Akbank Öğrenci Kredi Kartı ve Özellikleri

Öğrencilere özel olarak kart hizmeti veren bankalardan bir tanesi de Akbank’tır. Akbank gençlerin maddi olarak biraz daha rahat etmesi için bir takım avantajların olduğu kredi kartını gençlerin kullanımına sunmaktadır. Axess Exi26 kart adı verilen kredi kartı 26 yaşın altında olan kişilerin kullanımı için özel olarak hazırlanmıştır. Akbank öğrenci kredi kartı ve özellikleri farklı avantajlar sunduğundan dolayı öğrencilerin yoğun ilgisini çekmektedir. Ülkemizin en büyük bankalarından bir tanesi Akbank tarafından sağlanan bu kredi kartını almak için Akbank şubelerine başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru esnasında kişilerden öğrenci belgeleri ve nüfus cüzdanları istenmektedir. Bu belgelerle beraber yapılan başvurular kısa sürede sonuçlanmakta ve öğrencilere kredi kartları verilmektedir. Böylece öğrenciler avantajlı fırsatlardan kısa sürede yararlanmaya başlamaktadır.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı ve Chip Para Fırsatı

Akbank öğrenci kredi kartı ve özellikleri arasında chip para kazanma fırsatı bulunmaktadır. Alışveriş yaptıkça kazanılan chip paralar ile alışveriş yapılabilmektedir. Chip para ile normal alışveriş yaparken 1 Chip para = 1 TL olarak kabul edilmektedir. Biriken chip paranın öğrenilmesi de son derece kolaydır. Alışveriş yapılan yerlerden bu bilgi kısa sürede öğrenilmektedir. Kredi kartı tarafından sağlanan bir başka avantaj ise taksit imkanıdır. Alışveriş sırasında taksitli ödeme seçeneği tercih edilebileceği gibi alışverişten sonra da böyle bir imkan kredi kartı tarafından sunulmaktadır. Alışveriş yaparken taksit yaptırmayı unutan kişiler Akbank internet bankacılığına giriş yaparak “Kartlar > Taksit / Erteleme İste” bölümünden 50 TL ve üzerinde olan harcamalar faiz ödemeden 3 taksite bölünebilmektedir. Böylece öğrenciler ödemelerini daha rahat bir şekilde yapabilmektedir.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı ve Yıllık Kart Ücreti

Akbank öğrenci kredi kartı ve özellikleri arasındaki yer alabilecek olan yıllık kart ücreti ile vardır. Axess Exi26 kredi kartı için Akbank ilk yıl kart ücreti talep etmez iken diğer yıllar için sadece 20 TL kart ücreti talep etmektedir. Bu kredi kartı kullanılarak fatura ödemeleri yapılabildiği gibi otomatik ödeme talimatı dahi verilmektedir. Böylece öğrenciler her ay fatura ödemek için ödeme noktalarına gitmek zorunda kalmamaktadır. Bunun dışında banka tarafından bu kredi kartı sahibi gençlere sunulan farklı bir avantaj daha bulunmaktadır. Bu karta sahip olan öğrenciler istediklerinde SMS ile 500 TL nakit avans kullanabilmektedir. Uygun faiz oranı ve 3 taksitle ödeme imkanı sayesinde bu miktar öğrencilerin önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. gizem kocabaş dedi ki:

    ben bir öğrenciyim ve elimde bu karttan elimdeydi ve beni bazı yerlerde çok kurtarmıştır arkadaşlarıma tavsiye ettim onlarda çıkardı bu karttan

  2. Şerife gök dedi ki:

    Akbank öğrenci kredi kartı öğrencilerimizin imdadına sıkıştığı yerde yardımcı oluyoröderkende kolaylık sağlıyor

  3. gülsüm moloz dedi ki:

    ben bir öğrenciyim ve akbankın bize sağladığı imkanları asla göz ardı edemem gerçekten çok kaliteli bir banka iyiki bu bankayı tercih etmişim

BİR YORUM YAZIN