BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9264,52
BITCOIN/TRY 63591,69

Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır !

Ülkemizin en büyük bankalarından birisi olan Akbank tarafından müşterilerine verilen kredi kartı Axess’tir. Axess kredi kartı aldıktan bir süre sonra kullanmak istemeyen kişilerin söz konusu kartı kapattırmak istemeleri durumunda izlemeleri gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Akbank kredi kartı iptali için söz konusu adımların izlenmemesi durumunda kartın kapatılamaması durumu yaşanabilmektedir. Diğer bankalarda olduğu gibi kredi kartı iptal işlemi farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bunlar arasından kişiler kendi durumlarına en uygun olanı tercih ederek kredi kartlarını iptal ettirebilmektedir. Söz konusu seçeneklerden ilki herhangi bir Akbank şubesine bizzat gidilmesidir. Gidilecek olan şubede banka personeli gerekli yönlendirmeyi yapmakta ve bu sayede kredi kartı çok kısa bir sürede iptal olmaktadır.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Akbank Kredi Kartı İptali

Akbank kredi kartı iptali için tercih edilecek başka yöntemlerde bulunmaktadır. Söz konusu yöntemler banka şubesine giderek kartların kapattırılmasından çok daha kolaydır. Bunun için insanlar tarafından bu yöntemler şubeye gitmeye göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Söz konusu yöntemler arasında bulunan internet bankacılığı üzerinden kredi kartı iptal ettirme işlemi son derece basittir. Bu işlem için kişilerin internet bankacılığı kullanıyor olması gerekmektedir. İnternet bankacılığı kullanmayan bir kişinin buradan kredi kartı iptal işlemini yapması mümkün değildir. İnternet bankacılığına girildikten sonra kullanılan kredi kartının seçilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ise sistem tarafından birçok seçenek sunulmakta olup bunlardan bir tanesi de kart iptalidir. Bu seçenek tercih edilerek kredi kartı iptal edilebilmektedir.

Banka Asya kredi kartı iptali ile ilgili merak ettiğiniz konuları, Bank Asya Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz!

Müşteri Hizmetleri ve Mobil Bankacılık Üzerinden Akbank Kredi Kartı İptali

Akbank kredi kartı iptali için tercih edilecek olan yollardan bir tanesi de mobil bankacılıktır. Akıllı telefonlara indirilecek olan uygulama üzerinden internet bankacılığında olduğu gibi burada da kredi kart iptali yapılabilmektedir. Bunun için gerekli olan adımların takip edilmesi yeterlidir. Kredi kartı iptali için son seçenek ise müşteri hizmetleridir. Günün her saatinde hizmet veren müşteri hizmetleri arandığında müşteri temsilcisine bağlanarak kredi kartı iptali sağlanabilmektedir. Böylece şubeye gitmeden rahatlıkla işlem tamamlanmış olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!