Banka ve Krediler

Defacto Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Defacto Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Ülkemiz kıyafet sektöründe büyük paya sahip olan Defacto, ülkenin hemen hemen her noktasında şube açmaktadır, yalnız şirket tüm şubelerini kendi açmaktadır ve franchisee olarak bayilik vermemektedir. Bayilik vermemesine rağmen Defacto farklı bir sistem geliştirerek ürün satışını yaptırmaktadır. Defacto corner isimli bir uygulamayla birlikte, Defacto ürünlerini satmanıza imkan sağlayan şirket bu uygulama için de bazı şartlar sunmaktadır. Defacto bayilik fiyatları ve şartları olarak belirlenen şartlar şu şekilde maddelenmiştir.

  • Defacto corner uygulamasına katılacak işletmenin, bulunduğu bölgenin pretijli ve büyük firması olması gerekmektedir.
  • Defacto corner uygulamasında satılacak ürünlerin, Defacto’ya ait ayrı bir bölümde satılması gerekmektedir.
  • Defacto corner uygulamasına katılacak veya katılmış olan işletmenin en az 2 yıl faaliyetine devam etmesi gerekmektedir.
  • Defacto corner uygulaması adı altında satılan ürünler, etiket fiyatı üzerinden satılmalıdır.

Bu şartlar gizli müşteri çalışmalarıyla birlikte denetlenmektedir. Aksi bir durumla karşı karşıya kalındığında sözleşmede belirtilen yaptırımlar uygulanmaktadır.

Firma şu anda tüm şubelerini kendisi açtığı için, bayilik almak mümkün olmuyor. Defacto bayilik fiyatları ve şartları olarak belirlenen konular, Defacto corner sisteminin içeriğini oluşturan başlıklar olarak karşımıza çıkıyor. Defacto corner ile ilgili gereken şartlar  da yukarıda belirttiğimiz gibi kendi işletmeniz de Defacto ürünleri satmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Fakat böyle bir işletmeniz yok ama yine de Defacto ile iş yapmak istiyorsunuz. O zaman bir dükkana sahip olmanız ve Defacto ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Eğer iki olasılığa da sahip değilseniz maalesef Defacto ile birlikte iş yapmanız çok zor.Kendinize ait bir dükkanın olması ya da işletmeniz olmasını göz önüne alırsak 300bin$ ile 500bin$ gibi sermaye  ile Defacto şirketiyle birlikte iş yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

Defacto nerelere şube açmaktadır

Defacto İstanbul merkezli olarak 2003 yılında kurulmuştur. Hazır giyim üretim ve satışı üzerine kurulan firma, yıllar içerisinde yaptığı reklamlar ile dikkatleri üzerine çekerek üretim hacmini kısa sürede 4 kat kadar artırmıştır. Firmanın Türkiye’de 300 kadar şubesi bulunmaktadır. Ayrıca yurtdışında da 70’den fazla şube açmıştır. Defacto ile birlikte iş yapmak istiyor ama corner uygulaması için bir işletmeye sahip değilseniz, kendinize ait olan bir dükkan ile birlikte de bu iş ortaklığını sağlayabilirsiniz. Defacto genel olarak A.v.m ler de şubelerini açmaktadır. A.v.m lerin dışında da 2 ya da 3 katlı olan mağazalarda hizmet vermektedir. Bir a.v.m’de giriş çıkışların olduğu bölümde bir dükkanınız varsa Defacto bayilik fiyatları ve şartları dahilinde iş birliği yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ