Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Veren Firmalar 2018

Günümüzde insanlar farklı hizmetler almakta ve alınan hizmetlerin karşılığını faturalar ile ödemektedir. Elektrik, su, doğalgaz ve telefon gibi hizmetler insanların hayatlarını çok ciddi derecelerde kolaylaştırmaktadır. Söz konusu hizmetlerin bir bedeli bulunmakta ve insanlar bu bedeli faturalar ile ödemek zorundadır. Fakat farklı hizmet alanları için gelen faturaların ödeneceği noktaların birbirinden farklı olması insanları zorlamakta ve yormaktadır. Bu duruma yönelik ortaya çıkan ihtiyacı karşılamak için fatura ödeme merkezleri ortaya çıkmıştır. Bütün faturaların tahsilatını yapan bu merkezler insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Fatura ödeme merkezi bayilik veren firmalar sayesinde insanlar bu hizmete daha rahat ulaşmakta ve böylelikle ciddi bir kolaylık yaşamaktadır.

Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Veren Firmalar Ve Verilen Hizmetler

Fatura ödeme merkezlerinin insanların hayatlarında ciddi bir kolaylık sağlaması burayı kullanan ve buradan hizmet alan kişi sayısını her geçen gün daha da artırmaktadır. Bu merkezler elektrik, su, doğalgaz, internet, cep telefonları ve TV platformları gibi hizmetlere ait faturaları tahsil etmektedir. Kısaca insanlar söz konusu merkezlere gittiklerinde bütün faturalarını ödeyebilmektedir. Üstelik bu merkezlerde insanlara farklı ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Bazı firmaların bankalarla olan anlaşmasından dolayı faturalar kredi kartıyla tek seferde ödenebildiği gibi taksit ile de ödenebilmektedir. Fatura ödeme merkezi bayilik veren firmalardan bazıları bunu sağlarken bazıları ise tek sefer kart ile ödeme ya da nakit olarak ödeme seçeneklerini sunmaktadır. Bu durum insanlara ciddi kolaylık sağlamaktadır.

Fatura ödeme merkezlerinin insanların büyük ilgisini görmesi üzerine farklı firmalar bu hizmeti vermeye başlamıştır. Bunlardan bazıları bulundukları kentte hizmet verirken bazıları ise ülke çapında hizmet vermeye başlamış ve bayilikler vermiştir. Fatura ödeme merkezi bayilik veren firmalar böylelikle hem müşteri kitlesini sürekli büyütmüş hem de insanlara daha rahat ulaşabilmiştir. Firmalar bayilik verirken farklı şartlar istemekte olup bunlardan bazıları standart iken bazıları ise ekstradır. Yani bazı firmalar kendilerine özgü şartları öne sürebilmekte ve bayilik almak isteyen girişimcilerden bunları yerine getirmeleri istenmektedir. Fatura ödeme merkezleri bütün gün hizmet verdiği gibi mesai saatlerinden sonra dahi hizmet vermektedir. Bayilik almak isteyen kişilerin bu durumu dikkate almaları gerekmektedir.

Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Veren Firmalar ve İstenen Şartlar

Fatura ödeme merkezi bayilik veren firmalardan bazıları ve bu firmaların bayilik için istedikleri şartlar şunlardır:

Vezne24: Fatura ödeme merkezleri arasında önemli bir konumda bulunan firma oldukça tanınmaktadır. Fatura ödemesi yapılan firmada ayrıca kredi kartı ödemesi de yapılmakta olup bu da daha fazla kişiye hizmet verilmesi anlamına gelmektedir. Firmadan bayilik almak isteyen girişimcilerden istenen şartlar genel olup hemen her firma tarafından istenmektedir. Bunlardan ilki bayinin açılacağı yerin insanların rahat ulaşabileceği bir konumda bulunmasıdır. Ayrıca mekanın yeterli büyüklüğe sahip olması ve içerisinin uygun bir şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu konuda firma yetkilileri gereken desteği vermektedir. Bunların dışında bayilik isteyen kişinin ticari geçmişinin temiz ve bu alanda bir tecrübeye sahip olması istenmektedir. Firma tarafından istenen şartlar genel olarak bu şekilde olup bayilik için firma başvuru yapılması gerekmektedir.

Turkpay: Fatura ödeme merkezi bayilik veren firmalardan bir diğeri olan Turkpay 2009 yılında kurulmuş ve o tarihten sonra sürekli büyümektedir. Firma tarafından sağlanan hizmetlerin kalitesi üst seviyede olduğundan insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her türlü fatura tahsilatını yapan firmadan bayilik almak isteyen girişimcilerin sağlaması gereken şartlar bulunmaktadır. Söz konusu şartlar kişileri zorlayacak türden olmamakla beraber firma bunların sağlanması konusuna çok büyük bir önem vermektedir. Öncelikle diğer firmalarda olduğu gibi hizmet verilecek mekanın konumu çok önemli olup insanların buraya rahat bir şekilde ulaşması gerekmektedir. Ana cadde üzerinde olması zorunlu olmasa da buraya yakın bir konumda bulunması gerekmektedir. Ayrıca mekanın içerisinin hem yeteri büyüklükte olması hem de fatura ödemeye uygun şekilde tasarlanması gerekmektedir.

FÖM: Fatura ödeme merkezi bayilik veren firmalar arasında bulanan FÖM 2010 yılında beri hizmet vermekte ve sürekli büyümektedir. Bayilikler veren firma hizmet kalitesinin korunması konusuna son derece önem vermekte ve bundan dolayı girişimcilerden bir takım şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Ayrıca gerekli gördüğü hallerde eğitim verme yollarını da kullanabilmektedir. Ayrıca fatura ödeme merkezi olarak kullanılacak yerin konumuna da son derece önem veren firma, söz konusu mekanın merkezi bir noktada olmasını istemektedir. İnsanların buraya ulaşmaları için bu durum şart olmakta ve söz konusu duruma büyük önem verilmektedir. Bayilik almak isteyen kişilerin firmaya gelerek birebir görüşmeler yapması gerekmektedir.

Veznematik: Fatura ödeme merkezi bayilik veren firmalardan bir diğeri de Veznematik olup bu firma uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Vatandaşlara vermiş olduğu kaliteli hizmet ile bilinen Veznematik, insanların sık tercih ettiği fatura ödeme merkezleri arasında yer almakta ve bundan dolayı da girişimciler tarafından ilgi görmektedir. Bayilik vereceği kişilere üç farklı paket sunan firma girişimcilerin istekleri doğrultusunda bunları hazırlamıştır. Firma tarafından çok ekstra bir şart ileri sürülmemektedir. Fakat diğer firmaların da şartları arasında yer alan şartlar burada da aynen geçerlidir. Ticari yasağı olmayan kişilere bayilik verilmekte ve bunların açacağı merkezin konumuna çok fazla önem verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. merve özer dedi ki:

    Eskiden böyle bir düşüncem yoktu ancak sanırım gelişen teknolojiyle aklıma girdi bu tür bir iş yapmanın para kazandıracağını düşünüyorum.

  2. mehmet örüm dedi ki:

    Yavaş yavaş araştırmaya başladım en çok hoşuma şimdilik föm gidiyor, bir sıkıntı çıkmassa bayiliği fömden alacağım.

BİR YORUM YAZIN