BIST 100 1.083 -1.49 | -16.43
BRENT PETROL 44,95 -0.02 | -0.01
EURO 8.711 0.41 | 0.04
EURO/USD 1.18413 0.23 | 0.0
GRAM ALTIN 459.42 -0.26 | -1.19
USD 7.3513 0.22 | 0.02
STERLIN 9.6348 0.54 | 0.05
BITCOIN/USD 11901,39
BITCOIN/TRY 87712,04

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi

Bankaların kredi kartı seçenekleri birbirinden farklı olabiliyor. Uygulanan vade seçenekleri, faiz oranları ve limitler birbirinden çok farklı şekillerdedir. Burada sizler için en iyi kredi kartı her zaman için faiz oranlarının düşük olduğu ve limitlerin en uygun seviyelerde olduğu kredi kartlarıdır. Bununla beraber kredi kartlarının sağladığı birçok ek avantaj vardır. Alışverişlerinizde sizlere bazı kredi kartları çeşitli puanlar kazandırarak kolaylıklar sağlayabiliyor.

Bu açıdan tüm kredi kartlarını detaylı olarak inceleyerek en uygun avantajları sunan bankalarla çalışabilirsiniz. Kredi kartlarındaki avantajları hesaplarken mutlaka kart ücretlerini de dikkate almak gerekiyor. Bazı bankalar yıllık kart ücreti olarak 50-100 TL arasında ücret alabiliyor. Bazı bankalar ise hiçbir şekilde kart ücreti talep etmeden müşterilerine avantajlı kartlar sunuyor.

En Avantajlı Vade Seçeneğini Sunan Banka Hangisidir?

Kredi kartlarında uygulanan vade seçenekleri geri ödeme açısından oldukça önemlidir. Taksitli yapılan alışverişlerde yüksek vadeler sunabilen bankalar, daha çok rağbet görüyor. Şu an için bankacılık piyasasında en çok vade seçeneği sunan kredi kartı Yapı Kredi World Card'dır. 200.000'den marka ile resmi anlaşması bulunan bu kredi kartı, alışverişlerinizde sizlere büyük seçenekler sunuyor. Geniş vade seçenekleri ile birlikte tüm alışverişleri geniş vadelere böldürebilir ve geri ödemeleri sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Bununla beraber uygulanan faiz oranları da oldukça düşük seviyelerde seyrediyor.

Garanti Bankası Flexi Kart

Garanti Bankasının en avantajlı kredi kartı türü olan Flexi Kart, hiçbir şekilde kart ücretinin talep edilmediği bir kredi kartıdır. Son dönemlerde müşterilerin yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği bu kartla birlikte alışverişlerinizde para puan kazanabiliyorsunuz. Kredi kartında uygulanan limitler ise gelir durumuna göre oldukça yüksek olabiliyor. 2-3 bin TL seviyelerine kadar kart limiti kullanabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yapı Kredi Play Card

Play Card sahipleri yıllık hiçbir kart ücreti ödemeden uygun seçeneklerde kredi kartı kullanabiliyor. 5 bin TL'ye kadar limit uygulanabilen bu kredi kartı alışverişlerinizde sizlere birçok avantaj sunuyor. Play Card başvurularını direkt olarak internet üzerinden yaptığınız zaman kartınız 2-3 gün içerisinde adresinize teslim edilir.

Şekerbank Şeker Kart

%1.84 faiz oranı ile düşük faiz seçeneğini uygulayan Şeker Kart, yüksek vade seçenekleriyle de müşterilere avantajlı seçenekler sunmayı başarıyor. Yine hiçbir şekilde yıllık ücretin talep edilmediği bu kredi kartı sizlere tüm alışverişlerde yüksek seçenekler sunuyor. Kazandığınız para puanları tüm alışverişlerde kullanarak avantajlara sahip olabilirsiniz. [alert type="info" icon-size="big"]Bir sonra ki makalemiz olan Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar başlıklı yazımızda, Üniversite öğrencilerine hangi bankaların kolaylıkla kredi kartı verdiğini açıklıyoruz.[/alert]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (1)

burçin kaya

18 Ocak 2018, 01:57

Hiç kart parası istemeyen bankaların kredi kartlarını tercih edeceğim kartlar çok olduğu zaman istenen parada haliyle artıyor, bu sebepten kartlarda ödenen para miktarları benim için önemli.q

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!