Banka ve Krediler

English Home Bayilik Şartları

English Home Bayilik Şartları

English Home Bayilik şartları ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir.  Ev tekstilinde dev firmalardan biri olan English Home bayilik sistemi ile farklı ülke insanlarına ulaşıyor ve rüya evlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor. English Home, amaçlarının; değerli vaktimizi geçirdiğimiz, evimizi, işyerimizi, dinlendiğimiz mekanları daha da güzel ve rahat hale getirmek olduğunu söylüyor. Tüm tasarımlarını gerçekleştirirken bu amaç doğrultusunda kolleksiyonlar oluşturduğunu belirtiyor. Dünyada farklı insanların hayatlarına dokunmak için geliştirdikleri sağlam bir bayilik sistemi bulunuyor.

English Home Bayisi Olmak

English Home Bayilik ilişkisi şöyle tanımlanabilir; ‘Bayilik ilişkisi, her iki şirketin de birbirlerini desteklemek için yakın işbirliği içerisinde çalıştıkları, aynı zamanda hukuksal ve mali açıdan bağımsız olan bir ticaret evliliği olarak tanımlanabilir.’  Bayi, English Home’ un kapsamlı ticaret biçimine (marka, ürün yelpazesi ve mağaza kavramı dahil olmak üzere) tam erişime sahiptir. English Home, ideal bir bayi nasıl olmalıdır şöyle tanımlamış; İdeal bir bayi adayı, ev dekorasyonu ve moda tutkusuna sahip olmalı

  • Piyasada kanıtlanmış bir sicile sahip, parekende deneyimine sahip olmalı
  • Finansal kaynağı bulunmalı
  • Yerel pazarda deneyim ve uzmanlık sahibi olmalı
  • Mükemmel müşteri hizmetine olan bağlılığı taşımalı

English Home, bayilerine, teknoloji, eğitim, operasyonel destek, görsel ticaret, pazarlama, bilgi paylaşımı konusunda ciddi bir destek sağlamakta. Bayilik sistemi, uluslararası değerlerde geçerli bir formüle dayalıdır. Bayilik sahibi olarak anahtar teslim bir çözüm ve dünya standartlarında bir pazarlama, eğitimi ve görsel ticaret desteği alıyorsunuz. English Home ihtiyaçlarınızı karşılayan partneriniz oluyor, sizinle deneyimlerini paylaşıyor  ve günlük operasyonlarda mağaza içi koçluk, e-öğrenme ve yönergeler aracılığıyla destek sağlıyor.

Bayilikler

English Home’un dünya genelinde Türkiye, Yunanistan, Polonya, Romanya, Ukrayna, Bulgaristan, mağazaları bulunmaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip olan ev tekstil firması English Home’un hali hazırda Türkiye’de 320 bayisi bulunmaktadır. English Home Bayilik sisteminde Türkiye  başı çekmiştir. Eğer ideal bir bayilik örneği vermek gerekirse,  İstanbul, İstinye Park’taki English Home eşsiz bir örnek teşkil edebilir. Diğer ülkeleri de incelersek; Ukrayna’da 36, Polonya’da 31, Romanya’da 18, Yunanistan’da 18 ve Bulgaristan’da 12 mağazası bulunmaktadır. Türkiye için yeni bayilik bir süreliğine verilmemektedir. English Home mağazaları, şirket politikası çerçevesinde belirlenen zaman ve planlama doğrultusunda, hizmete açılmaktadır. English Home Bayilik sistemi hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 987 39 39 / 6074 No’lu telefonu arayabilir veya franchising@englishhome.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ