Et Balık Kurumu Bayilik Şartları 2019

Faaliyetlerine 1952 yılında başlangıç yapan ve sonraki dönemlerde ismi Et Süt Kurumu olarak dönüştürülen kuruluşun amaçları arasında ülke içerisindeki hayvancılık sektörünün gelişmesi ve büyümesini sağlamak ile birlikte hayvancılık faaliyetlerine devam eden yetiştiricilere destek sağlamaktır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Et Balık Kurumu Bayilik sürecinde başvuru sahiplerinden belli taleplerde bulunmaktadır. Ülke içerisinde 15 noktada perakende mağazası bulunan ve özellikle büyük kent merkezlerinde kuruluşları yer alan şirket, halka ucuz ve sağlıklı et ulaştırmayı ve büyümeyi hedeflediği için Bayilik Veren Firmalar içerisinde oldukça kar sağlayacak bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Et Balık Kurumu mağazalarında et ve et ürünleri haricinde, organik ürünler ile birlikte süt ve süt ürünleri de oldukça temiz ve kaliteli bir şekilde halk ile buluşturulmaktadır. Kurumdan bayilik almak isteyen kişilerin belli kurulum maliyetlerini karşılaması gerekeceği için önemli bir bütçe oluşturmaları büyük önem arz etmektedir.

Et Balık Kurumu Bayilik Şartları Sürecinde Dikkate Alınan Hususlar

Et Balık Kurumu Bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimcilerin gerek şahsi gerek ticari olarak iyi bir özgeçmişe sahip olmaları kurum tarafından dikkate alınan en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Büyüme hedeflerinde bayilik vermeyi oldukça önemli bir araç olarak gören kurumdan bayilik alacak kişilerin sermaye gücünün yanı sıra ticari olarak da herhangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir. Bayi sahipleri açacakları işyerinde işin niteliğine uygun olacak şekilde ve yeterli sayıda personel çalıştırmalı ve kuruma karşılayacağı giderler ile ilgili teminat göstermeli ayrıca işyeri açılış sürecindeki tüm giderleri kurum desteği olmadan karşılamalıdır. Bayi sahiplerinin müşteri memnuniyetini öncelik alan, sorunlara karşı çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde bulunan, iletişim ve personel yönetimi konusunda yeterli düzeyde bulunması açılacak işyerinin faaliyetlerini sorunsuz ve sürekli bir şekilde devam ettirebilmesi açısından önemli hususlar arasında yer almaktadır.

Et Balık Kurumu Bayilik Süreci ile İlgili Diğer Detaylar

Bayilik Veren Firmalar içerisinde yer alan Et Balık Kurumu tercih edilerek uzun vadede kar sağlayacak ve insanlar için gerek istihdam gerek ucuzluk açısından önemli getirisi bulunan bir adım atılmış olunacaktır. Kurumun Ankara Çankaya bölgesinde bulunan merkez binasına yapılacak şahsi başvurular sonrasında girişimci kişiler ile yapılacak proje ve işyerine dair detaylı bir mülakat gerçekleştirilecektir. Kurumsal web sitesi ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri kullanılarak bayilik faaliyetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek ve en güncel gelişmeleri yakından takip edebilme imkanı yakalamak mümkün olmaktadır. Talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan değerlendirmeler ile birlikte girişimcilerden uygun görülen kişiler işyeri açmaya hak kazanmaktadır.

Güncelleme: Et balık kurumu 27 ağustos 2017 tarihinde aldığı kararla beraber artık bayilik (franchise) vermeyeceğini duyurmuştur. Et balık kurumu şuan 9 ilde 15 adet satış mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. https://www.esk.gov.tr/tr/11031/Kurum-Magazalarimiz adresinde ki mağazalarından hariç et ve balık kurumu tablesı olan mağazalarla ilişkilerinin olmadığını duyurmuştur. 

Paşa Döner Bayilik Şartları 2019

Kahvaltı Bayiliği Veren Firmalar 2019

Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları 2019

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN