Banka ve Krediler

Dacia Aralık 2017 Kampanyaları

Dacia Aralık 2017 Kampanyaları

Daica müşterilerine Aralık ayında da etkili fırsatlar sunmaya devam ediyor. Dacia Aralık 2017 kampanyaları kapsamında, 10.00 TL’ye varan indirim fırsatını müşterilerine sunuyor. Yılsonuna kadar sürecek olan kampanya ile oldukça avantajlı bir şekilde Dacia Duster sahibi olmak mümkün oluyor. Aralık ayı içerisinde Dacia satın almak isteyen müşterilerin 10.000 TL’ye kadar indirim elde ettiği bu kampanya ile öneli bir indirim tutarı sağlanmış oluyor. MAİS A.Ş tarafından seçilmiş olan Dacia Duster araçlar için geçerli olan kampanya, şasi bazına, donanım özelliğine, renk seçeneğine göre değişiklik sergiliyor. Bu noktada aynı özelliğe sahip olan araçlardaki indirim tutarlarında da farklılıklar yaşanması söz konusu olabiliyor.

Dacia Aralık 2017 kampanyaları ile indirimli bir şekilde Dacia Duster araçlarına çok daha az maliyetli olarak sahip olunabiliyor. İndirim kampanyalarından yararlanan müşterilerin aynı anda finansman kampanyalarından yararlanmasının mümkün olmadığı bu kampanya, stoklarla sınırı bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Katılımcıların 31.12.2017 tarihine kadar kampanyaya katılım göstermesinin şart olduğu bu kampanya sadece katılımcı yetkili satıcılarda geçerli bir kampanya olarak tanımlanıyor. Bu doğrultuda kampanya ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir şekilde yetkili satıcılar tarafından verilebileceği belirtiliyor. Dacia Aralık ayı kampanyası avantajlarıyla göz dolduruyor. Zira Dacia Duster araçlarına çok dahaha uygun bir şekilde sahip olmak mümkün oluyor.

10.000 TL Peşin DOKKER Senin Kampanyası

Dacia aralık ayı kampanyaları arasında yer alan 10.000 TL peşin Dokker senin kampanyası, oldukça avantajlı fırsatları müşterilere sunuyor. Bu kampanya kapsamında Aralık ayı içerisinde Dacia Dokker model araç satın almak isteyen müşterler, 10.000 TL peşinatla bu araçlara sahip olabiliyor. Peşinatı yatıran müşteriler, 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabiliyor. Üstelin % 1,29 oranındaki faizlerle bu araçlara taksitli bir şekilde sahip olmak mümkün oluyor. Bu kampanya esasında farklı alternatif seçenekleri müşterilere sunuyor. Zira şayet müşteriler talep ederlerse, fazla miktarda peşinat ödeyebilir. Böylece 10.000 TL krediyi 12 ay sıfır faizli olarak kullanabiliyor. Her iki alternatif seçenek de oldukça cazip bir kampanya özelliğini müşterilere sunuyor. Bu sayede Aralık ayında Dacia Dokker sahibi olmak çok daha kolaylaşıyor.

Dacia Aralık 2017 Kampanyası içeriğinde yer alan 10.000 peşini Dokker senin kampanyası, sadece Dacia Dokker Van ve Dokker Combi modelleri için geçerli olan bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca kampanyanın finans şartlarının anlaşmalı olunan finans kuruluşunun şartlarına bağlı olduğu da bilinmektedir. Bu kapsamda Maxxikoruma (Kredi Koruma Sigortası) ya da MaxxiDeğer ( Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte söz konusu faiz oranları geçerliliğini koruyor. Bu noktada iki üründen en az birinin satın alınması şart olmaktadır. Şayet bu sigortalar satın alınmadığında anlaşmalı finans kuruluşunun faiz oranları devreye girmektedir. Ayrıca kampanya dahilinde finans kampanyalarının birleştirilmesinin söz konusu olmadığı da bilinmektedir.

Dacia Aralık 2017 kampanyası kapsamında yer alan kredilerde, kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil edilmemektedir. Bu noktada yüzde 1.29 oranındaki faiz miktarının kredi tutarına göre ya da vadeye göre değişiklik gösterebildiği de bilinmektedir. Bu kampanya kapsamında ödenecek peşinat miktarında da bazı nedenlere bağlı olarak bir değişikliğin yaşanması söz konusu olmaktadır. Burada temel belirleyici kıstas, aracın fatura bedeli, kredi başvurusunda bulunan tüzel kişiliğin ya da şahsın durumu olarak baz alınıyor. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra kampanyanın 31 Aralık 2017 tarihine kadar ve sadece yetkili satıcılarda geçerli olduğu da bilinmektedir. Bu noktada çok daha ayrıntılı bilgilerin yetkili Dacia satıcılarından alınması da mümkün olmaktadır.

Günde Sadece 25 TL’ye Duster Fırsatı Kampanyası

Dacia Aralık 2017 Kampanyaları birbirinden cazip seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu noktada 25 TL günlük ödemeyle Duster satın almak hayal olmaktan çıkıyor. Bu kampanya da duyurulan günlük ödeme tutarı, Duster Ambiance 4×2-1.5 dCi 90 bg vitesli araçlar için geçerlidir. Bunun yanı sıra 32.850 liralık bir peşinatın ödenmiş olması şart olmaktadır. Peşinat ödendikten sonra 36 aylık bir vade süresi bulunmaktadır. 36 ay taksit tutarı ise 743 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Aylık 743 lira ödeyerek bu kampanya ile Duster sahibi olmak mümkün olmaktadır. Vade sonunda 42.818 liralık bir balon ödemenin de bulunduğu bu Dacia kampanyası, Dacia plan kapsamında yer almaktadır.

Dacia plan kampanyasına katılmak isteyen müşteriler için alternatif seçenekler de sunulmaktadır. Bu doğrultuda 12 aya varan vade seçeneği ile 0 faiz oranı ile 24.000 TL kredi tutarı ile Duster sahibi olmak mümkün olmaktadır. Dacia Aralık 2017 kampanyası ile daha fazla kredi talep edilmesi de mümkündür. Zira kampanya kapsamında, yasan sınırın izin verdiği maksimum seviyedeki kredi tutarının % 1,14 sabit faizle verilmesi söz konusu olmaktadır. Kampanyanın finansman kısmı, Duster modelinin satın alınması halimde geçerli olduğu da bilinmektedir. Yine kampanya kapsamında kredi koruma sigortası ve-veya araç değer koruma sigortası da yapılması şart olmaktadır. Şayet bu sigortalar yapılmazsa ilgili finans kuruluşunun teklif ettiği faiz koşulları geçerli olmaktadır. Ayrıca kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerli olan bir kampanyadır. Kampanya ile ayrıntılı bilgileri ise yetkili Dacia satıcılarından öğrenmek mümkün olmaktadır.

Aralık Ayına Özel %O Faiz Kampanyası

Dacia Aralık 2017 kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bu noktada pek çok farklı alternatif kampanya seçenekleriyle karşımıza çıkan Dacia, Aralık ayına özel % 0 faiz oranlı kampanyası ile müşterine cazip fırsatlar sunuyor. Aralık ayı içerisinde Dokker Combi, Dokker Van, Logan MCV, Lodgy ve Sandero modellerinden birisini satın almak isteyen müşterileirn 12.000 TL tutarındaki krediyi %0 faizli olarak alabilmesi mümkün oluyor. 12 aya kadar vade seçeneğinin bulunduğu kampanyada farklı alternatif seçenekler de bulunuyor. Bu doğrultuda daha fazla kredi talebinde bulunan müşterilere, yasan sınırın izin verdiği en yüksek orandaki kredi tutarları 48 aya kadar vadeli olarak verilebiliyor. Üstelik sadece % 1.29 oranında bir faizle Dacia araçlarını satın almak mümkün oluyor. Kampanya kapsamında kullanılacak olan kredilerin kredi koruma ve-veya araç değer koruma sigortasının yapılması zorunluluk olarak karşımıza çıkıyor. Dacia Aralık 2017 kampanyası hakkında çok fazla bir bilgi alınması için ise Dacia yetkili satıcılarına gidilmesi gerekmektedir.

Aralık Ayı Kampanyalarında Ticari Taksilere Özel Ekstra İndirimler

Dacia Aralık 2017 kampanyaları kapsamında ticari araçlara özel ekstra indirimlerde uygulanıyor. Ayrıca ticari taksilere özel olarak indirimlerinin yanı sırsa uygun kredi koşulları da müşterilerin hizmetine sunuyor. Ticari taksi kullanıcılarına özel avantajlı faiz oranlarının da söz konusu olduğu bu kampanya ile Dacia araçlarına oldukça uygun fiyatlı olarak sahip olmak söz konusu oluyor. Belirtilen indirim oranları, Dacia markasına ait olan binek araçlarda uygulanıyor. Sadece yasal olarak ticari taksi ruhsatı olan müşteriler için geçerli olan bu kampanya ile taksi plakası sahibi olanlar oldukça avantajlı bir şekilde Dacia binek araçlarına sahip olabiliyor. Ayrıca kampanyalar kapsamında Maxxi garanti de müşterilere hediye olarak veriliyor. Bütün bu bilgiler ışığında Aralık ayında Dacianın oldukça avantajlı seçenekleri müşterilerine sunmuş olduğunu söylemek mümkün oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ