Banka ve Krediler

Dominos Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Dominos Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Dominos Bayilik Şartları

Gıda sektörü her zaman ilgi çekici bir konu olmuştur, insanlar yemek yemeden yaşayamadığı için yatırımcıların girmek istediği bir iş alanıdır. Dominos pizza bayilikleri de bu sektör içerisinde cazip gelen bir franchisse olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu bayiliklerden birisine sahip olabilmeniz için yerine getirmeniz gereken bazı şartlar vardır.

  • Minimum 90 m2’lik bir dükkan
  • Franchisse eğitimini tamamlamak
  • Reklam katılımın ücretinin yatırılması
  • Başlangıç için gereken evrakların hazırlanması

Bunun gibi Dominos bayilik fiyatları ve şartları yerine getirilerek, franchisse zincirine katılabilirsiniz. Pizzacılık sektöründe ülke genelinde en büyük firmalardan biri olan Dominos pizza, yatırımcılarını işletmecilik ile ilgili güzel bir eğitim programına da dahil ediyor.

Bu eğitim programları sayesinde yatırımınızı yanlış hamleler yaparak tehlikeli duruma düşürmekten kurtarabilirsiniz. Ayrıca işletmecilik ile ilgili yeterli tecrübeye sahip değilseniz bu programlar sayesinde, o tecrübeyi de kazanmış olacaksınız. Gıda sektörü için kalite ve hijyen çok önemlidir, Dominos Pizza’da bu konu da çok titiz davranmaktadır. Franchisse zincirine dahil olduktan sonra sürekli denetlemeler ile işletmenizin denetleneceğini unutmayınız. Dominos bayilik fiyatları ve şartları konu başlığı altında ki maddeleri dikkatlice inceleyerek bu şartları yerine getirip getiremeyeceğinizi iyi bilmeniz gerekir ki, daha sonra problemlerle karşılaşmayın. Evrak işlemlerinin haricinde franchisse katılabilmek için elbette bir de sermayeye ihtiyacınız olacak, onları da fiyatlar başlığı altında incelememiz gerekir.

Dominos Bayilik Fiyatları

Yeni bir iş kurmak isteyen herkesin harcadığı gibi, Dominos pizza bayiliği alabilmeniz ve şube açabilmeniz için gereken yatırım harcamaları bulunmaktadır. Harcayacağınız miktar kuracağınız dükkanın büyüklüğüne, mevkisine göre değişkenlik gösterebilir ama minimum harcamanız gereken tutar 200.000$ + KDV olarak açıklanabilir. Dominos bayilik fiyatları ve şartları olarak belirlenen başlık altında toplanmış olan bu tutarlar şu şekildedir;

  • Aylık olarak reklam katılım ücreti %6
  • 000$ başlangıç sermayesi
  • Vergiler, kira ve bandrol ücretleri

Gibi harcamalar ile birlikte aşağı yukarı bir fiyat ortaya çıkmış olacaktır. Bu konuları yerine getirerek artık siz de Dominos bayiliklerinden birisine sahip olabilirsiniz. Gıda tüketimine çok para harcayan bir ülke olarak, yatırımınızın geri dönüşü olarak 36 ay gibi kısa bir süreyi ön görebilirsiniz. Pizza genel olarak gençlere yönelik bir yiyecek olarak görünse de artık her yaştan insanın severek yediği bir yemek olduğunu söyleyebilir. Bu da yatırımınız için bir avantaj olarak görülebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ