BIST 100 1.083 -1.49 | -16.43
BRENT PETROL 44,95 -0.02 | -0.01
EURO 8.711 0.41 | 0.04
EURO/USD 1.18413 0.23 | 0.0
GRAM ALTIN 459.42 -0.26 | -1.19
USD 7.3513 0.22 | 0.02
STERLIN 9.6348 0.54 | 0.05
BITCOIN/USD 11907,52
BITCOIN/TRY 87757,21

Elegance Parfüm Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Uzun süredir kullanımda olan ve yeniliğe ve değişime kapı aralayan açık parfüm markalarından biri de Elegance Parfüm’dür. Türk Patent Ensititüsü’nde tescil edilmiş bir marka olan ve aynı zamanda ISO9001 sertifikasına sahip olan Elegance Parfüm adından söz ettirmeye devam etmektedir. Uygun fiyata kaliteli ürün üretmeyi ve müşteri memnuniyetini önceleyen Elegance Parfüm, erkek ve kadın parfümü üretmesinin yanı sıra araç ve oda parfümü de üretmektedir.

Ürünlerin üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübesini genç ve dinamik yöneticilerle geliştirmeye çalışmakta olan ve bunun için Ar-GE çalışmalarını tamamlayan ve teknolojik donanımı bünyesinden barındıran firma, üretmiş olduğu ürünlerle daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen firma bayilik vermeye devam etmektedir. Parfüm işi oldukça hassas bir çalışma sürecini şart koşmaktadır. Bundan dolayı parfüm işini yapacakların iyi bir donanıma sahip olması şart olmaktadır.

Elegance Parfüm Bayilik Şartları

Bayilik vermek suretiyle müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlayan Elegance Parfüm aynı zamanda istihdam sağlamaktadır. Her bayilik veren firma gibi Elenance Parfümünde bayilik vereceği kimselerde aradığı özellikler bulunmaktadır. Aksi takdirde bayilik vermekteki amacı ulaşılamayacaktır. Peki Elegance Parfüm bayilik vermek için hangi şartları aramaktadır? Firma bayilik verilmesinde en önemli kıstas olarak parfüm ürünlerini satmak için seçilecek yere önem vermektedir. Yaşanılan bölgede seçilecek yerin en işlek cadde olması bunun göstergesidir. İkinci olarak yalanılan bölgenin nüfusunun 50 binin altında olmaması gerekir ve son olarak yayalar ve taşıtlar için yoğun bir bölgenin olması ve çevresinde avm, süpermarket veya sinema gibi alanların yoğun olması öncelikle tercih sebebidir.

Elegance Parfüm Bayilik Fiyatları

Bayilik açılacak yerin belirlenmesi ve firmaya başvuru yapıldıktan sonra onay verilmesi üzerine, firma konsept konusunda bayilik açacak kimseye yardımcı olacaktır. Düzenlemeler ve dekorasyonla ilgili tüm maliyet bayi sahibine ait olacaktır.  Mağaza açılmak istendiğinde ortalama maliyetin ne kadar olacağı hesaplanmalıdır. Bu bağlamda, fabrikadan aktarılacak olan mağaza konsept düzenlemesinde tabela, raf ve diğer görseller için yaklaşık olarak 5 bin TL masraf yapılacaktır. Bu masraf maksimum ise 10 bin TL olacaktır. Bu masrafların yanı sıra ürün paketlerini alabilmek için 10 bin TL ile 15 bin TL arasında bir masrafta bayi sahibini beklemektedir. Ürün sevkiyatı ise fatura bedellerinin peşin ödenmesine bağlıdır ve bu da bir diğer masraftır. Elegance Parfüm ürünlerinin satış fiyatları ise 50 cc’lik bir ürün için 5 TL’dir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!