BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9286,97
BITCOIN/TRY 63745,79

Ekomini Bayilik Başvurusu ve Şartları 2019

Ekomini açmak isteyen girişimciler için, başvuru nasıl yapılır, şartları nelerdir konularını sizler için araştırdık. Mevcut market standartlarına uygun, kaliteli ve ucuz ürünleri tüketicilere ulaştırma hedefiyle 2012 yılında kurulan firma, piyasada bilinen markaların ürünlerini en uygun fiyatla satmayı vaat etmektedir. Kısa sürede Türkiye geneline yayılma başarısı göstermiştir. Tamamı test edilmiş ve sertifikaları mevcut olan ürünleriyle müşterilerine hizmet sunuyor.

Gıda ve süt ürünleri, atıştırmalık, gazlı içecekler şarküteri ürünleri, kişisel bakım ve temizlik ürünleri gibi ihtiyaç duyulan bütün ürünler ekomini bayilerinde bulunmaktadır. Bir evin neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşidi olması ve uygun fiyat politikası ile bir çok kişiye cazip gelmektedir. Yukarıda saydığımı nedenlerden dolayı ve düşük maliyetlerinden dolayı girişimcilerin ilgi odağı durumundadır. Ekomini, tüm tüketicilere hitap ediyor olması, Gecenin geç saatlerine kadar hizmet veriyor olması ve bunların yanından kesiztisiz kaliteli hizmet veriyor olması tüketicilerin firmayı tercih sebebplerinin başında geliyor. Kurulduğu günden itibaren hızla ülke geneline yayılan ekomini, 76 ilde yaklaşık 1000 bayi sayısına ulaşmayı başarmıştır. ekomini üst yönetimi bayilerinden, kalitesi onaylanmış ürünler satmalarını beklemektedir. Müşteri memnuniyeti açısından bu konuya çok önem verilmektedir. Pekâlâ, ekomini bayilik başvurusu şartları nelerdir? Bu sorunun cevabını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ekomini Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Haftanın her günü gece 24’e kadar açık olan ekomini, geç saatlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçları da kolaylıkla karşılayarak müşterilerine hizmet sunuyor. Bununla beraber müşteri memnuniyeti konusunda çıkabilecek sorunların giderilebilmesi için dikkatli davranabilmesi gerekmektedir. Bayilik verildikten sonra, müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliği konusunda çeşitli destek ve eğitimler verilmektedir. Başlangıçta 30 bin TL bir sermaye yeterli olabilmektedir. Bayilik verilen kişinin iletişim gücü yüksek ve liderlik vasfına sahip olması gerekmektedir. Açacağınız işletmenim en az 30 metrekare bir alana sahip olması yeterli olacaktır.

Market sahibi olup işletmek bu iş için yeterli değil maalesef. Girişimci bir kişiliğe sahip olmanız, Haftanın 7 günü gece yarısına kadar çalışmayı göze almak ve birazda bilgisayar kullanabiliyor olmak. Saydığımız bu konularda takıldığınız bir nokta yoksa Ekomini bayisi olmak için bir engel gözükmüyor.

Ekomini Bayilik Başvurusu Sonrasında Süreç Nasıl İşlemektedir?

Mağaza yeri bulunduktan sonra iskân kontrolü yapılır. Yapı kullanım belgesi olması şartıyla mağaza kiralanır. Ekomini ekibinin ve bayiinin mutabakatı ile mülk sahibi ve Efes bayi/distribütörü arasında kira kontratı yapılır. Daha sonra Efes bayi/distribütör ve franchise sahibi arasında kira kontratı yapılır. Bayilik sahibi çalışma ruhsatına ve TAPDK ruhsatına başvurur. Gerekli belgeler sağlandıktan sonra Ekomini mağazası açılır. Franchise sahipleri yılın belirli zamanlarında ekomini perakende akademisinde eğitime alınır. Her ay insert çalışması yapılır. Her mağazanın ticari ünvanı ve vergi numarası olduğu için karlılık oranı tamamen franchise sahibine ait olacaktır. Tedarik işlemleri ekomini tarafından merkezi alarak yapılıyor. Kusursuz işleyen bir tedarik zinciri bulunmaktadır. Neden ekomini diye sorulacak olursa;

  • Mağazanın tüm işletmesine sahip olarak kendi işinin sahibi olma olanağı veriyor.
  • Yapılan yatırım sadece satılacak ürünlerle sınırlı olmaktadır.

Ekomini Mağaza Açılışı ve Sonrası

  • Dekorasyon ve altyapı çalışması Ekomini tarafından yapılıyor olup, açılışa özel destek sağlanması
  • Ekomini bayisi olacak kişi/firma ile franchise (bayilik) sözleşmesi yaptığından karlılığın tamamiyle işletmeciye kalması
  • Devamlı olarak her konuda Ekomini saha ekibinden gerekli desteğin veriliyor olması

Merkezi satın alma anlaşmaları ile uygun koşullar ve fiyatlarla ürün temini yapılacak olup karlılık oranı oldukça kazançlı bir yapısı bulunuyor. 30 ila 100 metrekare arasında mağaza açabilirsiniz.

Ekomini bayilik başvuru formu: http://www.ekomini.com.tr/ekomini-acmak-istiyorum

Ekomini bayilik başvuru sorgulama: http://www.ekomini.com.tr/basvuru-sorgulama

Ekomini'ye dükkanını kiralamak isteyenler: http://www.ekomini.com.tr/kiralik-dukkanim-var

Şok Market Bayilik Veriyor mu?

UCZ Market Bayilik Şartları

Bayilik Veren Marketler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!