BIST 100 4.962 -1.65 | -83.22
BRENT PETROL 85,42 -1.68 | -1.46
EURO 19.6105 0.07 | 0.01
EURO/USD 1.05323 0.08 | 0.0
GRAM ALTIN 1076.831 -0.31 | -3.37
USD 18.6238 0.01 | 0.0
STERLIN 22.874 0.27 | 0.06
BITCOIN/USD 320752,59
BITCOIN/TRY 16899,5

Evkurdan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Yapmak 2020

Evkurdan telefon almak, televizyon almak, koltuk almak, oturma grubu ve çeyiz seti almak. Saydığımız ve sayamadığımız tüm bu kategorilerde kredi kartsız alşverişlerinizi Evkurdan gerçekleştirmeniz mümkün. Kredi kartı olmayan ve peşin olarak alışveriş yapamayanlar için bir alternatif olan Evkur, senetsiz ve kefilsiz olarak taksitle satış yapmaktadır. 1972 yılından beri sektörde yer alan ve sadece halı satışı yaparak başladığı ticaret hayatını günümüzde her türlü ev eşyası, cep telefonu, bilgisayar ve elektronik eşyalar, oturma grupları, motorlu araçlar dahil olmak üzere ürün portföyünü genişletmiştir. Geniş ürün gamı ile müşterilerin ilgisini üzerine toplayan Evkur, kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyor olmasından dolayı da ilgi odağı konumundadır. Alışverişlerinde kredi kartı kullanmak istemeyen ve kredi kartı olmayan müşteriler için kredi kartsız alışveriş imkanı sağlayarak taksitli alışveriş fırsatını müşterilerine sunmaktadır.

Evkur Hangi Ürünleri Kredi Kartsız Satıyor?

Türkiye genelinde 23’ü İstanbul’da, 64’ü ise diğer şehirlerde olmak üzere toplamda 87 şubesi ile sizlere hizmet veren Evkur; başta elektronik eşyalar olan cep telefonu, bilgisayar ve ses sistemleri, elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, çelik takımları, züccaciye, porselen takımları, ısıtma – soğutma sistemleri, spor aletleri, ev tekstili, mobilya takımları, halı, kozmetik eşyalar, iç giyim grupları gibi farklı alanlarda toplamda 68.000 ürün çeşidi ile sizlere kredi kartsız alışveriş imkanı sağlıyor. Tüm ürün gruplarında kredi kartı ile satış ve nakit satış imkanlarını sunan Evkur, tüm ürün gruplarında kredi kartsız alışveriş imkanını müşterilerine sunmaktadır.

Evkur Alışveriş Sistemi

Evkur olarak müşterilerimize nakit satış, kredi kartı ile satış ve bu yöntemlerin dışında kredi kartsız alı veriş imkanı sağlıyoruz. Kredi kartı veya senet kullanmadan alışveriş yapmak isteyenler için Evkur araştırma birimi sizin hakkınızda bir araştırma yapıyor. Evinize kadar gelerek yapılan araştırma sonucunda satın almak istediğiniz ürünü evinize kadar getirip size teslim eden ekibimiz ürün satış sözleşmesini size imzalatıyor. İmzalayacağınız sözleşme de satışı yapılan ürünün marka ve model bilgilerinin yanında satış şartları da yer alıyor. Satış işleminde her iki tarafın yerine getirmeyi taahhüt ettiği sorumluluklar yer aldığı için sözleşmeyi imzalamadan önce sözleşme şartlarını dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Sözleşme şartlarının yanında ürün fiyatlarını da dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Tüm ürün gruplarında olduğu gibi Evkur telefon fiyatları da piyasa fiyatlarına göre yüksektir. Uzun vadeli ve kredi kartsız alışveriş imkanı sağlayan Evkur bütün ürün gruplarında fiyatları yüksek tutmaktadır. Evkurdan telefon satın almak istediğinizde öncelikle piyasa fiyatlarını araştırmalısınız. Piyasa fiyatlarını öğrendikten sonra Evkur telefon fiyatları ile karşılaştırma yapmalısınız. Yapacağınız kıyaslama ile Evkur telefon fiyatlarının yüksek olduğunu göreceksiniz. Fiyat farkı oluşmasının temel nedeni Evkur’un risk alarak kredi kartsız ve kefilsiz satış yapıyor olmasıdır. Bankalar veya diğer alışveriş merkezleri kredi kartı vasıtası ile garantili satışlar yaparken Evkur bu konu da herhangi bir garanti olmadan satış işlemi yapmaktadır.

Evkur Online Satış

Evkur mağazalarından ürün satın alabileceğiniz gibi online olarak da internet üzerinden ürün satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Online olarak kredi kartsız alışveriş imkanına sahip olan müşteriler internet sitesi üzerinden ürün satın almak istediğinizde sizden istenilen bilgileri site de yer alan müşteri formuna doldurmanız gerekiyor. Yapılan inceleme sonrasında satın almak istediğiniz ürün evinize kadar getirilerek teslim ediliyor. Tüm ürün gruplarında olduğu gibi cep telefonları modellerini de internet üzerinden satın alma fırsatına sahip oluyorsunuz. Evkur kredi kartsız telefon satışı yaptığı internet sitesinde cep telefon modelleri dışında yüzlerce farklı ürün bulunuyor. İhtiyacınıza göre ürün satın alabileceğiniz internet sitesini ziyaret ederek online satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Evkurdan Kredi Kartsız Taksitli Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

Normalde internet alışverişlerinde kullanabileceğiniz alışa gelmiş üç yöntem bulunmaktadır. Bunlar, Havale, Kredi Kartı / Banka Kartı veya Kapıda Ödeme seçnekleridir. Fakat Evkur firması, mağazalarında uyguladı senetle ödeme yöntemini online satış sisteminede getirmiş durumda. Yani Evkurdan kredi kartsız alışveriş yapmak için illede mağazaya gitmeniz gerekmiyor. Peki kredi kartsız alışverişi nasıl gerçekleştirceğiniz aşağıda maddeler halinde sizler için listeledik.

  1. Almak istediğinizi ürünü alışveriş sepetinize ekleyin.
  2. Almak istediğiniz başka bir ürün varsa sepete ekleme işlemine devam edebilir, yoksa sepet ekranına gidin.
  3. Sepet ekranında ödeme yöntemi olarak SÖZLEŞMELİ seçeneğini ve yapmak istediğiniz taksit sayını seçin. Ardından SONRAKİ ADIM butonuna tıklayarak Teslmat ekranına geçiş yapın.
  4. Teslimat ekranına geldiğinizde, TESLİMATI NEREYE YAPALIM seçeneğinden ister bir EVKUR mağazasını seçebilir veya SEÇECEĞİM ADRESE seçeneğini kullanarak seçiminizi gerçekleştirin.
  5. Eğer SEÇECEĞİM ADRESE seçeneği seçildiyse TESLİMAT ve FATURA adresi bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve sonra ki adıma geçin. Teslimat bilgilerinizin eksiksiz doldurulması sorunsuz bir teslimat süreci sağlayacaktır.
  6. Sıra geldi Ödeme Bilgilerine; Sözleşmeli Alışveriş seçeneğini seçtiğiniz için, bu ekranda sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz büyük öenm arz etmektedir. Yanlış bilgi girmeniz durumunda alışverişiniz onaylanmayacaktır. Bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra SONRAKİ ADIM butonuna tıklayın ve diğer ekrana geçiş yapın.
  7. Girdiğiniz bilgilerin doğrulunu onaylamak için SİPARİŞ BİLGİLERİNİZİ ONAYLAYIN ekranında eğer bilgilerinizin doğruluğundan eminseniz SİPARİŞİ TAMAMLA butonuna tıklayın.
  8. Bu aşamdan sonra siparişiniz EVKUR'a ulaşmış olacak.
  9. Evkur'a ulaşan sipariş ve bilgilerinize istinaden sözleşmeniz oluşturulacak ve kısa bir araştırma sürecinden sonra eğer alışverişe uygundur sonucu çıkması halinde ürününüz belirlediğiniz teslimat seçeneğine göre size teslim edilecektir.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
Taksitle Telefon Nereden ve Nasıl Alınır?

Satın Alınan Cep Telefonunun İade Edilmesi

Evkur kredi kartsız telefon satışı yaptığı gibi iade etmek istediğinizde de tüm ürün gruplarını iade almaktadır. Satın aldığınız üründe kusur bulunması durumunda veya ürünü beğenmediğiniz durumlarda iade şartları kapsamında online olarak iade başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Evkur, yapacağınız iade başvurusu için size iki yöntem sunuyor. Birinci yöntem olarak mağazaya gelip iade formunu doldurarak satın aldığınız ürünü iade edebiliyorsunuz. İade günü geçmemiş olan ürünleri iade ederek sözleşmeniz fesh ediliyor ve iade işlemi tamamlanıyor. İkinci yöntem olarak internet sitesinde yer alan iade formunu online olarak doldurup iade yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli oluyor. Bu durumda Evkur ekiplerinin evinize kadar gelerek ürünü iade almasını bekliyorsunuz.

Evkurdan telefon almak ve satın aldığınız telefonu iade etmek istediğinizde mağazadan veya online olarak internet sitesinden işlem yapabiliyorsunuz. Her iki mecradan da kolayca yapacağınız işlemler ile kredi kartsız alışveriş yapabiliyorsunuz. Telefon satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta Evkur satış sözleşmesinde yer alan ödeme şartları ve vade süresidir. Kredi kartsız alışveriş yaptığınız Evkur, risk aldığından dolayı almış olduğu ürün fiyatlarına yansıtmaktadır. Bu nedenle Evkur fiyatları piyasa fiyatlarının üstünde kalmaktadır. Kredi kartı kullanmadan, kefil şartı olmaksızın, senet imzalamadan alışveriş yapabilme imkanına sahip olduğunuz ve tüm ürün gruplarında satın alma işlemi yapabildiğiniz Evkur, 86 mağaza ve internet sitesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!