Banka ve Krediler

Denizbank Kart Şifre Öğrenme Alma

Denizbank Kart Şifre Öğrenme Alma

Bankalar insanların yatırımları ve parasal işlemlerini daha düzenli yapabilmeleri için bir araç olarak kullanılan kurumlardır.  Bankalar bunun yanında vermiş oldukları kartlar ile para taşımadan para ile yapılabilecek işlemlerin yapılması konusunda da insanlara yardımcı olmaktadırlar. Kredi kartı parasal işlemlerde son yıllarda en çok kullanılan araç olmuştur. Kredi kart bankalar tarafından insanların alışveriş sırasında daha rahat taksitlendirme yapmaları ve para taşımadan alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Denizbank da müşterilerine oldukça uygun koşullarda kredi kartı imkanı sağlamaktadır. Müşteriler kredi kartını aldıktan sonra Denizbank kredi kartı şifre alma işlemlerinden kendisi için uygun olan bir seçeneği takip ederek güvenli kredi kartı kullanımı için şifre almalıdır.

Denizbank Kart Şifre Öğrenme Alma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Deniz Bank ülkemizde en saygın bankalar arasında yerini almış durumdadır. Denizbank’tan kredi kartı almış olan bir kişinin bu kartı kullanabilmesi ve kart ile işlem yapabilmesi için kendine ait bir şifre oluşturması gerekmektedir. Denizbank kredi kartı şifre alma için takip edilecek iki yol bulunmaktadır. Kredi kartını aldıktan sonra şifre oluşturmak için cep telefonundan SIFRE yazıp boşluk bırakıp kişinin kendi belirlediği dört haneli şifre girilmeli bir boşluk daha bırakıldıktan sonra kartın son dört hanesi ve kartın arka kısmında yer alan üç rakam (CVV kodu) yazılarak 3280’e kısa mesaj gönderilmelidir. Şifre almak için bir diğer yollardan birisi iletişim merkezinin aranması ile müşteri temsilcisinin yapacağı yönlendirmeler doğrultusunda telefondan şifre oluşturma seçeneğidir. Denizbank kredi kartı için şifre alabilme yollarından sonuncusu ise internet bankacılığı ile bu işlemi gerçekleştirmektir. İnternet üzerinden güvenli bağlantı ile Denizbank internet bankacılığına giriş yapılarak buradan kredi kartı için şifre oluşturulabilmektedir.

İş Bankası kartı için şifre alma yöntemleri için, İş Bankası Kredi Kartı Şifre Alma başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz!

Denizbank Kart Şifre Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banka kartlarının kullanımı sırasında dikkatli olunması gerekmektedir. Kartın işlem yapabilmesi için kartın şifresinin bilinmesi gerekmektedir. Denizbank kredi kartı şifre alma işlemleri sırasında oluşturulacak şifrede dikkat edilmesi gereken özellikler şöyle sıralanabilmektedir;

 • Oluşturacağınız şifre çok çabuk bulunabilecek sayı dizilerinden oluşmamalıdır.
 • Şifre oluşturulduktan sonra kimseyle paylaşılmamalı ve bir yere not edilmemeli
 • Şifrenizi oluşturduktan sonra bu şifreyi bankadan herhangi biri sizden söylemenizi veya yazmanızı istememektedir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. cem karakaş dedi ki:

  Deniz bankı yeni yeni kullanmaya başladığım için pek bir bilgim yok buradan öğrenebildiğim kadar artık

 2. ethem sağlık dedi ki:

  CVV kodu sayesinde kolaylıkla şifre alınabiliyormuş, ben daha zahmetli bir iş sanıyordum.

 3. veli gül dedi ki:

  Kredi kartı şifremi almak için bankaya gidip bir çok zor işlem başlattım meğer evden yapılabilecek kolay bir işlemmiş.

BİR YORUM YAZ