BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9281,89
BITCOIN/TRY 63710,91

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankacılık sektöründe meydana gelen gelişmeler ve artan rekabet çerçevesinde müşteri talepleri doğrultusunda ortaya çıkarılan Enpara Kredi Kartı sayesinde çeşitli ayrıcalıklar elde edebilmek mümkün olmaktadır. Diğer banka uygulamalarından farklı olarak Enpara müşterileri kredi kartı aidatı almaktadır. Kredi kartını 2 yıllık süreç içerisinde düzenli olarak kullanan müşteriler 100 lira aidat alabilme hakkına sahip olacaktır.

Kredi Kartı başvurusu sürecinde Enpara sisteminin bireysel müşterisi olmak, Aralık 2018 tarihine kadar başvuru işlemini gerçekleştirmiş olmak ve kart temininden sonraki süreçte en az 6 ekstre işleminde 10 lira ve üzeri tutarında işlem yapmak gerekmektedir. Sağlanan kampanya 2 yıl boyunca geçerli olup fatura ödeme, borç ödeme ve taksitli işlemler için ekstreye 10 lira yansıtılmaktadır. Bu kredi kartı kampanyası doğrultusunda maksimum 200 lira aidat sağlanmaktadır. Yatırılan aidatlar ile ilgili en güncel bilgiler sms ile müşterilere ulaştırılmaktadır. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyen Enpara üyeleri internet ve mobil şube uygulamalarından yararlanabilmektedir.

Enpara Kredi Kartı İle İlgili Bilinmesi Gereken Hususlar

Enpara Kredi Kartı almak isteyen müşteriler için sistem tarafından oluşturulan ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde faaliyetlerini sürdüren müşteri hizmetleri servisinden kesintisiz bilgi edinebilme imkanı mevcuttur. Öğrenci olarak kartın sağladığı avantajlardan yararlanmak isteyen müşteriler ise başvuru formlarını doldurdukları esnada öğrenci kimlik kartını da tanımlatmalıdır. Kredi Kartı başvurusunun değerlendirilmesi sürecinde kişinin geçmiş dönemlerde yapmış olduğu ödemeler ile ilgili durum titiz bir çalışma ile izlenmektedir. Başvurusu olumlu yönde cevaplanan müşterilerin aylık gelir durumu ve varsa diğer kredi kartları ile ilgili borçları incelenerek verilecek olan kart ile ilgili limit belirlenmektedir.  Enpara sisteminde kullanılan kredi kartı donanımında temassız işlem özelliği de yer aldığından bu özellikle uyum gösteren Pos cihazlarından günlük 90 liraya kadar işlem yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Diğer Özellikleri

Yapılan harcamalar üzerinden uçuş mili ya da puan gibi avantajları yakalayabilmenin mümkün olduğu Enpara Kredi Kartı sisteminde herhangi bir ek kart uygulaması bulunmamaktadır. Kart ile aylık bazda yapılabilecek maksimum bin lira limiti bulunan harcamalarda dilendiği takdirde sonradan herhangi bir fark ödemeden taksit yapabilme imkanı sunulmaktadır. Kartın sağladığı avantajlar bakıldığında ise online yemek siparişlerinde %20 indirim Spotify ve Netflix gibi dijital platform harcamalarında %50 indirim ön plana çıkmaktadır. Farklı banka ATM’leri üzerinden ayda 2 defa ücretsiz bir şekilde para çekebilme fırsatının da bulunması acil durumlar için önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Enpara sisteminde vadeli mevduat hesabı açmak isteyen müşteriler %14.5 seviyelerindeki faiz getirisinden yararlanabilme imkanına sahip olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!