BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9277,59
BITCOIN/TRY 63681,38

DP Parfüm Bayilik Başvuru Şartları ve Formu

Çiçekler, otlar ve baharatlardan elde edilen esans yağlarına, kokunun uzun süre kalıcı olabilmesi için etil alkol ve su karıştırılarak elde edilen parfum konusunda DP Parfüm, kısa sürede büyük geliştirme gösteren bir kozmetik firmasıdır. 1999 yılında kurulan firma bugün D&P ismiyle marka olmuş durumdadır ve son yıllarda mağaza konsepti, şişe ve etiketleri ile taklit edilmektedir. D&P Parfümüm firması 1999 yılında Ankara’da Limited Şirketi olarak kurulmuştur, ancak bugün Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. D&P dünyada parfüm konusunda bütün gelişmeleri yakından izlemekte ve ARGE çalışmaları ve üretimde uyguladığı kalite yönetim sistemi ile modern tesislerde üretim yapmaktadır. Üretilen parfümler, iklimsel ve coğrafi koşullar ve insan sağlığı üzerindeki etkileri bakımından çeşitli testlerden geçirildikten sonra ve gerekli standartlar sağlandıktan sonra tüketicilere sunulmaktadır.

DP Parfüm Sağlık Bakanlığı denetimleri altındadır ve üretim faaliyetleri, Kozmetik GMP (Good Manufacturing Practices, İyi Üretim Uygulamaları) standartları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. D&P Parfümüm firması, ülkemizin 81 ilinde 152 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ülke dışında ise özellikle Avrupa’da, yakın doğu ülkelerinde, Rusya’da, Türk Cumhuriyetlerinde ve Kenya ve Tanzanya’da toplam 37 ülkede mağazalar açmıştır. Bugün daha geniş kitlelere ulaşabilmek amacı ile ülke içinde ve dışında bayilikler vermeye devam etmektedir. DP Parfüm firmasının bayisi olmak isteyen girişimciler başvurularını şu linkler üzerinde yer alan formları doldurarak yapabilirler. DP Parfümden bayilik için gerekli bilgilere http://www.dpperfumum.com/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Söz konusu bayilik formları tamamlanarak gönderildiğinde firma kısa sürede dönüş yapmaktadır. Firmanın mağazalarında standart bir tasarım uygulanmaktadır. Her bir mağazada 400 civarında sadece D&P parfümüm markalı ürünler müşterilere sunulmaktadır.

Türkiye'de ve Dünya'da geniş bir mağaza ağına sahip Flormar kozmetik markasının bayilik şartlarını incelemek isterseniz, Flormar Bayilik Şartları başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz!

Bayilik başvurularında, o bölgede başka bir DP Parfüm mağazasının bulunmaması tercih edilmektedir. Ancak bölgenin nüfusu ve insan profili elverişli ise ikinci bir mağaza açılması uygun görülmektedir. Bayi olmak isteyen girişimcilerin başvuru öncesinde piyasa araştırması yapması ve rakipleri ayrıntılı olarak incelemesi beklenmektedir. Mağazanın, kalabalık insan gruplarının geçtiği bir ana cadde veya bir merkez üzerinde olması ya da bir alışveriş merkezi içinde olması tercih edilmektedir. Mağaza büyüklüğü en az 10 metrekare olmalıdır. İlk kuruluş maliyeti dükkanın konumuna ve büyüklüğüne göre değişir. En azından dekorasyon masrafları için 10 bin başlangıç sermayesi olmalıdır. D&P Parfümüm mağazalarındaki ürünler, firmanın hedef kitlesi ve bayilik koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgiler firmanın http://www.dpperfumum.com.tr/ web sitesi üzerinden ya da info@dpperfumum.com.tr e-posta adresinden temin edilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!