Eti Bayilik Başvurusu

Alanında Türkiye’nin köklü kuruşlarından olan Eti, 1962 yılında 18 Ekim hayata gözlerini yuman, Firuz Kanatlı tarafından kurulmuştur. 1932 doğumlu olan Kanatlı Memleketi olan Eskişehir’de ilk üretim tesisini kurarak, bisküvi, çikolata, bebek maması, kurabiye, gofret ve bazı hazır gıda ürünleri üretmeye başlar. Günümüze kadar süren bu yolculukta sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır. Günümüzde 300’e yakın çeşidiyle Eti ürünleri, eti bayilik başvurusu yapmak isteyenlere kapılarını aralamaktadır. Bilindiği üzere Eti ürünleri kalitesinden taviz vermeden piyasada varlığını sürdürmektedir. Ülkemizin bu köklü kuruluşu, bayilik vermek suretiyle, herkesin tanıdığı bu lezzeti ve kaliteyi daha sağlıklı bir şekilde halka ulaştırmayı hedeflemektedir. Halka sağlıklı bir şekilde ulaşmanın yanı sıra bayilerine de, güçlü ve köklü bir firmanın bayisi olmanın haklı gururunu yaşatacak ve geniş ürün çeşidiyle iyi bir kazan kapısı olacaktır.

Ürün Çeşitleri ve Eti Bayilik Başvurusu

Dünya çapında kalite uygunluğu ve sağlıklı ürün standartlarını geliştiren eti gıda, “TPM Mükemmellik Ödülü” ve daha sonra da “TPM Mükemmellikte Devamlılık Ödülü” gibi ödülleri kazanmıştır. Eti ürünleri, eti bayilik başvurusu yapmak isteyenlere nitelikli ve cazip bir gelir kapısı olacaktır. Kaliteden ödün vermeyen anlayışla üretilen eti ürün çeşitlerine bakılacak olursa, özellikle bisküvi ve kraker çeşitliliği dikkat çeker. Eti negro, eti kremalı, eti burçak, eti kaymaklım, eti motto gibi kremalı bisküvilerin yanında, pek çok kraker çeşidi, kek ve turtalar, kahvaltılık hububat ürünleri, marshmallow gibi ürünler bulunmaktadır. Bunlarla beraber, Eti bidolu, eti hoşbeş gibi eti gofretleri, çikolata ürünleri, kızarmış ekmek ürünleri ile sağlık ürünleri altında, diyet yiyecekleri, yine çocuklar için eti cin, eti puf, eti benim’o gibi ürünler eti gıda grubunun öncü ürünleri olarak adlandırılabilir.

Peki, hangi Eti ürünleri, eti bayilik başvurusu yapanlar tarafından satılabilecektir? Eti bayilik başvurusunda bulunacak kişilerin satabileceği ürünler şunlardır:

  • Kurabiyeler; eti tutku eti kombo ve eti çay keyfi
  • Kremalı bisküviler; eti kremalı, eti kaymaklım, eti negro, eti motto, eti burçak ve eti sütlü kremalı
  • Gofretler; eti hoşbeş, eti bidolu
  • Sade bisküviler; etibör, finger, kakaolu, petit beurre
  • Çocuklariçin; Benim’o, eti puf eti cin
  • Biskot-Etimek; etimek, tutku, kombo, çubuk kraker, petit beurre, kakaolu, cin, burçak, bidolu, hoşbeş, çay keyfi,negro, benim’o, sütlü kremalı, kaymaklım, kremalı, mottocrax, susamlı çubuk kraker
  • Kahvaltılıklar; biküvi krakerler, mısır ve pirinç patlağı ürünler küçük kekler ve turtalar
  • Diet ürünler; lifli ürünler, ikramlık kekler dondurulmuş ürünler,
  • Çikolata ve bebek ürünleri
Torku ürünleri ile ilgili bayilik almak isteyenler, Torku Bayilik başlıklı yazımızı inceleyebilirler!

Eti Bayilik Başvurusu Yapmanın Şartları Nelerdir?

Yukarıda olabildiğince anlatılmaya çalışılan ve geniş bir portföye sahip olan Eti ürünleri, eti bayilik başvurusu yapmak için insanları teşvik etmektedir. bu kalite ve tanınmışlığın bir parçası olarak çalışmak elbette kazançlı bir ticaret olarak görülebilir. Pek çok kişi de bu nedenle eti bayisi olmayı istemektedir. Peki, dünya markası olan şirketin bünyesinde ticaret yapabilmek için neler yapılmalı? Bunun için tek yapılması gereken, eti gıda internet sitesine girip, bayilik başvurusu yapmaktır.

İnternet üzerinden yapılan Eti ürünleri, eti bayilik başvurusu formu doldurulduktan sonra şirket çalışanlar tarafından incelemeye alınır. Yapılan inceleme sonucunda başvurucunun bayi olup olamayacağına karar verilecektir. Olumlu karar verilmesi durumunda, başvuru sahibi görüşme yapmak üzere Eskişehir’de bulunan genel merkeze görüşmek üzere davet edilir. Eti şirketler grup merkezinin içinde Eti plaza da bulunan bu merkezde yapılan görüşmenin olumlu olmasının ardından eti bayiliği gerçekleşmiş olacaktır.

Eti bayilik için irtibat bilgileri

Eti bayilik başvuru telefonu:

0.222.221 20 00

Başvuru adresi: Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No: 11 Tepebaşı/Eskişehir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN