Banka ve Krediler

E-Bebek Bayilik Veriyor mu?

E-Bebek Bayilik Veriyor mu?

E-Bebek firması yaklaşık 15 yıldır faaliyet göstermekte ve birçok bebek ürünü müşterileriyle buluşturmaktadır. Bebek ürünlerinin perakendecisi olarak 0-4 yaş arasındaki hemen her bebek ürününü mağazalarında bulundurmaktadır. E-Bebek firması, diğer birçok firma gibi bayilikler vermektedir. Bayilikler vererek hem daha hızlı büyüme fırsatı yakalamakta hem de ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırma imkânı yakalamaktadır. Girişimciler için oldukça iyi bir fırsat sağlayan firma, bayilik için bir takım şartlar istemektedir. E Bebek bayilik fiyatları ve şartları konusu bundan dolayı yoğun ilgi görmektedir.

E-Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları Arasında Bulunan Sermaye Faktörü

E Bebek bayilik fiyatları ve şartları konusunda öncelikli olarak yeterli sermaye gücüne sahip olmak gerekmektedir. Çünkü E-Bebek mağazaları genellikle geniş ve ferah mekânlar olarak dikkat çekmektedir. Bundan dolayı da böyle bir mekânı açmak, dekorasyonunu yapmak ve içini ürünlerle doldurmak şeklindeki masrafları üst üste koyunca ortaya ciddi bir rakam çıkmaktadır. Bundan dolayı sermayesi düşük olan kişileri zorlayacak şartlar istenmektedir. E-Bebek firması normalde bayilerini kendi bünyesinde açmaktadır fakat zaman zaman dışarıya da bayilikler vermektedir. Şuanda 80 civarında bayi bulunmaktadır.

E Bebek bayilik fiyatları ve şartları arasında ilk istenenlerden birisi bayinin açılacağı yerle ilgilidir. Bayinin açılması düşünülen yerin yeteri kadar büyük olması gerekmektedir. Ayrıca bu yerin uygun bir şekilde dekore edilmesi de istenen şartlar arasındadır. Bunların dışında bayi için düşünülen yerin mutlaka ana cadde üzerinde olması ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yerde olması gerekmektedir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde bulunan yerler, müşterilere çok daha kolay ulaşabilmeyi sağlamaktadır. Bayilik alındıktan sonra firma yer konusunda gereken yönlendirme desteği vermekte ve girişimcilere bu konuda yardım etmektedir.

E-Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları Nelerdir?

E Bebek bayilik fiyatları ve şartları arasında yukarıda bahsedilenlerin dışında da konular bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

  • E-Bebek bayiliğini isteyen kişilerin bu sektörde tecrübelerinin olması gerekmektedir.
  • Bayilik için başvuru yapanların ticari geçmişlerinin iyi olması da aranan şartlardandır.
  • Başvuru için teminat gösterme zorunluluğu bulunmaktadır.
  • Başvuru yapan kişilerin sorumluluk sahibi ve iletişim gücü yüksek olması gerekmektedir.
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak da aranan şartlar arasında bulunmaktadır.
  • Bayilik için başvuru yapan ve kabul edilen kişinin mağazanın başında durması ve çalışanlarına liderlik yapması istenmektedir.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler ayrıntılı bir dosya hazırlayarak firmaya gitmemesi ve yüz yüze görüşme yapması gerekmektedir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : E-Bebek firması ile yaptığımız görüşme sonucunda Bayilik vermediklerini öğrenmiş bulunuyoruz. Ziyaretçilerimize duyurulur!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hilmi taş dedi ki:

    E bebek gerçekten reklamları çok sağlam dönen bir firma eğer uygun koşullar sağlanırsa elde edilecek kaarlar çok güzel olabilir ben bu yönde düşünüyorum şuan bütçe olarak bayilik almaya pek müsait değilim maalesef.

BİR YORUM YAZ