Banka ve Krediler

E.C.A Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

E.C.A Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle hemen hemen her eve giren E.C.A. adeta girmedik ev bırakmamak adına bayilik vermeye devam etmektedir. E.C.A’yı bu kadar kullandıran ise insanların farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılaması ve kaliteli hizmet sunmasıdır. E.C.A.’nın tercih edilmesinde özellikle üretmiş olduğu ısıtma ve soğutma sistemine ilişkin ürünler etkili olmaktadır. Bunlarla birlikte yapı malzemeleri, armatürler ve banyo malzemeleri de firma tarafından üretilen ürünlerdir. Firmanın bu kadar fazla çeşitliliğe sahip olması, bayilik taleplerinin yoğun olmasını sağlamaktadır. Ancak, bayilik taleplerinin kabul edilmesi, bu denli büyük bir firma açısından, taleplerin ince elenip sıkı dokunmasına tabidir. E.C.A. Bayilik Fiyatları ve Şartları konusunda ise firma değişen durumları dikkate almıştır.

E.C.A. Bayilik Şartları

E.C.A. Bayilik Fiyatları ve Şartları belirlenirken ilk olarak dikkate alınacak husus; bayilik başvurusu yapan kimsenin daha önceki dönemlerde işletme deneyiminin bulunup bulunmamasıdır. Kurumsal kimliğe sahip olan firma bahsi geçen kritere çok önem vermektedir ki, kurumsal kimliğini daha yükseğe taşıyabilsin. Firma çalışmak istediği kişilerde, liderlik özelliğinin ve girişimci ruhun bulunmasını aramaktadır. Firma bayilik alacak kişide aradığı özelliklerle birlikte, bayilik açılacak yerle ilgili de bir takım kriterler aramaktadır. Bayilik için düşünülen yerle ilgili ilk olarak kolay ulaşım imkanı çok önemlidir. Ulaşımın kolaylığının yanı sıra, bir giyim mağazası kadar olmasa da, E.C.A. açısından da belli bir insan yoğunlunun olması önemlidir. Firmanın ürünlerini satmayı sağlayacak büyüklükte bir yerde firma açısından önemlidir.

E.C.A. Bayilik Fiyatları

E.C.A. Bayilik Fiyatları ve Şartları ensek olmayıp, firmanın kurumsal kalitesine bağlı olarak taviz verilmeyecek hususlardır. E.C.A. firmasından bayilik alabilmek maddi olarak belirli bir seviyede olmak çok önemlidir. Firma yeterli sermaye gücüne sahip olmayan kimselere bayilik vermekten imtina etmektedir. Bayilik isteyen kişinin yeterli sermaye gücüne sahip olup olmadığı konusunda ise başvuruda bulunan kişilerin banka hesap raporları incelenerek karar verilmektedir. E.C.A. bayiliği için tam olarak bir bedel söylemek mümkün olmamakla birlikte, ortalama olarak 250 Bin Lira civarında bir yatırıma sahip olunması durumunda bayilik verilmesi gündeme gelecektir. Bu bahsi geçen rakam ortalama olup, açılacak bayi ile ilgili yer, büyüklük vs. kriterlere göre rakam artabilecek veya azalabilecektir. E.CA. firmasının hizmet verdiği alanlarda yatırımlarını şekillendirdiği bilinmektedir. Bu bilgi doğrultusunda şirketin sürekli bir gelişim özelliğine sahip olduğu da ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı firmadan bayilik almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ