BIST 100 1.328 -1.02 | -13.76
BRENT PETROL 48,28 1.03 | 0.49
EURO 9.3432 -0.39 | -0.04
EURO/USD 1.19595 0.4 | 0.0
GRAM ALTIN 448.829 -1.9 | -8.72
USD 7.8087 -0.74 | -0.06
STERLIN 10.3831 -1.19 | -0.13
BITCOIN/USD 17818,95
BITCOIN/TRY 139615,05

English Home Bayilik Şartları 2020

English Home bayilik şartlarına geçmeden önce gelin markayı ve sektörü kısaca tanıyalım. Bayilik veren firmalar arasında tekstil firmaları diğer sektörlere göre biraz daha ön planda. Bunun sebebi ise, tekstil sektörü kendi içinde yüzlerce kategoriye sahip olmasıdır. Bu kategorilere alt kategorilere bölünebiliyor. Giyim tekstil sektörü ne kadar revaçtaysa, ev tekstili sektörüde bir o kadar revaçta olmaya başlamıştır. Özellikle son 5 yıldır inanılmaz büyüme ivmesi kazanan ev tekstili, english home gibi firmaları ortaya çıkarmış, bazı firmalara başarılı olup büyümüş bazıları istedikleri hedeflere ulaşamayıp kapanmıştır. Bizde sizlere bu büyümeyi başarmış olan english home firmasından franchise mağaza nasıl açılır, neler yapmanız gerekiriyor gibi bilgileri paylaşıyor olacağız.

English Home Hakkında

English Home, şık mağazalarıyla müşterilerini çekmeyi başaran önemli bir ev tekstili markasıdır. Hem vitrini olsun hem de iç dizaynı olsun o kadar otantiktir ki dışarıya çıkmak istemezsiniz ve mutlaka bişeylar alma ihtiyacı duyarsınız. İşte bu firma 2020 yılı itibariyle Türkiye'de yaklaşık 300'e yakın mağaza açmış durumda. Firma tabii ki sadece ülkemizde değil, Polonya, Bulgaristan, Ukrayna, Yunanistan ve Romanya gibi ülkelerde de 110'un üzerinde mağazaya sahiptir. 

Özellikle internet teknolojisinin gelişmesiyle kendini geliştiren English HomeMağazalarının dışında online satış mağazasından, Android ve IOS mobil cihazlara kuracağınız mobil uygulamlardan da alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firma sosyal medya mecralarınıda aktif kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmayı başarmış ve bunu satışlarına yansıtmayı bilmiştir.

English Home Bayisi Olmak

English Home bayilik ilişkisi şöyle tanımlanabilir; ‘Bayilik ilişkisi, her iki şirketin de birbirlerini desteklemek için yakın işbirliği içerisinde çalıştıkları, aynı zamanda hukuksal ve mali açıdan bağımsız olan bir ticaret evliliği olarak tanımlanabilir.’  Bayi, English Home' un kapsamlı ticaret biçimine (marka, ürün yelpazesi ve mağaza kavramı dahil olmak üzere) tam erişime sahip olacaktır. English Home, ideal bir bayi nasıl olmalıdır şöyle tanımlamış; İdeal bir bayi adayı, ev dekorasyonu ve moda tutkusuna sahip olmalı

  • Piyasada kanıtlanmış bir sicile sahip, parekende deneyimine sahip olmanız
  • Finansal kaynağınız bulunması
  • Yerel pazarda deneyim ve uzmanlık sahibi olmanız
  • Mükemmel müşteri hizmetine olan bağlılığı taşımalı

English Home, bayilerine, teknoloji, eğitim, operasyonel destek, görsel ticaret, pazarlama, bilgi paylaşımı konusunda ciddi bir destek sağlamakta. English Home bayilik sistemi, uluslararası değerlerde geçerli bir formüle dayalıdır. Bayi sahibi olarak anahtar teslim bir çözüm ve dünya standartlarında bir pazarlama, eğitimi ve görsel ticaret desteği alıyorsunuz. English Home ihtiyaçlarınızı karşılayan partneriniz oluyor, sizinle deneyimlerini paylaşıyor  ve günlük operasyonlarda mağaza içi koçluk, e-öğrenme ve yönergeler aracılığıyla destek sağlıyor.

English Home Bayilikleri (Franchise)

English Home bayilik sisteminde Türkiye başı çekmiştir. Eğer ideal bir bayilik örneği vermek gerekirse,  İstanbul, İstinye Park’taki English Home eşsiz bir örnek teşkil edebilir. Diğer ülkeleri de incelersek; Ukrayna’da 36, Polonya’da 31, Romanya’da 18, Yunanistan’da 18 ve Bulgaristan’da 12 mağazası bulunmaktadır. Türkiye için yeni bayilik bir süreliğine verilmemektedir. English Home mağazaları, şirket politikası çerçevesinde belirlenen zaman ve planlama doğrultusunda, hizmete açılmaktadır.

English Home İletişim Bilgileri

Ehm Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Adres: Saray Mahallesi Naya Sokak No:3/1 Ümraniye / İstanbul

Telefon: +90 (216) 987 3939

Web Sitesi: https://www.englishhome.com/

E-Posta: franchising@englishhome.com

Bayilik başvuru formu: https://www.englishhome.com/franchise

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!