Fibabanka Yıldız Kredi

Kredi kullanmak artık hayatımızın bir parçası oldu. Gerek nakit ihtiyacından, gerek ev almak için, gerek ticari amaçlı derken herkes bir şekilde kredi kullanımı yapmakta. Düzenli ödenen krediler sonucu da KKB kayıtlarında kişiye özel değerlendirilmeler yapılmakta. Belli bir not trendi karşılığında müşteri bankaların gözünde değer kazanmakta veya kaybetmekte. Fibabanka kredi kapsamında da yeni bir kampanya açıldı. Yıldız kredi adı ile açılan bu kampanyadan yalnızca düzenli ödeme alışkanlığı olan, borca sadık müşteriler faydalanabilmekte. Aynı zamanda KKB(Kredi Kayıt Bürosu) notu taban limitin üstünde olması durumunda tüm müşteriler bu finansal kampanyadan yararlanabilmekte. %1,47 faiz oranlarıyla en yakın fibabanka şubesinden yıldız kredi kampanyasına uygun olan tüm müşteriler kredi kullanabilmekte.

48 Ay Vade İle 30.000 TL Kredi

Fibabanka kredi kapsamında çekilen kredinin en fazla 48 aya varan vade süresi bulunmaktadır. Buna bağlı olarak, kredi müracaatında bulunan müşterilerin seçtiği vadenin süresine oranla faiz tutarı değişiklik göstermektedir. Yıldız kredi kampanyası dâhilinde fibabanka tarafınca verilen kredi tutarı en fazla 30.000 Türk Lirasını geçmemektedir. Kredi Kayıt Bürosu(KKB) tarafından düzenlenen puan sistemine göre 1.400 puan ve üstü puana sahip olan müşteriler yıldız kredi kampanyasından yararlanma fırsatı bulabileceklerdir. Belirtilen puan sınırına gelemeyen müşteriler için kampanyadan yaralanma olasılığına yer verilmeyecektir. Yıldız kredi kampanyası adına bu finansman imkândan yararlanmak isteyen müşteriler, 36 aylık bir vade için aylık faiz oranı olarak %1,19 tutarında bir faiz ödeyecektir. Bu vade süresi 37 ile 48 ay aralığında olması halinde ödeme planına aylık işlenen faiz oranı biraz daha yüksek olarak seyredecektir. Bu oranlar kampanya kapsamındaki 30.000 Türk Lirasının tamamını kullananlar için geçerli kılınmıştır. Kullanılmak istenilen tutar değiştikçe vade farkındaki faiz oranı da değişiklik göstermektedir. Artı olarak banka, hangi vade seçilmiş olursa olsun müşterilerden kredi tahsis ücreti talebi doğrultusunda müşteri hesabına geçirilen tutarda kesinti yapmaktadır. Örneğin; 30.000 tl kullanım yapılmış ise; kullanılan tutarın beşte biri tahsil edileceğinden 150 tl kadar dosya masrafı alınmaktadır.

Fibabanka Dosya Masrafı

Talep edilen kredi tutarı içerisinde, sigorta, dosya masrafı ve vergiler müşteriye verilen kredi miktarından düşürülür. Düşülecek tutar ise kullanılan kredi tutarının binde beşi olarak belirlenmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN