BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9272,59
BITCOIN/TRY 63647,03

Baydöner Bayilik Şartları

Döner, önceden yöresel baharatlar ve içyağ kullanılarak rafine edilen ve dövülen et parçalarının, bir şişin üzerine geçirilmesi ve dik olarak ateşin karşısında döndürülerek pişirilmesi ile hazırlanan bir kebap türüdür. Ülkemizde 150 yıldan beri yapılan ve severek tüketilen döner, bugün artık bütün dünyada bilinen bir lezzettir. Dönerin en büyük iki özelliği vardır. Birincisi genelde et olarak kuzu eti kullanılmasıdır. İkincisi ise odun ateşi karşısında pişirilmesidir. Bu kadar çok tutulunca birçok yerde tavuk döneri de yapılmaya başlandı ama bu işin esası kuzu etinden yapılan dönerdir.

Baydöner Kimdir?

Baydöner, 2006 yılında kurulmuştur ve yola çıkarken hem ülkemizde hem de dünyada tanınan bir döner markası olmayı hedeflemiştir. Baydöner, her lokantasında aynı hizmeti ve aynı lezzeti verebilmek için kalite standartlarına uygun faaliyet göstermektedir. Bu amaçla ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olmuştur. Gıda sektöründe hizmet veren bütün işletmeler gıda güvenliğine dikkat etmek zorundadır. Günümüzde herkes gıda ürünlerinin sağlık açısından güvenilir olmasını beklemektedir. Gıda güvenliği, gıdaların amacına uygun üretilmesi ve tüketilmesi durumunda bir sağlık problemi yaratmayacağı ve insanlara zarar vermeyeceği anlamına gelmektedir. Gıda güvenlik sistemleri bu amaçla kurulmuştur. Bir ürünün, tarladan başlayarak tüketicinin masasına gelinceye kadar bütün süreçlerde gıda güvenliğinin sağlanması gerekmektedir. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, gıda üretiminin bütün aşamalarını içine alan sistematik bir yaklaşımdır. Daha önce bu konuda hazırlanan Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları sistemi (HACCP) esas alınarak tasarlanmıştır. Baydöner, ISO 22000 belgesine sahip tedarikçi firmalar ile çalışmakta ve kalite ve hijyen konularında hassas davranmaktadır. 2015 yılında yapılan ve halk oylaması ile belirlenen, AVM’lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri ödülünü Baydöner kazanmıştır. Bunun dışında başka ödüller de kazanmıştır. Örneğin Ernst & Young tarafından dünya genelinde düzenlenen Yılın Girişimcisi Ödülü’nü de 2016 yılında Baydöner kazanmıştır.

Baydöner Bayilik Şartları

Baydöner, bugüne kadar keyifli mekanlarda ve uygun Baydöner fiyat yaklaşımı ile müşterilerine hizmet vermiştir. Baydöner restoran zinciri bugün itibariyle 100’ün üzerinde şubeden oluşmaktadır. Ülkemiz dışında Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta da şubeleri bulunmaktadır. Baydöner, dönercilik alanında lider konumda bir firmadır. Bağımsız ve büyük araştırma kuruluşları tarafından 2015 yılında yapılan araştırma sonuçlarına göre Baydöner, döner denildiği zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Düzenli reklam ve tanıtım kampanyaları ile marka algısını her zaman yüksek tutmaktadır. Geldiği nokta itibariyle ülkemizin en yaygın ve en güçlü restoran zinciri olan Baydöner, hem ülkemiz içinde hem de yabancı ülkelerde büyümesini sürdürmektedir. Bu çerçevede olmak üzere girişimcilere franchising veya bayilik imkanları vermektedir.

Baydöner bayilik verdiği bütün firmalara ve şubelerine tam destek vermektedir. Bu kapsamda olmak üzere, dönerin üretim aşamalarından, mutfaktaki sıcaklık kontrolüne kadar, hatta masalarda sipariş alınmasına kadar bütün süreçlerde Baydöner teknolojik altyapı desteği vermektedir. Baydöner teknolojik altyapıya büyük önem vermektedir ve bu sayede çalışanların verimli olmasından, ürün kalitesine kadar hizmet standartlarını en iyi şekilde uygulamakta ve kontrol etmektedir. Baydöner, bayilerinde ve şubelerinde çalışan herkesin aynı düzeyde kaliteli ve güvenli hizmet vermesini sağlamak amacı ile eğitime de önem vermektedir. Firma tarafından kurulan Baydöner Akademi’de düzenli olarak çalışanlar, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi esasları doğrultusunda eğitilmektedir. Bu eğitimler firmanın bölge yöneticileri ve konusunda uzman gıda mühendisleri tarafından verilmektedir.

Baydöner bayilik verdiği işletmelerde ürün standartlarını korumak için düzenli aralıklarla örnekler almakta ve bunları yetkili laboratuvarlarda kontrol ettirmektedir. Baydöner bayilik verdiği bütün işletmelerin restoran açılış hazırlıklarına ve açılışın ilk gününden itibaren her durumda, satın alma, pazarlama, lojistik, insan kaynakları, operasyon, eğitim ve kalite kontrol gibi birçok alanda yoğun destek hizmetleri vermektedir. Baydöner, hizmet kalitesi ve gıda güvenliği yanında baydöner fiyat ilkeleri konusunda da hassaslık göstermektedir. Müşterilerine her zaman uygun fiyatlarla hizmet vermeyi ilke edinen Baydöner, bu konuda bayileri ve şubelerinde uygulanan fiyatları kontrol etmekte ve ilkelerin dışına çıkan bayileri uyarmaktadır. Baydöner ayrıca müşterilere sunulan menülerde de standartlara uyulmasını ve belirlenen menülerin dışına çıkılmamasını talep etmektedir. Marka olmaya çalışan ve ülkemizin her yerinde müşterilerin karşısına aynı anlayış ve aynı menülerle çıkmak isteyen Baydöner bu konuda da hassasiyet göstermektedir. Aşağıda Baydöner tarafından belirlenen bayilik şartları özetlenmiştir:

  • Baydöner, sözleşmelerini 10 yıl üzerinden yapmaktadır.
  • Bayilik sözleşmesi yapılırken restoranın bulunduğu bölgeye ve iş yapma kapasitesine bağlı olarak değişen bir restoran bedeli talep edilmektedir.
  • Restoran yeri, Baydöner’in kriterleri doğrultusunda bayi tarafından belirlenmektedir ancak yerin kiralanması veya satın alınması konusunda Baydöner’in uygunluğu aranmaktadır.
  • Restoran alanının en az 150-200 metrakare arasında olması ve mutlaka bahçe veya avlu şeklinde bir dış alanın olması tercih edilmektedir.
  • Restoranın yerleşim tasarımı ve mobilya seçenekleri Baydöner tarafından tasarlanacaktır.
  • Bayi yönetici ve çalışanları mutlaka Baydöner Akademi’de eğitime katılmak zorundadır.

Baydöner için esas olan müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle bayilik sözleşmeleri yapılırken Baydöner, çok fazla ince eleyip sık dokumaktadır. Kaliteden, makul fiyattan ve hızlı servisten ödün vermek istememektedir. Baydöner ile bayilik şartlarını görüşmek ve daha fazla bilgi almak için firmanın https://baydoner.com/ web sitesinden ve info@baydoner.com web adresinden iletişime geçilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!