Civil Bayilik Şartları ve Başvuru 2019

Çoğu kişi kendi işi olsun ister. Küçük de olsa bir işyeri sahibi olmanın, kendi işini yapmanın hayalini kurar. Ancak parasız hiçbir şey yapmak mümkün değil. Para olmadan adım atılmıyor. Ama az da olsa bir miktar sermaye ile birşeylere cesaret etmek de imkansız değil. Üstelik devletin sağladığı destek küçümsenecek boyutta değildir.

Günümüzde tekstil ve hazır giyim sektörü, hem yarattığı istihdam hem ekonomiye sağladığı döviz girdisi, hem de yatırımlar anlamında ülkemizin en önemli sektörlerinden biridir. Ülkemiz, hazır giyim ihracat rakamları itibariyle dünyanın sekizinci büyük ülkesidir. Bebek giyimi, hazır giyim sektörünün alt sektörlerinden biridir ve özellikle 1990’lı yıllardan itibaren gelişmesi hızlanmıştır. Sektördeki firmaların bir kısmı sadece bebekler ve çocuklar için üretim yaparken bir kısmı özellikle bebek giyim üzerinde uzmanlaşmıştır.

Ülkemiz aynı zamanda dünyanın önemli miktarda pamuk üreten ülkelerden biridir. Bu yüzden bebek giyim ticaretinin temelini oluşturan pamuklu giysilerin, eşyaların ve aksesuarların üretiminde, ciddi bir rekabet avantajına sahiptir. Son yıllarda daha sağlıklı olması bakımından organik pamuktan üretilen bebek giyim eşyaları üretimi de artmıştır. Bu konuda bilgisayar destekli tasarım modelleri ve yetişmiş elemanların istihdamı ile dünya çapında tasarımlar yapılmaktadır.

Yeni bir iş arayışında olan girişimciler için bu nedenle bebek giyimi çok cazip bir iş alanı olmaktadır. Özellikle marka olmuş firmaların bayiliklerini alarak bu alanda iş yapmak isteyen girişimciler bir miktar avantajlı olmaktadır. Çünkü marka ürünler zaten tanınmış ve güvenilir ürünler olduğu için, pazar yaratma ve satış konusunda büyük bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Civil Hakkında

Bayilik veren bebek firmalarında biri de Civil Çocuk Dünyası’dır. 1996 yılında kurulan firma 14 yaş altı çocuklar için tekstil ürünleri pazarlamaktadır. Market düzeni içinde gerçekleştirdiği mağaza konsepti ile önemli bir maliyet avantajı yakalamıştır ve mağaza sayısını 56’ya kadar çıkarmıştır. Müşterilerine kaliteli ve hesaplı ürünler sunan Civil mağazaları, mağaza sayısını bayilik vererek arttırmak istemektedir. Civil mağazaları üretici firmalardan aldığı bebek ve çocuk giysilerini, eşyalarını ve aksesuarlarını müşterilerine satmaktadır. Bugün çeşitli üretici firmaların yaklaşık 650 marka ve 32 bin civarında modelini mağazalarında bulundurmaktadır. Bu ürünler arasında sadece bebek ve çocuklara değil anne adaylarına yönelik giysiler ve aksesuarlar da bulunmaktadır.

Civil mağazaları bayiliği almak için firmanın başlıca koşulları şunlardır:

  • Belli bir sermaye gücüne ve yatırım imkanına sahip olmak
  • Daha önce ticari başarılara sahip olmak
  • Girişimci açısından sorumluluk sahibi olmak ve her zaman işletmenin başında durmak
  • Bu işe gönül vermiş olmak ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Sağlam bir teminat göstermek
  • Mağazada Civil Çocuk Dünyası tarafından onaylanmamış hiçbir tesktil ürünü bulundurmamak

Civil mağazaları bugün, mağazalarının bulunmadığı yerleşim bölgelerinde müşterilerine ulaşabilmek için web sitesi üzerinden online satışlara da ağırlık vermiştir. Firma online satış sistemi ile, mağazalarda bulunan ürünleri aynı fiyat ve imkanlarla ülkemizin her yerindeki müşterilerine ulaştırabilmektedir. Üstelik kapıda teslim olanağı ile geniş bir kitleye bu yoldan da hizmet vermiş olmaktadır. Ancak yine de ürünlere dokunmadan, ellerinde tutmadan alışveriş yapmak istemeyen müşterilerine, bayilikler vererek ürünleri pazarlamaya çalışmaktadır.

Civil Adres ve İletişim Bilgileri

Firmanın misyonu uygun fiyatla, kaliteli ürünleri müşterilerine pazarlamaktır ve bayilerinin de bu anlayışla hizmet vermesini beklemektedir. Bu nedenle bayilik almak isteyen girişimcilerin firma ile doğrudan irtibata geçmesi gerekmektedir. Civil mağazaları, ciddi ölçüde sermayesi olan kişilere bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda sınırlı sayıda bayilik vermektedir. Civil mağazalarının ürünleri, hedef kitlesi ve bayilik koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için firmanın iletişim bilgileri aşağıda paylaşılmıştır.

Firma adresi: Cumhuriyet Mahallesi Cihan Sokak No:20 Çayırova - Kocaeli

Telefon: 444 123 1

Web Sitesi: https://www.civilim.com/

E-posta: musterihizmetleri@civilim.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN