BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9258,84
BITCOIN/TRY 63552,65

Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Yöntemi?

Türkiye'nin köklü bankalarından biri olan Finansbank şubelerinden yapılacak kredi başvuruları ister konut kredisi olsun ister ihtiyaç kredisi olsun isterse de taşıt kredisi olsun sonucunun kolay öğrenilebilme özelliği ile birlikte müşterilerine kredi başvurusu takip etme imkanı sunmaktadır. Bankanın vermiş olduğu krediler ülkede yer alan diğer bankalara oranla faiz oranlarının daha düşük olduğu daha az geri ödeme sağlandığı kredi kampanyaları ile birlikte müşterilerine hizmet sunmaktadır. Finansbank kredi başvurusu yapabilmek için alınması gereken ve bankaya ulaştırılması zorunlu olan bir kaç evrak bulunmaktadır.

Finansbank Kredi Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunu yapacak olan kişi yaşadığı şehirdeki en yakın Finansbank şubesine gidebileceği gibi kredi başvurusu işlemini bankanın resmi web sitesi üzerinden de yapabilmektedir. Finansbank kredi başvurularını şubeye gelmeye gerek kalmadan vakitten kazanmak adına internet üzerinden de almaktadır. Bankanın resmi web sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilmek için kişinin ilk olarak siteye giriş yapması gerekir. Sitenin üst menü kısmında bulunan "Krediler" alanına tıklanarak yeni bir sayfaya geçiş yapılacaktır. Açılan bu sayfada sağ bölümde kişinin almak istediği kredi çeşidini seçmesi istenmektedir. Bu kredi çeşitleri ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi olarak müşterilere sunulmaktadır. Bunlardan birini seçtikten sonra kişi kredilerin detaylarının verildiği sayfanın altındaki "Hemen Başvur" kısmına tıklayarak verdiği bilgiler doğrultusunda bankanın kendisine geri dönüş yapmasını beklemelidir. Bu geri dönüş anlık olarak bankanın satış temsilcisi tarafından sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra bankanın sunmuş olduğu SMS yöntemi ile kredi başvurusunu yapacak olan kişi T.C. kimlik numarasını göndererek de başvuruda bulunabilmektedir.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Yöntemi?

Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Takip Edilir?

Bankaya yapılan kredi başvurusu sonrasında genel merkezden onay gelmesi belirli bir zaman alabilmektedir. Kişilerin bu bekleme aşamasında başvurunun durumunu takip edebilmeleri adına uygulayabilecekleri bir kaç yöntem mevcuttur. Bunlardan ilki 0850 222 0 900 ya da 444 0 900 numaralarını arayarak bizzat müşteri temsilcisinden bilgi alabilmektedir. T.C. kimlik numarası üzerinden yapılacak bu görüşme sırasında müşteri temsilcisi müşteriye başvurunun anlık durumunu açıklayıcı bir şekilde izah etmektedir. Bir diğer yöntem ise SMS gönderme yöntemidir. 5030'a kredi başvurusunu yapmış olan kişi T.C. kimlik numarasını yazarak anlık geri dönüş sağlayabilmektedir. Finansbank üzerinden yapılmış olan kredi başvurularının kolay bir şekilde öğrenilebilmesi için bu yöntemler kullanılabilmektedir. Her iki yöntemde de sorgulama sırasında başvuruyu yapmış olan kişiden adı, soyadı, cep telefonu bilgileri ve T.C. kimlik numarası gibi bilgiler istenmektedir. Bu nedenle bu takip işlemini bizzat kredi başvurusunu yapmış olan kişinin talep etmesi gerekmektedir. Aksi bir durum sezildiği anda bu durumla alakalı her hangi bir bilgi verilmemektedir. Kredi, genel merkezden onay geldiği anda şubelerden kolay bir işlemle alınabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!