms ile yapıldıktan sonra bu başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Ama başvuru yapacak kişilerin bazı hususları bilmelerinde fayda vardır. Öncelikle görüldüğü gibi kredi başvurusu yapıldığında mesaj ile yazıldığı kadarına bakılırsa herhangi bir şekilde limit ile alakalı bilgi yazılmamaktadır. Burada zaten sms ile alınan başvurularda kredi limiti önceden belirlenmiş olarak 20000 TL olarak belirlenmiştir. Eğer başvurunuz değerlendirildikten sonra onaylanırsa banka sizi arayacaktır. Kredi tutarı hakkında konuşmayı bu görüşme esnasında yapmanız gerekmektedir. Eğer başvurmak istediğiniz miktar 20000 TL üzerinde ise şubeye gitmeniz gerekmektedir. Bu yapılan kredi başvurusu ihtiyaç kredisi olarak geçtiğinden dolayı, ihtiyaç kredi faiz kuralları uygulanmaktadır. Bu kredi faiz oranı ise %1,25 olarak belirlenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (4)

esma akbay

09 Nisan 2018, 09:42

Akbank çok güzel bir fırsat sunmuş, sadece bir kaç mesaj ile istediğimiz tüm banka ihtiyaçlarını giderebiliyoruz.

Cevap Ver

gülay arsan

09 Nisan 2018, 01:19

Akbanktan sms ile ihtiyaç kredisi gibi bir çok şeyi hızlı bir şekilde halledebiliyoruz, iki üç mesaj ile başvurumu yaptım.

Cevap Ver

caner durdu

09 Nisan 2018, 09:12

Arkadaşlar yaparken gördüm merak ettim gerçekten de hiç bankaya uğramadan bu tür işler yapılabiliyormuş.

Cevap Ver

ahmet polat

08 Nisan 2018, 07:03

Sadece telefon ile kredi kartı başvurusu yapabiliyoruz, çok iyi bir hizmet olmuş.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!