Banka ve Krediler

Flormar Bayilik Şartları

Flormar Bayilik Şartları

Ünlü makyaj markası olan Flormar’ın ülkemize gelişi 1970’li yıllarda olmuştur. O yıllardan bu yıllara marka gittikçe büyümüş ve bayilikler vermeye başlamıştır. Flormar markası zaten ülkemizde bayilikler vererek büyümeye başlamış ve halende bayilikler vermeye devam etmektedir. Yapılan birçok araştırmaya göre Flormar markası ülkemizdeki makyaj ürünleri piyasasının 4’te 1’ini karşılamaktadır. Sadece Türkiye çapında değil 7 kıtaya yayılmış olan bu marka dünyanın hemen her köşesine ulaşmış durumdadır. Bayilik açılışında ve daha sonrasında bayiliklerine olan destekleri her zaman tamdır. Bu kadar geniş bir hacme sahip olan bu markanın bir parçası olmak istemez misiniz?  Flormar Bayilik alabilmeniz için gerekli olan şartları bilmek ve bu şartları yerine getirmek bayilik alabilmek için atılması gereken ilk adımdır.

Flormar Bayilik Şartları Nelerdir?

 • İlk önce Flormar Bayilik alabilmeniz için yeterli sermayeye sahip olunmalı.
 • Flormar markası daha çok kadın kesimine hitap ettiği için bayanların rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri bir mekanda yer sahibi olunması gerekmektedir.
 • Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için mekanın belli bir ortalamanın (en az 400 metrekare) üzerinde bir alana sahip olunmalı.
 • Bayanlar genellikle her zaman dikkat çeken şeylerden hoşlandıkları için şubeler dışarıdan dikkat çekmesi için ön cephelerinin genişliği en az 8 metre(avm hariç) ve giriş katta olmalıdır.
 • Aranan en önemli özelliklerden biri de Flormar markası müşteri memmuniyetine göre hareket ettiği için bayilik alacak olan kişilerin deneyimli ve bu alanda bilgi sahibi olmaları istenmektedir.
 • Müşteriye odaklı olarak çalışmak , müşteriyi güler yüzle karşılamak ve müşterini ihtiyaçlarına karşılık vermek Flormar markası için önemlidir.
 • Mağazanın standartlara uygun olarak dizayn edilmesi de bir diğer önemli konudur.

Süreç Nasıl İşliyor?

Bayilik veren firmalar yapılan başvuru sonucunda ( ön başvurular şirketin resmi web sitesinden de yapılabilmektedir.) yukarıda bahsedilen tüm şartlara uygun olup olmadıklarına en ince ayrıntısına kadar incelerler. Çünkü Flormar markası için her ayrıntı müşterinin memnun olabilmesi için oldukça önem taşımaktadır.  Yapılan bu ayrıntılı inceleme sonucu kişiye olumlu veya şu sebeplerden dolayı olumsuz diye geri dönüş sağlanır.  Eğer bayiliği kabul edilecek olan kişiye olumlu bir dönüş yaparlarsa yetkililer yüz yüze görüşmek isterler. Yüz yüze yapılan bu görüşme neticesinde mutabakat sağlanmış olursa yetkililer gerekli olan fizibilite ve dekorasyon çalışmalarını başlatırlar. Yapılan tüm bu çalışmalar tamamlandıktan sonra düzenlenecek bir açılış organizasyonuyla şube açılışı gerçekleşir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Şehri akışık dedi ki:

  Flormar bayiliğini alabilmeniz içi en önemli şart yeterli sermayeniz olması getekir

 2. zeki kısa dedi ki:

  flormar gerçekten ünlenmiş bir markadır ve yüksek kazançlar sağlayan bir sektördür eski zamanlara dayanan bir isme sahiptir

BİR YORUM YAZ