Banka ve Krediler

Fiat Aralık 2017 Otomobil Kampanyaları

Fiat Aralık 2017 Otomobil Kampanyaları

Aralık ayında birçok araç firması kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerin ilgisini çekmeye çalışmaktadır. Kimi firmalar düşük peşinat ile müşterilere araç fırsatı sunarken kimi firmalarda %0 faiz oranı ile müşterilerin ilgisini çekmeye çalışmaktadır. Fiat’ta Aralık ayında kampanyalar düzenlemekte ve bu kampanyalar her araçta farklı olabilmektedir. Fiat Aralık kampanya kapsamında otomobiller için farklı kolaylıklar sunulmaktadır. Bu kolaylıklar sayesinde müşteriler hayallerindeki Fiat marka araçlara artık daha rahat ulaşabilecektir. Fiat kampanya kapsamında Egea, 500X, Linea, Punto gibi araçları almak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Bazı araçlarda birden fazla kampanya olabilirken bazı araçlarda ise sadece bir kampanya yapılmaktadır.

Fiat Aralık Kampanya Kapsamındaki Düşük Peşinatlı Araçlar

Fiat Aralık kampanya kapsamında Egea Hatchback modellerinde 30.000 lira peşinat ve aylık 1.085 liradan başlayan miktarlarla bu araçları almak daha kolay hale gelmiştir. Kampanya kapsamında benzinli ve otomatik vitese sahip olan modeller ise 35.000 lira peşinat ve aylık 1.340 lira ile satın alınabilmektedir. Fiat kampanya sayesinde sınıfının en geniş diz mesafesine ve bagaj hacmine sahip olan araca çok uygun şartlarda sahip olunabilmektedir. 30.000 lira peşinat ile alınacak olan araç Fiat Egea HB Easy Plus 1.4 Plus Fire 95 HP’dir. Bu aracın anahtar teslim fiyatı ise 69.400 lira olup bayiler arasında değişiklik gösterebilmektedir. 35.000 lira peşinat ile alınacak olan araç ise Egea HB Easy Plus 1.6 E-Torq 110 HP’dir. Bu aracın anahtar teslim fiyatı ise 82.900 liradır.

Fiat Aralık kampanya kapsamında olan bir başka Egea modeli ise Station Wagon’dur. Bu modeldeki kampanya ise 40.000 lira peşinat ve aylık 1.475 lira ödeme şeklindedir. Fiat kampanya kapsamında oldukça uygun şartlara sahip olan Egea Station Wagon oldukça güvenli bir araç olarak dikkat çekmektedir. Yüksek teknolojiye sahip olan araçta otomatik acil durum fren özelliği bulunmaktadır. Kampanya kapsamında bulunan aracın modeli Egea SW Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP’dir ve tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı 92.400 liradır. Bu kampanya kapsamında araç için öngörülen ödeme süresi 48 aydır. Bu seçeneğin dışında da farklı kredi şartları bulunmaktadır. Bu şartları öğrenmek için Fiat bayisi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Fiat Aralık kampanya kapsamında olan son Egea modeli Sedan’dır. Egea Sedan’a 25.000 lira peşinat ve aylık 1.130 lira ödenerek sahip olunabilmektedir. Oldukça yüksek standartlara sahip olan bir araç olarak dikkat çeken Egea Sedan, geniş bagaj hacmi ve iç konforu ile de dikkat çekmektedir. Fiat kampanya kapsamında olan Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP’nin anahtar teslim fiyatı 64.900 liradır. Bu aracın ücretinin 25.000 lirası peşin olarak ödenirken geriye kalan miktar 48 ayda ödenmektedir. Bu seçeneğin dışında da farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu araç için 25.000 liralık kredi 12 aylık vade ile %0 faiz oranı ile verilmektedir. Müşteriler bu ve bunun gibi farklı kredi seçeneklerine sahiptir.

Fiat Aralık kampanya kapsamında bulunan bir diğer araç ise Linea’dır. Son derece şık bir tasarıma sahip olan Linea’ya 19.500 lira peşinat ve aylık 1.100 lira ile sahip olunabilmektedir. Fiat kampanya kapsamında bu şartlarla satılan araç Linea Pop 1.4 77 HP’dir ve bu aracın anahtar teslim satış fiyatı 56.900 liradır. Bu araç için bundan başka şartlarda bulunmaktadır. Bunlardan en fazla ilgi çekeni %0 faiz oranı ile verilen ve 12 vadeye sahip olan 12.000 liralık kredidir. Bunun dışında bu araç için faizsiz kredi bulunmasa da farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. Müşteriler ellerindeki peşinat miktarına göre bu araç için uygun olan kredi seçeneklerinden birisini tercih edebilmektedir.

Fiat Kampanya Kapsamındaki Faizsiz Kredi Seçeneğine Sahip Araçlar

Fiat Aralık kampanya kapsamında Egea Hatchback modellerinde farklı bir kampanya daha bulunmaktadır. Bu araçları almak isteyen kişilere %0 faiz oranı ile 30.000 lira kredi sağlanmaktadır. Bu faiz oranı ile bu araç daha düşük maliyete faiz ödemeden alınabilmektedir. 30.000 liralık kredinin vadesi ise 15 ay olup aylık ödenmesi gereken miktar 2.000 liradır. Faizsiz kredi seçeneği sadece bu miktar ve bu vade seçeneği için geçerli olup farklı miktarlar ya da vadelerde faiz oranı değişmektedir. Fiat kampanya sayesinde bu araç düşük peşinatla alınabileceği gibi faizsiz kredi ile de alınabilmektedir.

Fiat Aralık kampanya kapsamında olan araçlardan birisi de 500L modelidir. Farklı tasarımı ile dikkat çeken araç, insanların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Tasarımı ve teknolojisi ile de kullanıcıların dikkatini çeken aracın otomatik vitesli modelleri Aralık ayı boyunca düz vites fiyatına satılmaktadır. Ayrıca bu model araçlar için Fiat kampanya kapsamında kredi de sağlanmaktadır. Kredinin faiz oranı sabit olup %1,35’dir. Müşteriler indirim haricinde bu krediden yararlanabilmektedir. Kredi verilen tutar 30.000 ile 60.000 arasında değişmekte iken vade seçenekleri ise 24 ay, 36 ay ve 48 ay şeklindedir. Müşteriler kendileri için uygun olan miktarları istedikleri vadede ödeme şansına sahiptir.

Fiat Aralık kampanya kapsamında 500X modellerinde yapılan indirim sayesinde dizel araçlar, benzinli araç fiyatına alınabilmektedir. Bu model araçlarda ayrıca geri alım garantisi de verilmektedir. Araçlar alındıktan sonra 1 ile 3 yıl arasında tekrar geri iade edilebilmektedir. İade edilirken ekspertiz sonucunun temiz olması ve aracın 15.000 km geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca geri iade için yeni bir Fiat araç alınması gerekmektedir. Bu şartlar sağlandığında aracın fatura bedelinin %85’i ödenerek geri alınabilmektedir. Fiat kampanya kapsamında satılan 500X’in geri iade şansına sahip olması müşterilerin ilgisini daha da artırmaktadır. Bu araç için %1,35 faiz oranı ile kredi de sağlanmaktadır. İndirimli fiyatlarla birlikte bu kredi de kullanılarak bu araca sahip olunabilmektedir.

Fiat Aralık kampanya kapsamında bulunan Punto oldukça şık bir tasarımı ve konforu ile dikkat çekmektedir. Bu aracı alabilmek Fiat kampanya sayesinde artık çok daha kolay. Fiat Punto 19.500 lira peşinat ve aylık 1.130 lira ile satın alınabilmektedir. Fiat kampanya kapsamında olan araç Punto S7 Pop Star 1.4 Fire 77HP’dir ve anahtar teslim satış fiyatı 57.900 liradır. Bu araç için de Linea’da olduğu gibi %0 faiz oranı ile 12.000 lira kredi imkanı bulunmaktadır. Bu kredinin vadesi ise yine 12 aydır. Bunun dışında da değişen farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır.

Fiat Aralık kampanya kapsamındaki Panda araçları da Punto ile aynı şartlara sahiptir. bunun dışından Fiat kampanya kapsamındaki son otomobil Fiat 500’dür. Bu aracın Fiat 500 Pop 1.2 69 HP modeli, 30.000 peşinat ve ayda 1.335 lira ile satın alınabilmektedir. Bu aracın anahtar teslimi tavsiye edilen fiyatı ise 75.265 liradır. Ayrıca bunun dışında da farklı kredi seçenekleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmaktadır. En dikkat çekici kredi seçeneği %0 faiz oranı ile 12.000 liralık olanıdır. Bunun dışındaki farklı krediler de bulunmakta ve farklı faiz oranları ile müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Müşteriler kendilerine uyan kredi seçeneğini Fiat kampanya kapsamında kullanarak bu aracı alabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ