Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartları ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan finansal açıdan düşünüldüğünde ise taksitlendirme, pratik kullanımı, rahat olması gibi özelliklerini bulunan çok kullanışlı bir hizmettir. Denizbank müşterilerine kredi kartı veya kredi sunma konusunda oldukça fazla bir şekilde kolaylık sağlayan bankalardan bir tanesidir. Eğer kredi notunuz yüksek ise başvurunuz onaylanmakta ve hızlı bir şekilde isteğiniz yerine getirilmektedir. Denizbank kredi kartları başvurusu yapmak için birçok yol vardır. Bu yollar SMS yolu ile bankaya ait internet sitesi, banka şubeleri veya telefon bankacılığı olarak karşımıza çıkmaktadır.  Eğer SMS yolu ile başvuru yapmak isterseniz yapmanız gereken “KKART” yazıp bir adet boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız ve bu yazdığınız mesajı 3280’e yollamanız gerekmektedir. Bu sayede durumunuz değerlendirilip size geri dönüş yapılacaktır.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Cep telefonu ile başvuru yapmanın bir başka yolu ise Telefon Bankacılığı hizmetini kullanmaktır. Bu hizmet üzerinden Denizbank kredi kartları için başvuru yapmak istiyorsanız 0850 222 08 00 numarasını arayarak bu işlemleri yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan sesli cevaplandırma sistemi ile birlikte TC kimlik numaranızı bildirmeniz gerekmektedir. Bu dildirme sonucunda kart başvurunuz alınmış olacaktır. Bir diğer yol ise Denizbank internet sitesi üzerinden yapılacak başvurudur. www.denizbank.com.tr adresine girerek de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Diğer yöntemlerle karşılaştıracak olursak en kolay yöntemin bu olduğu rahatlıkla söylenebilir. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra kredi kartı başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Buraya bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizden emin olmalısınız. Form doldurma esnasında telefonunuza gelecek olan onay kodunu da girdikten sonra kredi kartı başvurunuzu kolaylıkla yollayabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Takibi

Denizbank kredi karı başvuruları için bir diğer yol ise size en yakın olarak bulunan bir Denizbank şubesine giderek bu başvuruda bulunabilirsiniz. Banka şubesine gittiğinizde TC kimlik numaranızı ilgili kişiye ibraz ettirdikten sonra kredi kartı için başvuru formu doldurmalısınız. Tabii bu başvuruyu yaparken yanınızda gelir durumunuzu belgeleyen evrakların bulunması gerekmektedir. Denizbank kredi kartları başvuruları için ATM’ler aracılığı ile de başvuru yapılabilmektedir. ATM üzerinden kredi kartı başvurusu butonu seçilerek kolaylıkla başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir. Herhangi bir kanalla başvurunuzu yaptınız ve kredi başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenmek istiyorsanız bazı yollardan bunu öğrenebilirsiniz. Başvuru yaptınız ve size bir dönüş yapılmadıysa kabul veya ret olup olmadığınızı 0850 222 0 800 veya 444 0 800 numaralarını arayarak kontrol edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN