Eyfel Parfüm Bayilik Şartları?

2008 yılında İstanbul’un Eyfel’i olarak başlayan bir serüven olarak, 7500 metrekarelik bir alanla hizmet sunan bir firmadır. Yurtiçi ve yurtdışında 400’ü üzerinde bayisi bulunmaktadır. İyi bir kazanç elde etmek ve mevcut yatırımlarını değerlendirmek isteyenler için iyi bir fırsat sunan Eyfel Parfüm, bayilik almak isteyenlere avantajlı bir yatırım olanağı sunuyor. Uygun fiyatlarla satışa sunulması, kalıcı kokularda yüzlerce aromayı içeriyor olması ile dikkat çeken bir marka olan Eyfel açık parfüm, bayilik alma şartları ve maliyeti ile avantajlı bir yatırım olanağı ile yeni dostluklar teklif ediyor. Sektörde iyi bir marka olarak bilinen eyfel açık parfüm firmasının bayiliğini almak için başvuru formu doldurmak için resmi internet sayfasına girilebilir. Kaliteyi en büyük hedef haline getiren bir firma olan eyfel parfüm, kaliteli ürünleri nitelikli hizmet anlayışıyla ve en düşük maliyetle müşterilerine sunan bir firmadır. Sağlık bakanlığı ve Avrupa birliği mevzuatına uyumlu olarak dünyaya açılan firma alıcısına iyi bir kazanç kapısı olacaktır.

Eyfel Parfüm Bayilik Şartları Nelerdir?

Açılmak istenen bayinin konumu iş merkezlerinin içinde olup olmaması, işlek cadde üzerinde bulunuyor olması il ve ilçe bazında değerlendirmesini yaptıktan sonra Eyfel Parfüm, başvuru sahibine dönüş yapmakta ve diğer şartlar değerlendirilmek üzere görüşmeler başlatılacaktır. Bayide aranan özellikler, kiralanacak ya da mevcut dükkânın konumu, işlek bir caddede yer alıyor olması, en az 10 metrekarelik bir alana sahip olması ve bulunulan yerdeki nüfusun yoğunluğunun bulunduğu bir yer olması gibi özellikler aranıyor. Bu şartlar konusunda mutabakat sağlandıktan sonra; hazırlanması gereken bir takım evraklar vardır. Vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı, yapı izni, itfaiye uygunluk belgesi gibi evrakların tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca, SGK, Belediye, vergi dairesi ve bağkur tarafından istenen belgelerin sunulması gerekmektedir.

Aynı sektörde hizmet veren DP Parfüm markasının bayilik ile ilgili tüm konularına, DP Parfüm Bayilik Başvuru Şartları başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz!

Eyfel Parfüm Bayilik Şartları,  Kar ve zarar dağılımı

Farkını kokunuz olsun sloganıyla ürün temin etmeye çalışan Eyfel Parfüm, markasının bayisi olabilmek için ilk etapta 10 bin TL’ye ihtiyaç duyulmaktadır. Tutulacak dükkânın büyüklüğü bu sermayede değişkenlik olmasına sebep olacağını unutmamak gerekmektedir. Genelde 3-4 bin TL’lik bir iç dekorasyon gideri olmaktadır. iç dekorasyonun yanında bir de 2 bin TL civarında bir giderde iç ve dış tabelalara gitmektedir. Kalan 5 bin TL de eyfel açık parfüm ürünlerinin satın alınması için kullanılması gerekiyor. Mağaza ile iletişime geçmek için firmanın resmi web sitesinde bulunan iletişim bilgileri kullanılabilir. Güzel kokulu bir ortaklık olması temennisiyle…

Eyfel Parfüm bayilik başvuru formu : http://www.eyfelparfum.com.tr/bayilik.html

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN