Albaraka Faizsiz Worldcard Kredi Kartı

Albaraka, kendisine ait özellikleri bulunan kredi kartı hizmetleri vermesinin yanı sıra World özelliğine sahip kredi kartları da bünyesinde bulundurmaktadır. Adından rahatça anlaşılabileceği gibi Albaraka kredi kartı Worldcard özellikleri taşıyor ve alışverişleriniz esnasında Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Katılım bankaları içerisinde bulunduğundan dolayı Albaraka, kredi kartı hizmetlerini de faizsiz olarak vermektedir. World Card’da bulunan bütün özelliklerin faiz barındırabilecek olanları dışında hepsi bu kartların özellikleri arasındadır. Örneğin diğer kredi kartlarında bulunan vade farklı taksit ya da nakit avans çekimi faiz unsurları içerebileceğinden dolayı Albaraka World Card içerisinde bu özellikler bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra diğer bankalarla karşılaştırıldığında asgari ödeme hesaplaması da diğer bankalara göre farklıdır. Bu kredi kartında faiz bulunmadığından dolayı harcamalarınızın tamamını, ödeme gününüz geldiğinde ödemeniz gerekmektedir. Kısacası asgari ödeme tutar yoktur, harcadıklarınızın hepsini ödemeniz gerekmektedir.

Albaraka Faizsiz Worldcard Kredi Kartı Özellikleri

Her harcama veya alışverişinizde Worldpuan kazanabilmektesiniz. Yani 1 Worldpuan kazanabilmek için 10 Türk Lirası tutarında bir harcama yapmanız gerekmektedir. Bu karta sahip olanlar, karşılığında bir ücret ödemeden bir sene boyunca kaza sonucu vefat, devamlı sakat durumlarında kaza sonrası oluşan tedavi ücretlerinin karşılanması sebebiyle güvenceli hale gelmektedirler. Albaraka kredi kartı sayesinde bütün World ile alakalı kampanyalardan yararlanabiliyor ve vade farkı istenmeyen bütün taksitli alışverişlerinizi yapabiliyorsunuz. Sadece Klasik Worldcard değil bunu yanı sıra Albaraka Bussines Worldcard, Albaraka Gold Worldcard gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulmuş kredi kartlarını da kullanabilirsiniz. Bu kartlara sahip olabilmek için bankanın ilgili birimlerine başvurmanız gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankasının bünyesinde hangi kredi kartlarının olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Türkiye Finans Kredi Kartı başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz!

Albaraka Faizsiz Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka kredi kartı başvurusu albarakaworldcard.com/#basvuru adresinde karşınıza çıkan form aracılığı ile sağlanmaktadır. Karşınıza çıkan formda sizden talep edilen bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girebilmek için yanınızda başvuru yapmadan önce kimlik bilgilerinizi hazır bir şekilde bulundurmanız gerekmektedir. Ve başvuru esnasında cep telefonunuza onay kodu geleceği için cep telefonunuzun da yanınız da bulunması gerekmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra banka tarafından incelenip size gerekli dönüşler sağlanacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. azad tekin dedi ki:

    Faizsiz kredi kartını duyunca hemen dikkatimi çekti, bakalım ilgeniyorum alabilirsem alacağım.

  2. akın sevgi dedi ki:

    Kredimizin başvurusunu yaptık sonucunu bekliyoruz, sonuç tahminimce %90 olumlu olacak.

  3. kazım aydoğdu dedi ki:

    Yaptığımız alışverişlerden'de worldpuan kazanıyoruz daha sonrasında bunlarıda harcayarak kaar ede biliyoruz.

BİR YORUM YAZIN