Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

2003 yılında kurulan ve çiğ köfte sektöründe yaptığı yatırımlar çerçevesinde son derece kaliteli bir şekilde üretim ve pazarlama gerçekleştiren Battalbey Çiğköfte, genişleme ve büyüme stratejisi çerçevesinde ülke içerisinde pek çok noktada açılan şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır. 2 bini aşkın satış mağazası ve 40 civarında bayisi ile hizmet veren firma, sunduğu ürünleri uygun bedellerle ve son derece lezzetli bir şekilde hazırlamaktadır. İlk dönemlerde ürünlerinde çiğ eti ağırlıklı olarak kullanan şirket sonraki zamanlarda çiğ etin satışının yasaklanması ile birlikte imalatında bulgur, salça ve soğanın yanında çeşitli baharatları kullanarak harmanlama yapmaktadır. Lezzetli ve doyurucu bir özelliğe sahip olan Çiğköftenin yoğun bir şekilde rağbet görmesi, şirketin büyümesi ve daha büyük müşteri potansiyeli elde edebilmesine adına oldukça olumlu bir etki göstermiştir. Bu bağlamda Battalbey Çiğ Kötfe Bayilik Şartları yerine getirilerek hem işyeri sahibi olabilmek mümkün olmakta hem de karlı bir işe girişim yapılmış olmaktadır.

Battalbey Çig Köfte Bayilik Sürecindeki Giderler

Çiğköfte sektöründe girişimci olmak isteyen adaylar Battalbey firması tarafından saptanan Battalbey Çiğköfte Bayilik Şartları doğrultusunda aranan hususları harfiyen yerine getirmelidir. Şirket tarafından sağlanan bayiliklerde isim hakkı için herhangi bir bedel talep edilmemesi en önemli nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Battalbey, bayilik hakkı elde eden kişilerden kaparo ve teminat gibi bedeller de talep etmemektedir. Ancak şirket tarafından istenen en önemli husus, çiğköfte teminin sadece Battalbey firmasından sağlanması gerektiğidir. Yatırım yapacak kişinin sermayesini sadece dükkan kirası, dekoru ve ekipmanları için harcayacak olması bu noktada çok önemli bir avantaj oluşturmakta olup çok düşük bedeller ile işyeri sahibi olabilmeyi de mümkün kılmaktadır. Battalbey firması da bayilerine yaptığı çiğköfte satışı ile birlikte karını ve büyümesini artırmaya devam etmiş olacaktır.

Battalbey Çig Kötfe Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Yaptığı teknolojik atılımlar doğrultusunda çiğköfte üretiminde tamamıyla makine kullanan Battalbey Çiğköfte, hem yoğurma işleminin daha güzel hale gelmesiyle birlikte ürünlerinin tadını artırmayı hem de imalat sürecindeki hijyenik ortamı oluşturmayı hedeflemektedir. Firmaya başvuruda bulunmak isteyen ve Battalbey Çiğköfte Bayilik Şartları ile ilgili istenen hususları yerine getireceğine dair taahhütte bulunan girişimci adayları ad ve soyad, telefon ve e-mail gibi iletişim bilgilerinin yanı sıra bayilik almak istediği şehir ve bayiliğin açılacağı adres ile ilgili detaylı bilgileri şahsen veya online başvuru yoluyla firmaya ulaştırmalıdır. Şirket tarafından yapılacak değerlendirme aşamasında başvuru yapılan konuma yakın bir noktada başka bir bayilik bulunmuyorsa gereken izinler sağlanmaktadır. Şirket değerlendirme süreci sonrası başvuru sahiplerine telefon yoluyla geri dönüş yapmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. cemil aslan dedi ki:

  Yeni bir dükkan açma planım var bu planım çiğköfte dükkanı tarafında ama daha tam karar veremedim.

 2. süleyman gökçe dedi ki:

  Bayilik şartları baktığım kadarıyla hoşuma gitti, ciğköfte dükkanımı battalbey'den almayı düşünüyorum.

 3. dilek söken dedi ki:

  İstenen şartlar çok ağır ve zor değil, temel şeyler olduğu için bayilik alabileceğimi düşünüyorum sadece güzel bir reklam gerekiyor şuan onu planlıyorum.

 4. furkan sucu dedi ki:

  Battalbeyin 2000 binden fazla şubesi var çok başarılı ve hızla büyüyen bir firma, bizim bulunduğumuz ilçede hiç yok ancak, ben bunu değerlendirerek güzel paralar kazanacağımı düşünüyorum.

BİR YORUM YAZIN