Banka ve Krediler

Evkurdan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Evkurdan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Evkur telefon satışını evkur telefon fiyatları ile yapmaktadır. Özellikle cep telefonlarında kredi kartlarına taksit imkânında yapılan değişiklikten sonra, insanlar bu konuda yeni alternatifler aramaktadır. Bu alternatif arasından evkur, iyi bir seçenek olarak göze çarpmaktadır. 1972 yılından beri hizmet veren, ilk olarak halı satışı ile tanınmıştır. Fakat geçen zaman içerisinde ürün portföyünü arttırmış ve bütün ev aletlerinin satışını yapmaya başlamıştır. Ayrıca kredi kartı kullanmadan taksitli alışveriş yapma seçeneği sunması ile dikkat çekmektedir. Bu özelliği ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başaran evkur’un il ya da ilçe merkezlerinde 80’in üzerinde mağazası bulunmaktadır. Sunmuş olduğu ürün çeşitliliği sayesinde bu kadar mağazaya ulaşan hala da büyümeye devam etmektedir.

Evkurun Satışını Yaptığı Ürünler

Evkur mağazalarında yaklaşık 65 binden fazla ürün çeşidi olduğu belirtilmektedir. Bu mağazalarda bulunamayan ürün neredeyse yok gibidir. Evkur telefon satışından bilgisayara, ev dekorasyonundan küçük ev aletlerine kadar birçok ürün mağazada yer almaktadır. Birçok mağaza gibi internet üzerinden de satış imkânını müşterilerine sunmaktadır. Alışverişlerinde taksit seçeneği kullanmak isteyenlere senet yapılmaktadır. Eski usul olarak bilinse de hala geçerliliğini korumaktadır. Taksitli alışverişlerde evkur telefon fiyatları ya da diğer ürünlerin fiyatları normale göre biraz daha pahalıdır. Evkur’un taksitli alışveriş seçeneğinden yararlanmak için ufak bir süre beklenmesi gerekmektedir. Evkur’dan taksitli alışveriş yapmak isteyen kişi firmaya öncelikle bilgilerini bırakmaktadır. Daha sonra firma ilgili kişi ile ufak bir araştırma yapmaktadır. Bu araştırma sonucunda borçlarının düzenli yaptığı anlaşılırsa, taksitli alışveriş imkânından yararlanabilmektedir.

Evkurdan Satıştan Önce İnceleme

Evkur telefon ya da başka bir ürünün satışı için ürünü almak isteyen kişiyle ilgili araştırma yaptıktan sonra o kişinin evine gitmektedir. Burada ürünü almak isteyen kişiye sözleşme imzalatılmaktadır. Evkurdan alışveriş yapacak olan kişilerin bu sözleşmeyi dikkatli bir biçimde okumalarında fayda vardır. Evkur’un kredi kartsız taksitli alışverişlindeki fiyatlarını gören biraz şaşkınlık yaşayabilmektedir. Örneğin evkur telefon fiyatları, taksitli alışverişlerde piyasanın iki katına kadar çıkabilmektedir. Hatta daha fazla da çıktığı olmaktadır. Bundan dolayı buradan alışveriş yapmadan önce iyi düşünmek gerekmektedir. Taksitle aldığınız ürünün başka yerlerde yarı fiyatına olduğunu görmek bazen insanın canını fena halde sıkabilmektedir. Bu durumun farkında olarak karar verilmesi gerekmektedir.

Evkur online satış seçeneği de sunmaktadır. Evkur telefon ya da başka bir ürün almak isteyen kişiler internet üzerinden de bu alışverişi yapabilmektedir. Bunun için öncelikle evkurun internet sitesine girilmesi gerekmektedir. daha sonra ise siteden istenen bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Siteden istenen bilgilerden bazıları diğer alışveriş siteleri tarafından da istenmektedir. Fakat bir kısmı ise kredi kartsız alışveriş için istediğinden diğer sitelerde istenmeyen bilgiler arasındadır. Örneğin online alışveriş için istenen bilgiler arasında gelir seviyesi ve kefil bilgileri gibi şeylerde istenmektedir. Evkur telefon fiyatları taksitli alışverişlerde yüksek sayılabilecek seviyelerdedir. Bunun en önemli nedeni kredi kartsız yapılan alışverişlerdir. Sitedeki bilgiler eksiksiz olarak doldurulduktan sonra evkur yetkilileri birkaç gün içinde bu bilgilerin teyidi için müşterinin evini ziyaret etmektedir. Verilen bilgilerin doğru olması durumunda alışveriş onaylanmaktadır.

Evkur telefon, bilgisayar ya da başka bir ürün için farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bu ödeme seçenekleri arasından herhangi birisiyle ödeme yapılabilmektedir. Ödeme seçeneklerinin tamamı mağaza üzerinden ya da online olarak yapılan alışverişlerde geçerlidir. Mağazanın Yapı Kredi Bankası ile olan anlaşmasından dolayı buradan ödeme yapılabilmektedir. Bu bankanın ATM’lerinden de ödeme yapılabilmektedir. Banka dışında mağazanın kendisine doğrudan ödeme yapılabilmektedir. Bunlar dışında kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Ya da banka havalesi yapılarak da ödeme gerçekleştirilebilmektedir. Evkur telefon fiyatları ya da diğer ürünlerin fiyatları bazen ödeme şekillerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bundan dolayı ürün almadan önce dikkatli bir şekilde ödeme seçenekleri arasındaki fiyat farklılıkları incelenmelidir.

Evkurdan Alınan Ürünlerin İadesi

Evkur telefon ya da diğer ürünlerin satışını yaptıktan sonra, ürünlerin beğenilmemesi durumunda iade almaktadır. Fakat bunun için belli şartlar bulunmaktadır. Ürünün faturasının ya da diğer belgelerinin eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca ürünlerin kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Bu şartlar sağlandığında ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Fakat cep telefonları için bu süre sadece 7 gündür. Bu sürenin geçmesi halinde iade yapılamamaktadır. Evkur telefon fiyatları, normale göre daha pahalı olduğunda iade işlemi yapmak isteyenlerin bu süreye dikkat etmesi çok önemlidir. Ayrıca bir takım ürünler için ise iade kabul edilmemektedir. Bu ürünler iç çamaşırı ya da benzeri ürünlerdir. Ürün alırken iade edilip edilemeyeceği konusunda mağazadan bilgi alınabilmektedir.

Evkur telefon almak isteyenler için kredi kartsız taksitli ödeme seçeneği sunmasından dolayı iyi bir seçenek olarak durmaktadır. Fakat evkur telefon fiyatları, diğer mağazalardan çok daha yüksektir. Bunun için alışveriş yapmadan önce bu durumun dikkatlice düşünülüp karar verilmesi gerekmektedir. Ayrıca satış için sunulan sözleşmedeki maddelerin dikkatlice okunması gerekmektedir. Bazı müşteriler bu sözleşmeyi okumadan imzalamakta, daha sonra sözleşmedeki maddelerden şikâyet etmektedir. Firma bütün şartlarını açık bir biçimde müşterilerine iletmektedir. Bu şartların kabul edilmesi durumunda alışverişin yapılması gerekmektedir. Aksi durumda ilerleyen zamanlarda müşterilerin bir kısmı zor durumda kalabilmektedir. Sözleşmeyi okumamak bu tip durumlara sebep olabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ