BIST 100 117.741 -0.56 | -657.57
BRENT PETROL 43,09 0.44 | 0.19
EURO 7.824 0.04 | 0.0
EURO/USD 1.13991 0.0 | 0.0
GRAM ALTIN 398.977 -0.08 | -0.34
USD 6.8625 -0.01 | 0.0
STERLIN 8.6313 0.18 | 0.02
BITCOIN/USD 9241,74
BITCOIN/TRY 63443,22

Enpara Nedir? Nasıl Çalışır?

Enpara Finansbank tarafından ortaya çıkarılan şubesiz bankacılık sistemlerinden biri olarak tanımlanmaktadır. Bu platform üzerinde bankacılık hizmetleri dijital olarak sunulmaktadır. Buna yönelik olarak da ülkemizde ortaya çıkan ilk dijital bankacılık hizmeti sayılmaktadır. Enpara sisteminde şube olmadığından dolayı şubenin kullanıcya çıkardığı ekstra masaraflarda ortadan kalkmış oluyor.

Banka şubelerinde sabit ve değişken gider maliyetleri, Enpara da müşterilere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına harcanmaktadır. Şubede meydana gelen sıra bekleme, zaman kaybı gibi durumlar bu platform üzerinde mevcut değildir. İnternete bağlı her cihazdan Enpara.com’a ulaşmak mümkün olmaktadır. Şubelerde gerçekleştirilen tüm bankacılık işlemleri Finansbank aracılığı ile kurulan Enpara üzerinden de rahatlıkla yapılabilmektedir.

Üstelik şubelerde veya diğer sistemlerde müşterilerden alınan ücretler bu platform üzerinde minimum düzeyde tutulmuştur. Enpara, müşterileri en az maliyetle en fazla memnun etmeyi amaçlayan bir sistem olarak tasarlanmıştır. Platform üzerinde hesap işletim ücreti gibi uygulamalar söz konusu değildir. Bunun yanı sıra masraf ve komisyon ücreti de alınmamaktadır. Müşterilere sunduğu bu avantajın yanı sıra yüksek faiz oranları da vermektedir.

Neden Enpara Tercih Edilmelidir?

Neden Enpara sorusunun ilk cevabı sunulan bankacılık hizmetlerinin dijital ortamda yapılıyor olmasıdır. Yani bu da Enpara ailesine dahil olan insanların hem zamandan hem de yatırımlarından tasarruf edeceği anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra hesap işletim ücreti alınmaması da tercih edilmesini sağlayan en cazip fırsatlar arasında yer almaktadır.

Ayrıcı açılan mevduat hesaplarına yüksek faiz oranları vermesi sayesinde insanlar Enpara aracılığı ile daha fazla yatırım yapmaktadırlar. Uyguladıkları bu yüksek faiz oranlarına Zengin Faizi adını verirler. Kredi çekmek isteyen müşterilere de düşük faiz oranları sunarak müşterinin maliyetini en aza indirmeyi ve memnuniyeti arttırmayı temel almışlardır.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara Müşterisi Nasıl Olunur?

Enpara müşterisi olmak için, internet bağlantınızın olması yeterlidir. Yani Enpara başvurusu internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Enpara.com sitesinden hesab sahibi kişiler başvuruda bulunabilmektedir. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra en kısa sürede yetkili kişiler müşterinin talebine yönelik olarak geri dönüş yapmaktadırlar. Burada diğer sistemlerden farklı bir durum ortaya çıkmaktadır.

En basit tabiri ile hizmet müşterinin ayağına gitmektedir. Yani Enpara başvurusu üzerine müşteri adresinde ziyaret edilerek gerekli tüm işlemler tamamlanmakta ve müşterinin başvurusu değerlendirilmektedir. Başvuru süreci müşteri odaklı yapılmaktadır. Böyle bir hizmetin sunulması da insanlara cazip gelmekte ve Enpara.com kullanıcı sayısı her geçen gün daha fazla artmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!