Banka ve Krediler

Fiat Aralık 2017 Ticari Araç Kampanyaları

Fiat Aralık 2017 Ticari Araç Kampanyaları

Fiat Aralık 2017 Ticari Araç Kampanyaları

Yıl sonundan bir araç markası çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerin ilgisini çekmeye ve böylelikle de araçlarını daha rahat satabilmek istemektedirler. Bu firmalardan bir tanesi de farklı araçları ile müşterilerin ilgisini her zaman çekmeyi başaran Fiat’tır. Fiat’ın üretmiş olduğu ticari araçlarda Aralık ayında kampanyalar bulunmaktadır. Fiat kampanya 2 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında sadece 0 (Sıfır) kilometre araçlar için geçerlidir. Ayrıca bu kampanyalar tüm ticari araçları ile aynı şekilde olmayıp araçların markasına göre farklılık gösterebilmektedir. Fiat Aralık Kampanya kapsamındaki araçların bazılarına faizsiz kredi imkanı verilirken bazılarına da farklı indirimler yapılmaktadır.

Fiat Aralık Kampanya kapsamında farklı araçları çok daha uygun şartlarda alabilmek mümkündür. Fiat kampanya sayesinde müşterilerine dışarıdaki bankalardan çok daha uygun oranlarda faiz oranı sunmakta ve bunları 48 aya varan vadelerle müşterilerine vermektedir. Bazı araçlarda %0 faiz oranları, bazılarında ise çok düşük miktardaki peşinat seçenekleri bulunmaktadır. Müşteriler kendi durumlarına göre bu seçenekler arasından bir tanesi seçerek kullanabilmektedir. Böylelikle çok uygun şartlarda araç sahibi olma şansını hem de 0 (sıfır) km araç sahibi olma şansını yakalamış olmaktadırlar. Kampanya kapsamında olan birbirinde farklı araçlar müşterilerin yoğun ilgisini çekmekte iken kampanya sayesinde daha da ilgi görmeye başlamıştır.

Fiat Aralık Kampanya ve %0 Faiz Oranı Seçeneği

Fiat Aralık Kampanya arasında ilk dikkat çeken araç Fiorino’dur. Fiorino almak isteyen müşterileri %0 oranında ve 36.000 liraya varan kredi sağlanmaktadır. Bu kredinin vadesi ise 20 aydır ve Fiorino’nun Cargo ve Combi modelleri ve Pratico modelinde uzatılmış garanti alımıyla geçerlidir. Fiorino almak isteyen kişiler bu sayede çok daha kolay bir seçeneği ile bu araca sahip olabilmektedir. 36.000 liradan fazla kredi isteyen müşteriler için ise farklı seçenekler bulunmaktadır. Talep edilen kredi miktarı ve vadeye göre faiz oranı değişiklik göstermekte ve %0,98’e kadar çıkabilmektedir. Fiat marka araçlar için alınacak kredilerde vade süresi en fazla 48 ay olmaktadır. Fiat kampanya kapsamında %0 faiz oranı ile kullanılan kredilerin yıllık maliyet oranı %2,26’dır. Burada verilen rakamlar ortalama rakam olup değişim gösterebilmektedir.

Fiat Aralık Kampanya kapsamında bulunan bir başka araç ise Doblo’dur. Doblo Combi ve Cargo modelleri bu kampanyadan uzatılmış garanti seçeneği ile birlikte yararlanabilmektedir. Kampanya sayesinde Fiat Doblo almak isteyen müşterilere Fiat kampanya kapsamında 45.000 lira kredi %0 faiz oranı ile 20 ay vadeli şekilde verilmektedir. Müşterilerin daha fazla kredi istemesi ya da vade süresinin daha uzun olmasını istemesi durumunda faiz oranı değişiklik gösterebilmektedir. Bu kampanya dâhilinde müşterilere en fazla 60.000 lira kredi verilebilirken, vade ise en fazla 48 ay olmaktadır. Kredi miktarının 60.000 üzerinde olması durumunda faiz oranı daha fazla artış göstermektedir. Bu kampanya kapsamında 45.000 lira kredi kullanan kişiler 20 ay boyunca 2.250 lira kredi ödemektedir. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise %1,80’dir.

Fiat Aralık Kampanya, her sene olduğu gibi birçok aracı kapsamaktadır. Bu araçlardan bir tanesi de dizel Fiorino’dur. Bu kampanya kapsamında dizel Fiorino almak isteyenlere 36.000 lira kredi %0 faiz oranı ve 20 ay vade ile müşterilere verilmektedir. Bu kredinin miktarı daha da artabilmektedir fakat miktarda artış olması durumunda faiz oranında da artış olmaktadır. Vade ise en fazla 48 ay olabilmektedir. Fiat kampanya kapsamında 36.000 lira kredi kullanan bir kişinin krediyi 20 ayda ödemesi durumundan aylık ödemesi gereken miktar 1800 lira kredinin aylık maliyet oranı ise yaklaşık olarak %0,19’dur. 60.000 lira kredi kullanan bir kişinin krediyi 48 ayda ödemesi durumunda aylık yapması gereken miktar 1.590 liradır. Kredinin aylık maliyet oranı ise %1,08 olmaktadır. Kredi alınan tutar ve vade arttıkça kredinin maliyet oranı ciddi şekilde artmaktadır.

Fiat Aralık Kampanya müşterilere farklı avantajlar sağlamaktadır. Bazı araçlarda %0 faiz oranı kampanyası yapılırken bazı araçlarda da farklı kampanyalar yapılmaktadır. Farklı kampanyaların yapıldığı araçlardan birisi de Fiorino’dur. Fiorino için başka kampanyalar da bulunmaktadır. Bu kampanyada ise Fiorino’nun Combi Pop 1,4 Fire 77 Hp modeli için geçerlidir. Fiat kampanya kapsamına göre müşteriler sadece 5.000 lira peşinat vererek bu araca sahip olabilmektedir. Bunun için aylık yapılması gereken ödeme ise 1.180 lira gibi düşük sayılabilecek bir rakamdır. Bu kredinin faiz oranı %1,35 olup vadesi ise 48 aydır. Kredinin aylık maliyet oranı 1,50 ve yıllık maliyet oranı ise 26,01’dir. Aracın anahtar teslim fiyatı 45.900 lira olup bunun 5.000 lirası peşin olarak verilmekte ve geriye kalan 40.900 lira kredi ile ödenmektedir.

Fiat Kampanya ve Düşük Peşinatlı Araç Seçenekleri

Fiat Aralık Kampanya arasında bulunan Ducato, tam bir ticaret aracı olarak bilinmektedir. Ducato’nun farklı iç hacimde olan 5 ayrı seçeneği bulunmaktadır. Ducato marka ticari araçlar çok az yakıt tüketimi ile bilinmektedir. Ducato almak isteyenler de yıl sonu kampanyasından yararlanabilmektedir. Yıl sonunda yapılan Fiat kampanya sayesinde bu aracı almak isteyenlere farklı seçeneklerde uygun faiz oranları ile krediler verilmektedir. Kredi miktarı 70.000 liraya kadar çıkarken vade ise 20 ay ile 48 ay arasında bulunan farklı seçeneklerle müşterilere sunulmaktadır. Kullanılacak olan miktara göre faiz oranları artmaktadır. 20 ay vade ile alınacak farklı tutarlar için faiz oranları %0,84 ile %1,06 arasında değişim göstermektedir. Aynı şekilde vade süresi arttıkça da faiz oranında artış yaşanmaktadır.

Fiat Aralık Kampanya arasında dikkat çeken bir başka ticari araç ise Fullback’dir. Bu araçlar son derece güçlü olup pick-up modelindedir. Bu araçlar için yapılan kampanya sayesinde 20.000 peşinat ve aylık 1869 lira ödenerek bu araçlara sahip olunabilmektedir. Fakat bu kampanya sadece 2016 model ve 0 (sıfır) km olan araçlar için geçerlidir. 2017 model olan araçlar için ise bu şekilde bir kampanya bulunmayıp onlar içinde farklı seçenekler bulunmaktadır. 2017 model araçlar için olan kredide faiz oranları %0,84 ile %1,22 arasında değişmektedir. Bu oranlar vade miktarı arttığında daha fazla olabilmektedir. 2016 model olan araç, Fiat kampanya kapsamında alındığında 20.000 lira peşinat ve aylık 1869 lira ödenmekte, böylece kredinin aylık maliyet oranı %1,21 olmaktadır. Bu kredinin vadesi ise 48 aydır. Bu aracın 2017 modeli tercih edildiğinde farklı faiz oranları ve farklı maliyetler ortaya çıkmaktadır.

Fiat Aralık Kampanya kapsamında müşterilere verilen kredi hesaplamalarında kredi masrafları bu hesaplarımın maliyet oranlarına dâhil edilmiş fakat aylık ödeme miktarlarına dâhil edilmemiştir. Bu durumun dikkate alınması gerekmektedir. Ayrıca Fiat kampanya Aralık ayı boyunca geçerli olup verilen rakamlar bir miktar değişebilmektedir. Bundan dolayı kesin rakamlar hakkında bilgi almak için Fiat bayiine gitmek gerekmektedir. Fiat yıl sonunda farklı kampanyalar yapmakta olup bu kampanyalar birbiri ile birleştirilememektedir. Fiat Aralık Kampanya sayesinde ticari araç almak isteyenler ciddi bir kolaylığa kavuşmakta ve düşük miktardaki aylık ödemelerle araçları alma imkanına sahip olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ