Banka ve Krediler

Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Son zamanlarda, hızla büyümekte olan çiğ köfte sektörü neredeyse her ilde ve ilçede hizmet vermekte olup küçük sermayelerle kendi işini yapmak isteyen yatırımcılar için makul bir seçenektir. Çiğköftem firması da bu seçeneklerden biri olmakla birlikte yurt içi ve yurt dışına bayilik veren firmanın toplam 300 bayisi ve 200’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Bu firma, yatırımcılardan isim hakkı, reklam ücreti ve kâr payı talep etmemektedir.

Çiğköftem 2018 Yılı Bayiliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

2018 yılı için belirlenmiş olan Çiğköftem bayilik fiyatları ve şartları şu şekildedir:

 • Bulunulan yerin konumu ve şartlarına göre değişmek suretiyle, yapılması gereken yatırım 15 bin TL ila 25 bin TL arasındadır.
 • Bayiliğin açılacağı yer alışveriş merkezlerinde stant şeklinde kurulabilmektedir.
 • İşletmenin işlek bir caddede yer alması.
 • Satış alanın giriş katta yer alması.
 • İşletmenin 20 metre kare satış alanına ve 3 metrelik ön cephe genişliğine sahip olması.
 • Reklam panosunun ve satılan ürünlerin görünür olması.

Bu şartlar yerine getirildikten sonra, gerekli incelemeler yapılarak Çiğköftem franchise tarafından işyeri kiralanmakta veya satın alınmaktadır.

Çiğ köfte bayilik almak isteyenler için diğer bir alternatif olan Battalbey Çiğ Köfte markasının bayilik şartları ile ilgili tüm bilinmeyenler, Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları başlıklı yazımızda paylaşılmıştır!

Çiğköftem Bayiliği Nasıl Alınmaktadır

Firmaya ait internet sitesi üzerinden başvurularak veya telefon numarasıyla görüşme sağlanarak bayilik talepinde bulunulabilmektedir. Bayilik istenilen il veya ilçenin bildirilmesi gerekmektedir. Yapılan görüşmede kurulacak işletme değerlendirmeye alınmaktadır ve Çiğköftem bayiliği fiyatları ve şartları hakkında genel bilgiler verilmektedir. Bayiliğin verilmesi halinde, firma tarafından iş yerine iç ve dış dekorasyon tadilatları için bir ekip gönderilmektedir. Bunun yanı sıra yatırımcı ve yanında çalışacak olanlar bir haftalık eğitim sürecine tabi tutulmaktadır. Eğitim başarı ile tamamlandığı takdirde açılış gerçekleştirilmektedir. Açılışın olduğu gün gelenlere çiğköfte ücretsiz olarak verilmekte olup ederi firma tarafından karşılanmaktadır. Firma yetkilileri de bu açılışta yer almaktadır. Çiğköftem bayiliği alınması halinde, özen gösterilmesi gereken en önemli husus müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır. Bu sayede firmanın saygınlığının korunması amaçlanırken aynı zamanda satış oranın artması ve buna bağlı olarak da yatırımcının aylık kazancının yüksek olması mümkün olmaktadır.  Bayilik almak isteyen yatırımcıların Çiğköftem firmasını tercih etmesinin bir çok avantajı olmaktadır. Yatırımcılara ve çalışanlara eğitim desteği sunulmaktadır. Ayrıca sürekli denetim yapılarak bazı eksiklikler mevcutsa önüne geçilmektedir. Yatırım yapıldığı takdirde kısa sürede dönüş sağlanmaktadır. Çiğköftem bayilik fiyatları ve şartları sağlandığında bu avantajlara sahip olmak mümkündür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. damla yıldıray dedi ki:

  İki üç tane bayilik firması var çiğköfteyle ilgili şuan hangisinden bayilik alacağıma karar vermedim ama sanırım çiğköftemden alacağım çünkü şartları bana daha uygun.

 2. vedat bektaşoğlu dedi ki:

  Çiğköftem bayiliği açmak içinde öyle çok büyük paralara gerek yok, ortalama 20 bin tl yeterli oluyor, normal şartlarda bu para 2 3 senede birikebiliyor iyi birikim ile ben 2 yıl gibi bir sürede çok az harcayarak biriktirmiştim artık dükkanımı açacağım.

 3. ilker aksu dedi ki:

  Çiğköftemi ben alışveriş merkezinin içerisine açmak istiyorum hem konum olarak gerçekten çok hoşlar hemde iş tuttuğu zaman çok güzel paralar kazandırıyor.

 4. sena özdemir dedi ki:

  Yeni başlayacaklar için çiğköftem sanırım yeterince uygun, ben yeni gireceğim bu işlere inşallah başarılı olabilirim.

 5. ali ışık dedi ki:

  Çiğköftem bayilik vereceği kişilerden çok bir şey istemiyor sadece bazı şeylere sahip olarak bayiliği almak mümkün.

 6. murat karcı dedi ki:

  Babam için böyle küçük bir işletme düşünüyoruz bakalım babamada uygun olursa bayiliklerini alacağız.

 7. murat ocak dedi ki:

  Çiğköte çok zor bir iş değil ancak iyi yapılması gereken bir iş zaten bayiliğini almasıda çok zor değil.

 8. yunus karaca dedi ki:

  Çiğköftemin bir kaç yerde reklamını gördüm en son merak edip bir bakayım dedim, gerçektende bana çok uygun olan bir iş buldum.

 9. berk orhan dedi ki:

  Bizim buralarda çiğköfteler baya bir önem kazandı, bende bu önemden istifade bir adet dükkan açmak istiyorum ama becerebilirmiyim daha tam karar vermedim.

 10. özgür atasoy dedi ki:

  Çiğköftem bayiliği almak çok ta zor değil, şartları yerine getirince alınıyor ancak, sonrasında yapılacaklar önemli nasıl işi yürüteceğiz hangi yolları izleyeceğiz çokta kolay değil bence.

 11. ahmet aydemir dedi ki:

  Bizim mahallede bir adet çiğköfteci var ancak bu bölgede pek çiğköftem yok bende bunu değerlendirerek güzel işletebileceğim bir yer arıyorum, güzel bir konum bulursam hemen bayiliği alacağım.

 12. arda saylan dedi ki:

  Büyük mağazaların içerisine kurulunca çok iyi iş görüyorlar, ben böyle yapabilirsem çok iyi olur, kendimce belirlediğim bir yer var ancak açabilirmiyim emin değilim.

 13. batuhan kahraman dedi ki:

  Konumum ve param hazır sadece bayiliği almak kaldı bayiliğide alırsam 2 hafta içersinde dükkanımı açacağım inşallah.

 14. ilker güneş dedi ki:

  Arkadaşımla ortak açma planımız var ikimizde üniversiteye gidiyoruz, iki kişi olunca işimiz kolay olacak ancak okurken bir dükkanı yönetmek ne kadar zor olur bilemiyorum.

 15. yunus dikmen dedi ki:

  İşletme 20 metre kareye sahip olduktan sonra diğer bayilik şartlarını almak kolay oluyor konum ve satış ile ilgili her şey tamam artık bayilik başvurusu yapıp almak kaldı.

 16. salih kazım dedi ki:

  Çiğköfte dükkanı açma gibi bir planım yoktu ancak bugün arkadaşlarla giderken yeni açılan bir dükkana denk gelince benim aklıma girdi, bakalım şuanlık çok uygun gözüküyor.

BİR YORUM YAZ