Evkurdan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Yapmak 2019

Kredi kartı olmayan ve peşin olarak alış veriş yapamayanlar için bir alternatif olan Evkur, senetsiz ve kefilsiz olarak taksitle satış yapmaktadır. 1972 yılından beri sektörde yer alan ve sadece halı satışı yaparak başladığı ticaret hayatını günümüzde her türlü ev eşyası, cep telefonu, bilgisayar ve elektronik eşyalar, oturma grupları, motorlu araçlar dahil olmak üzere ürün portföyünü genişletmiştir. Geniş ürün gamı ile müşterilerin ilgisini üzerine toplayan Evkur, kredi kartsız alış veriş imkanı sunuyor olmasından dolayı da ilgi odağı konumundadır. Alış verişlerinde kredi kartı kullanmak istemeyen ve kredi kartı olmayan müşteriler için kredi kartsız alışveriş imkanı sağlayarak taksitli alış veriş fırsatını müşterilerine sunmaktadır.

Evkur Hangi Ürünleri Kredi Kartsız Satıyor?

Türkiye genelinde 23’ü İstanbul’da, 63’ü ise diğer şehirlerde olmak üzere toplamda 86 şubesi ile sizlere hizmet veren Evkur; başta elektronik eşyalar olan cep telefonu, bilgisayar ve ses sistemleri, elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, çelik takımları, züccaciye, porselen takımları, ısıtma – soğutma sistemleri, spor aletleri, ev tekstili, mobilya takımları, halı, kozmetik eşyalar, iç giyim grupları gibi farklı alanlarda toplamda 68.000 ürün çeşidi ile sizlere kredi kartsız alışveriş imkanı sağlıyor. Tüm ürün gruplarında kredi kartı ile satış ve nakit satış imkanlarını sunan Evkur, tüm ürün gruplarında kredi kartsız alış veriş imkanını müşterilerine sunmaktadır.

Evkur Alış Veriş Sistemi

Evkur olarak müşterilerimize nakit satış, kredi kartı ile satış ve bu yöntemlerin dışında kredi kartsız alı veriş imkanı sağlıyoruz. Kredi kartı veya senet kullanmadan alış veriş yapmak isteyenler için Evkur araştırma birimi sizin hakkınızda bir araştırma yapıyor. Evinize kadar gelerek yapılan araştırma sonucunda satın almak istediğiniz ürünü evinize kadar getirip size teslim eden ekibimiz ürün satış sözleşmesini size imzalatıyor. İmzalayacağınız sözleşme de satışı yapılan ürünün marka ve model bilgilerinin yanında satış şartları da yer alıyor. Satış işleminde her iki tarafın yerine getirmeyi taahhüt ettiği sorumluluklar yer aldığı için sözleşmeyi imzalamadan önce sözleşme şartlarını dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Sözleşme şartlarının yanında ürün fiyatlarını da dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Tüm ürün gruplarında olduğu gibi Evkur telefon fiyatları da piyasa fiyatlarına göre yüksektir. Uzun vadeli ve kredi kartsız alışveriş imkanı sağlayan Evkur bütün ürün gruplarında fiyatları yüksek tutmaktadır. Evkurdan telefon satın almak istediğinizde öncelikle piyasa fiyatlarını araştırmalısınız. Piyasa fiyatlarını öğrendikten sonra Evkur telefon fiyatları ile karşılaştırma yapmalısınız. Yapacağınız kıyaslama ile Evkur telefon fiyatlarının yüksek olduğunu göreceksiniz. Fiyat farkı oluşmasının temel nedeni Evkur’un risk alarak kredi kartsız ve kefilsiz satış yapıyor olmasıdır. Bankalar veya diğer alış veriş merkezleri kredi kartı vasıtası ile garantili satışlar yaparken Evkur bu konu da herhangi bir garanti olmadan satış işlemi yapmaktadır.

Evkur Online Satış

Evkur mağazalarından ürün satın alabileceğiniz gibi online olarak da internet üzerinden ürün satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Online olarak kredi kartsız alışveriş imkanına sahip olan müşteriler internet sitesi üzerinden ürün satın almak istediğinizde sizden istenilen bilgileri site de yer alan müşteri formuna doldurmanız gerekiyor. Yapılan inceleme sonrasında satın almak istediğiniz ürün evinize kadar getirilerek teslim ediliyor. Tüm ürün gruplarında olduğu gibi cep telefonları modellerini de internet üzerinden satın alma fırsatına sahip oluyorsunuz. Evkur kredi kartsız telefon satışı yaptığı internet sitesinde cep telefon modelleri dışında yüzlerce farklı ürün bulunuyor. İhtiyacınıza göre ürün satın alabileceğiniz internet sitesini ziyaret ederek online satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Online satn alma işlemini gerçekleştirirken sizden istenilen bilgilerin girişini yaptıktan sonraki süreç, inceleme süresine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Vermiş olduğunuz bilgilerin incelenerek doğruluğu onaylandıktan sonra ürün satın almanız için onay veriliyor ve satın aldığınız ürün vermiş olduğunuz adrese getirilerek teslim ediliyor.

Satın Alınan Cep Telefonunun İade Edilmesi

Evkur kredi kartsız telefon satışı yaptığı gibi iade etmek istediğinizde de tüm ürün gruplarını iade almaktadır. Satın aldığınız üründe kusur bulunması durumunda veya ürünü beğenmediğiniz durumlarda iade şartları kapsamında online olarak iade başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Evkur, yapacağınız iade başvurusu için size iki yöntem sunuyor. Birinci yöntem olarak mağazaya gelip iade formunu doldurarak satın aldığınız ürünü iade edebiliyorsunuz. İade günü geçmemiş olan ürünleri iade ederek sözleşmeniz fesh ediliyor ve iade işlemi tamamlanıyor. İkinci yöntem olarak internet sitesinde yer alan iade formunu online olarak doldurup iade yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli oluyor. Bu durumda Evkur ekiplerinin evinize kadar gelerek ürünü iade almasını bekliyorsunuz.

Evkurdan telefon almak ve satın aldığınız telefonu iade etmek istediğinizde mağazadan veya online olarak internet sitesinden işlem yapabiliyorsunuz. Her iki mecradan da kolayca yapacağınız işlemler ile kredi kartsız alış veriş yapabiliyorsunuz. Telefon satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta Evkur satış sözleşmesinde yer alan ödeme şartları ve vade süresidir. Kredi kartsız alışveriş yaptığınız Evkur, risk aldığından dolayı almış olduğu ürün fiyatlarına yansıtmaktadır. Bu nedenle Evkur fiyatları piyasa fiyatlarının üstünde kalmaktadır. Kredi kartı kullanmadan, kefil şartı olmaksızın, senet imzalamadan alış veriş yapabilme imkanına sahip olduğunuz ve tüm ürün gruplarında satın alma işlemi yapabildiğiniz Evkur, 86 mağaza ve internet sitesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN