English Home Bayilik Şartları 2019

English Home bayilik şartları ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir.  Global bir marka olan English Home, uzman tasarım ekibiyle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiştir. Ev tekstili denildiğinde ilk akla gelen dev firmalardan biri olan English Home bayilik sistemi ile bir çok ülke insanına ulaşıyor ve rüya evlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor.

English Home Hakkında

English Home firmasının hizmet amaçlarının; değerli vaktimizi geçirdiğimiz, evimizi, işyerimizi, dinlendiğimiz mekanları daha da güzel ve rahat bir hale getirmek için çalışıp hizmet vermek olduğunu söylüyor. Tüm yeni tasarım modellerini hayata geçirirken bu amaç doğrultusunda kolleksiyonlar oluşturduklarını ve dünyada farklı insanların hayatlarına dokunmak için geliştirdikleri sağlam bir bayilik /  franchise sistemi bulunuyor. Firmanın 2019 yılı itibariyle, ülkemiz dahil 6 ülkede 400 satış noktası ve online mağazası ile müşterilerine kaliteli hizmet veriyor. Bu satış noktalarının hali hazırda 290 adedi Türkiyede. Geri kalan 110 satış noktası, Ukrayna, Romanya, Polonya, Yunanistan ve Bulgaristan'dadır.

English Home Bayisi Olmak

English Home bayilik ilişkisi şöyle tanımlanabilir; ‘Bayilik ilişkisi, her iki şirketin de birbirlerini desteklemek için yakın işbirliği içerisinde çalıştıkları, aynı zamanda hukuksal ve mali açıdan bağımsız olan bir ticaret evliliği olarak tanımlanabilir.’  Bayi, English Home' un kapsamlı ticaret biçimine (marka, ürün yelpazesi ve mağaza kavramı dahil olmak üzere) tam erişime sahiptir. English Home, ideal bir bayi nasıl olmalıdır şöyle tanımlamış; İdeal bir bayi adayı, ev dekorasyonu ve moda tutkusuna sahip olmalı

  • Piyasada kanıtlanmış bir sicile sahip, parekende deneyimine sahip olmalı
  • Finansal kaynağı bulunmalı
  • Yerel pazarda deneyim ve uzmanlık sahibi olmalı
  • Mükemmel müşteri hizmetine olan bağlılığı taşımalı

English Home, bayilerine, teknoloji, eğitim, operasyonel destek, görsel ticaret, pazarlama, bilgi paylaşımı konusunda ciddi bir destek sağlamakta. English Home bayilik sistemi, uluslararası değerlerde geçerli bir formüle dayalıdır. Bayi sahibi olarak anahtar teslim bir çözüm ve dünya standartlarında bir pazarlama, eğitimi ve görsel ticaret desteği alıyorsunuz. English Home ihtiyaçlarınızı karşılayan partneriniz oluyor, sizinle deneyimlerini paylaşıyor  ve günlük operasyonlarda mağaza içi koçluk, e-öğrenme ve yönergeler aracılığıyla destek sağlıyor.

English Home Bayilikleri (Franchise)

English Home bayilik sisteminde Türkiye başı çekmiştir. Eğer ideal bir bayilik örneği vermek gerekirse,  İstanbul, İstinye Park’taki English Home eşsiz bir örnek teşkil edebilir. Diğer ülkeleri de incelersek; Ukrayna’da 36, Polonya’da 31, Romanya’da 18, Yunanistan’da 18 ve Bulgaristan’da 12 mağazası bulunmaktadır. Türkiye için yeni bayilik bir süreliğine verilmemektedir. English Home mağazaları, şirket politikası çerçevesinde belirlenen zaman ve planlama doğrultusunda, hizmete açılmaktadır.

English Home İletişim Bilgileri

Ehm Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Adres: Saray Mahallesi Naya Sokak No:3/1 Ümraniye-İstanbul

Telefon: +90(216) 987 3939 / 6074

E-Posta: franchising@englishhome.com

Bayilik başvuru formu: https://www.englishhome.com/franchising

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN