Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları 2019

Çiğköfte bayilik sistemi son yıllarda fazlasıyla revaçta olan ve girişimcilerin hayli dikkatine çeken bir sektör durumuna gelmiştir. Ülkemizde irili ufaklı onlarca çiğköfte markası bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını biliyoruz, bazılarını bilmiyor olabiliriz. Markasını büyütüp çeşitli yatırımlar yaparak reklamlarla kendisini tanıtan firmalar malumunuz hemen tanınır duruma geliyorlar. Çiğköftem markasıda, yatırımlar yaparak ve bayilik (franchise) sistemi ile yurt dışına açılıp bu tanıdık firmalardan biri durumuna gelmiştir. Son zamanlarda, hızla büyümekte olan çiğköfte sektörü neredeyse her ilde ve ilçede hizmet vermekte olup küçük sermayelerle kendi işini yapmak isteyen yatırımcılar için makul bir seçenektir. Çiğköftem firması da bu seçeneklerden biri olmakla birlikte yurt içi ve yurt dışına bayilik veren firmanın yüzlerce şubesi ile bir çok insana istihdam sağlamaktadır. Bu firma, yatırımcılardan isim hakkı, reklam ücreti ve kâr payı talep etmemektedir.

Çiğköftem Bayiliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

2019 yılı için belirlenmiş olan Çiğköftem bayilik fiyatları ve şartları şu şekildedir:

 • Kendi dekor tarzına önem veren ve bu tarzı verdiği bayiliklerde de koşul olarak öne süren Çiğköftem, çalıştığı tedarikçi firmalardan dekorasyon ürünlerinizi temin etmenizde bayi adaylarına yardımcı olmaktadır. Tabii bayiler yine Çiğköftem şartlarına bağlı kalarak kendi dekorasyon çalışmalarını yürütebilirler. Açacağınız dükkanın, lokasyon ve dükkanın büyüklüğüne göre, ve diğer giderlerinizle beraber şu kadar maliyet çıkar demek doğru olmaz. Tavsiyemiz ilk olarak firmayla görüşüp lokasyon ve m2 belirlemeniz gerekiyor. Ardından net rakam olmasada tahmini rakamlar ortaya çıkacaktır. Ama çok yüksek rakamlardan bahsedilmiyor ve doğru yönetimle yatırdığınız parayı 3 ila 6 ay içerisinde amorti edebilirsiniz.
 • Bayiliğin açılacağı yer alışveriş merkezlerinde stant şeklinde kurulabilmektedir.
 • İşletmenin işlek bir caddede yer alması.
 • Satış alanının giriş katta yer alması.
 • İşletmenin 20 metre kare satış alanına ve 3 metrelik ön cephe genişliğine sahip olması.
 • Reklam panosunun ve satılan ürünlerin görünür olması.

Bu şartlar yerine getirildikten sonra, gerekli incelemeler yapılarak Çiğköftem franchise tarafından işyeri kiralanmakta veya satın alınmaktadır.

Çiğ köfte bayilik almak isteyenler için diğer bir alternatif olan Battalbey Çiğ Köfte markasının bayilik şartları ile ilgili tüm bilinmeyenler, Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları başlıklı yazımızda paylaşılmıştır!

Çiğköftem Bayiliği Nasıl Alınmaktadır

Firmaya ait internet sitesi üzerinden başvurularak veya telefon numarasıyla görüşme sağlanarak bayilik talepinde bulunabilirsiniz. Bayilik istenilen il veya ilçenin bildirilmesi gerekmektedir. Yapılan görüşmede kurulacak işletme değerlendirmeye alınarak, Çiğköftem bayiliği fiyatları ve şartları hakkında genel bilgiler sizlere verilmektedir. Bayiliğin verilmesi halinde, isterseniz firma tarafından iş yerine iç ve dış dekorasyon tadilatları için bir ekip gönderilebilir veya kendi ekibiniz ile çalışabilirsiniz. Unutmayın kendi ekibinizle çalışırken Çiğköftem dekorasyon şartlarına uymanız gerekiyor. Bunun yanı sıra yatırımcı ve yanında çalışacak olanlar bir haftalık eğitim sürecine tabi tutulmaktadır. Eğitim başarı ile tamamlandığı takdirde açılış gerçekleştirilmektedir. Açılışın olduğu gün gelenlere çiğköfte ücretsiz olarak verilmekte olup ederi Çiğköftem tarafından karşılanmaktadır. Firma yetkilileri de bu açılışta yer almaktadır. Çiğköftem bayiliği alınması halinde, özen gösterilmesi gereken en önemli husus müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır. Bu sayede firmanın saygınlığının korunması amaçlanırken aynı zamanda satış oranın artması ve buna bağlı olarak da yatırımcının aylık kazancının yüksek olması mümkün olmaktadır.  Bayilik almak isteyen yatırımcıların Çiğköftem firmasını tercih etmesinin bir çok avantajı olmaktadır. Yatırımcılara ve çalışanlara eğitim desteği sunulmaktadır. Ayrıca sürekli denetim yapılarak bazı eksiklikler mevcutsa önüne geçilmektedir. Yatırım yapıldığı takdirde kısa sürede dönüş sağlanmaktadır. Çiğköftem bayilik fiyatları ve şartları sağlandığında işinizin karlı bir yatırama dönüşmemesi için bir engel kalmıyor. 

Çiğköftem İletişi Bilgileri

Çiğköftem Türkiye Merkez İletişim Bilgileri

EM Group Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Mimar Sinan Mah. E5 Londra Asfaltı Cad. No:87/1 Büyükçekmece / İSTANBUL

P. Kodu: 34535

Telefon: 444 2 126

Faks: +90(212) 550 21 11

E-Posta: info@cigkoftem.com

Çiğköftem Avrupa Merkez İletişim Bilgileri

EM Europe GmbH

Hammer Landstr. 113 41460 Neuss / Deutschland

Telefon: +49 2131 2949820

Telefon: +49 2131 2949821

Faks: +49 2131 2949822

E-Posta: emeurope@cigkoftem.com

Bayilik Başvuru Formu: https://www.cigkoftem.com/franchise

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. salih kazım dedi ki:

  Çiğköfte dükkanı açma gibi bir planım yoktu ancak bugün arkadaşlarla giderken yeni açılan bir dükkana denk gelince benim aklıma girdi, bakalım şuanlık çok uygun gözüküyor.

 2. yunus dikmen dedi ki:

  İşletme 20 metre kareye sahip olduktan sonra diğer bayilik şartlarını almak kolay oluyor konum ve satış ile ilgili her şey tamam artık bayilik başvurusu yapıp almak kaldı.

 3. ilker güneş dedi ki:

  Arkadaşımla ortak açma planımız var ikimizde üniversiteye gidiyoruz, iki kişi olunca işimiz kolay olacak ancak okurken bir dükkanı yönetmek ne kadar zor olur bilemiyorum.

 4. batuhan kahraman dedi ki:

  Konumum ve param hazır sadece bayiliği almak kaldı bayiliğide alırsam 2 hafta içersinde dükkanımı açacağım inşallah.

 5. arda saylan dedi ki:

  Büyük mağazaların içerisine kurulunca çok iyi iş görüyorlar, ben böyle yapabilirsem çok iyi olur, kendimce belirlediğim bir yer var ancak açabilirmiyim emin değilim.

 6. ahmet aydemir dedi ki:

  Bizim mahallede bir adet çiğköfteci var ancak bu bölgede pek çiğköftem yok bende bunu değerlendirerek güzel işletebileceğim bir yer arıyorum, güzel bir konum bulursam hemen bayiliği alacağım.

 7. özgür atasoy dedi ki:

  Çiğköftem bayiliği almak çok ta zor değil, şartları yerine getirince alınıyor ancak, sonrasında yapılacaklar önemli nasıl işi yürüteceğiz hangi yolları izleyeceğiz çokta kolay değil bence.

 8. berk orhan dedi ki:

  Bizim buralarda çiğköfteler baya bir önem kazandı, bende bu önemden istifade bir adet dükkan açmak istiyorum ama becerebilirmiyim daha tam karar vermedim.

 9. yunus karaca dedi ki:

  Çiğköftemin bir kaç yerde reklamını gördüm en son merak edip bir bakayım dedim, gerçektende bana çok uygun olan bir iş buldum.

 10. murat ocak dedi ki:

  Çiğköte çok zor bir iş değil ancak iyi yapılması gereken bir iş zaten bayiliğini almasıda çok zor değil.

 11. murat karcı dedi ki:

  Babam için böyle küçük bir işletme düşünüyoruz bakalım babamada uygun olursa bayiliklerini alacağız.

 12. ali ışık dedi ki:

  Çiğköftem bayilik vereceği kişilerden çok bir şey istemiyor sadece bazı şeylere sahip olarak bayiliği almak mümkün.

 13. sena özdemir dedi ki:

  Yeni başlayacaklar için çiğköftem sanırım yeterince uygun, ben yeni gireceğim bu işlere inşallah başarılı olabilirim.

 14. ilker aksu dedi ki:

  Çiğköftemi ben alışveriş merkezinin içerisine açmak istiyorum hem konum olarak gerçekten çok hoşlar hemde iş tuttuğu zaman çok güzel paralar kazandırıyor.

 15. vedat bektaşoğlu dedi ki:

  Çiğköftem bayiliği açmak içinde öyle çok büyük paralara gerek yok, ortalama 20 bin tl yeterli oluyor, normal şartlarda bu para 2 3 senede birikebiliyor iyi birikim ile ben 2 yıl gibi bir sürede çok az harcayarak biriktirmiştim artık dükkanımı açacağım.

 16. damla yıldıray dedi ki:

  İki üç tane bayilik firması var çiğköfteyle ilgili şuan hangisinden bayilik alacağıma karar vermedim ama sanırım çiğköftemden alacağım çünkü şartları bana daha uygun.

BİR YORUM YAZIN