BIST 100 4.962 -1.65 | -83.22
BRENT PETROL 85,42 -1.68 | -1.46
EURO 19.6105 0.07 | 0.01
EURO/USD 1.05323 0.08 | 0.0
GRAM ALTIN 1076.831 -0.31 | -3.37
USD 18.6238 0.01 | 0.0
STERLIN 22.874 0.27 | 0.06
BITCOIN/USD 321383,61
BITCOIN/TRY 16941,68

Clixsense Mail Okuyarak Para Kazanma

Son zamanlarda evde ek iş yapmak ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle ev hanımları evde ek iş yaparak aile bütçesine katkı sağlamak istemektedirler. Evde ek iş yapmanın birçok alternatifleri bulunmaktadır. Kimileri tespih düzerek para kazanmayı tercih ederken, kimileri de katalog işi yaparak çevresindeki arkadaşlarına bir şeyler satarak ev bütçesine katkı sağlamaktadırlar. Son zamanlarda gündeme gelmiş olan, 2007 yılından beridir kullanılan Clixsense internet sitesi sayesinde mail okuyarak para kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu siteden para kazanmak öncelikle bilgisayarınızın ve internet bağlantınızın bulunması gerekmektedir. Yapmanız gerek öncelik Clixsense sitesine girerek üye olmanızdır.  Daha önceden pay pal hesabınıza bağlı olan e mail hesabı istenirken artık buna gerek duyulmamaktadır. Üye kaydınızı yaptırdığınız zaman e mail hesabına gelen aktivasyonu gerçekleştirerek hesabınızı aktif hale getirmiş durumdasınızdır.

Clixsense Mail Okuyarak Para Kazanma Nasıl Olur?

Clixsense üye olduktan sonra para kazanmanız için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bunlardan biri site içerisinde bulunan anketleri cevaplamanızdır. Her anketin belli miktar ücreti bulunmaktadır. Anketin size uygun bulunması halinde anketi tamamladığınız zaman anketin belirtilen ücreti hesabınızı yatırılacaktır. Ankette dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de; Anketlerde sizinle ilgili sorulara aynı cevabı vermeniz gerekmektedir. Farklı cevap vermeniz durumunda sistem sizi anketten atacaktır. Clixsense’yi arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz sonucunda arkadaşlarınızın sisteme giriş yapmaları esnasında yine onlar üzerinden para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Clixsense Mail Okuyarak Para Kazanma Yolları

Clixsense üzerinden oynayacağınız oyunlar üzerinden de para kazanma şansınız bulunmaktadır. Oyunlar bölümünden açılan oyunları oynayarak 0.01 ile 10 dolar arası ödüller çıkmaktadır. Bu ödülleri kazandığınız zaman hesabına geçmektedir. Crowdflower bölümünde bulunan basit görevleri yaptığınız zaman daha sonra kullanabileceğiniz bonusları kazanma şansınız bulunduğu gibi haftalık yarışmalara daha katılma imkânını elde etmektesiniz. Bu bölümde sizin Crowdflower sitesine üre olmanız ve oradaki görevleri tamamlamanız istenilmektedir. Clixsense tarafından yeni ürünleri denemek için nakit teklifler bölümüne girdiğiniz zaman orada bulunan firmadan alışveriş yaptığınız zaman Clixsense hesabınıza belirtilen miktar ödenmektedir. Burada yaptığınız alış verişi iptal edemezsiniz. İptal etmeniz durumunda hesabınıza yatırılan para, hesabınızdan geri alınmaktadır.  Anlık anketlerden ve görevlerden bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Clixsense’yi bilgisayarınıza ayrıca akıllı telefonlarınıza indirebilirisiniz.

Evinizde Clixsense Mail Okuyarak Para Kazanma

Clixsense sisteminde daha fazla para kazanmak isteyenler önlerine gelecek olan anketleri çözmeleri gerekmektedir. Hesabınıza yatırılan paraları Payoneer, Skrill, Tango Card ve Payza aracığıyla alma imkânınız bulunmaktadır. Parayı çekmeniz için öncelikle yapmış olduğunuz görevlerden veya anketlerden topladığınız paranın 10 doları bulması gerekmektedir. Bu miktarın altında para çekmeniz mümkün olmamaktadır. Parayı çekmek istediğiniz zaman 2 veya 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatmaktadır. Evde iş imkanı sunan bu hizmete yurt dışından bir çok katılımcı olduğu gibi Türkiye’den de bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Ev bütçesine katkı sağlamak isteyenlerin www.clixsense.com adresine giriş yapmaları yeterlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!