FLO Ayakkabı Bayilik Şartları

FLO Ayakkabı 1960 yılında küçük bir atölyede temelleri atılan, ama bugün ülkemizin ayakkabı pazarında tartışmasız şekilde lider konumunda olan bir firmadır. Yıllık satış rakamı 45 milyon çift ayakkabıya ulaşmıştır.

Bugün ülke genelinde 370 civarında, ülke dışında ise yakın bölgelerde 50’nin üzerinde mağazaya sahiptir ve toplamda müşterilerine 500 mağaza ile hizmet vermektedir. Firmanın Azerbaycan, Arnavutluk, Kosova, Suudi Arabistan, İran, Irak, Ürdün, Kazakistan ve Gürcistan’da mağazaları bulunmaktadır. 2017 yılında firma 15 ülkede 100 mağazaya ulaşmayı hedeflemektedir.

FLO Ayakkabı perakende markaları yanında Kinetix, Polaris, Butigo, Lumberjack ve Dockers by Gerli gibi tanınmış ayakkabı markalarını da müşterilerine sunmaktadır.

FLO Ayakkabı aynı zamanda ülkemizin ayakkabı sektörüne öncülük etmekte ve dünya çağında ayakkabı üretimi için yatırımlar yapmaktadır.

FLO Ayakkabı 2015 yılında kendi bünyesinde bir kalite laboratuvarı kurmuş ve 2016 yılında TÜRKAK’tan akredite belgesi almıştır. Bu laboratuvarda yılda 132 bin ekolojik test ve 6 bin fiziksel test yapılabilmektedir. Müşterilere FLO mağazalarında sunulan ürünler mutlaka ürün güvenliği testinden geçirilmektedir.

Ülkemizin en büyük ayakkabı mağazaları zinciri olan FLO Ayakkabı mağazası, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek için talep eden girişimcilere bayilik vermektedir.

Giyim sektöründe önemli bir konuma sahip Koton markasının bayilik şartları ile ilgili merak ettiğiniz konuları, Koton Giyim Mağazası Bayisi Nasıl Olunur? başlıklı yazımızda detaylıca anlatmaya çalıştık!

Bayi olacak yatırımcılar, açacakları mağazaların dekorasyon maliyetini kendileri üstlenecektir. Dekorasyon bedeli bugün için ortalama metrekare başında 400 Dolar civarındadır. Bunun için mutlaka ayrıntılı bir fizibilite çalışması yapmak gerekiyor. Açılacak mağazada kullanılacak bütün reklam malzemeleri merkez tarafından verilmektedir. Ayrıca reklama yönelik çalışmalar merkez tarafından yürütülmektedir.

Bayi açıldıktan sonra mağazada, FLO Ayakkabı tarafından sağlanan binden fazla model ve renk ayakkabı seçeneği satışa sunulacaktır. Bunlar arasında günlük ve abiye ayakkabılar yanı sıra tanınmış spor ayakkabı markaları da bulunacaktır. Örneğin ürünler arasında, Nike, Dockers, Skechers, Bottero, DiceKayek, Hummer, Lorenzi, Kinetix, Mustang, Lumberjack, Ninja Turtles, Pierre Cardin, Panama Jack, Pedro Camino, Polaris, Puma, Red Skin ve Spiderman gibi dünya markaları da bulunmaktadır.

Kinetix flo, bugün tüketiciler tarafından en çok tanınan ve tercih edilen beş spor ayakkabı markasından biridir. Kinetix flo ürünleri arasında spor ayakkabılar ağırlıklı olmak üzere outdoor giyim, outdoor ayakkabı ve çeşitli aksesuarlar da bulunmaktadır. Kinetix flo ürünleri FLO ayakkabı mağazaları yanı sıra firmanın web sitesi üzerinden online olarak da satılmaktadır.

FLO Ayakkabı mağazalarının ürünleri, hedef kitlesi ve bayilik koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgiler firmanın https://www.flo.com.tr/ web sitesi üzerinden ya da musteriiliskileri@flo.com.tr e-posta adresinden temin edilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN