Banka ve Krediler

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu

Garanti Bankası tarafından işyerlerine sağlanan pos cihazı sayesinde birçok kredi kartından tahsilat yapılabilmektedir. Garanti Bankası bu yönüyle işyerlerine ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Bankanın pos cihazında Amerikan Express, Master Card, Visa, Diners Club, Discover, CUB ve JCB logolu kartlar geçerli olup bunlardan tahsilat yapılabilmektedir. Böylece işletmeden hizmet alan müşteriler mağdur olmadan harcamalarını yapabilmektedir. Bu da işletmenin müşteri memnuniyeti sağlamasını dolayısıyla da müşteri sayısını artırmasına katkı sağlamaktadır. Pos cihazı ile ilgili bir problem olduğunda Garanti Bankası pos destek sayesinde problem kısa sürede çözülmektedir. Pos destek hattı sayesinde işletmeler telefon ile de destek alabilmektedir.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu ve Sağlanan Avantajlar

Garanti Bankası pos destek hattına 0 212 444 0 339 numaralı telefon ile ulaşılabilmekte ve yaşanılan sorun hakkında bilgi ve destek alınabilmektedir. Söz konusu hat 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Masaüstü POS, Yazarkasa POS, DCC POS, Sanal POS, Temassız POS, Döviz POS, Ortak POS gibi pek çok POS ürünü banka tarafından sağlanmaktadır. Bunun banka tarafından yapılan yenilikler ve gelişmeler düzenli yayınlanan bültenler ile işletme sahiplerine bildirilmektedir. Böylece teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklar hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanmakta ve bu da işyeri sahiplerine ciddi kolaylıklar sağlamaktadır.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu ve Mail Adresi

Garanti Bankası pos destek hattı sayesinde işletme sahiplerinin yararlanmış olduğu avantajlar farklı işyerlerini de Garanti Pos’a yöneltmektedir. Bunun için işletme sahiplerinin garantipos.com.tr giriş yapmaları başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Söz konusu site ayrıca işyeri kampanyalarını kazananları da yayınlamaktadır. posta@garanti.com.tr adresine mail atılması ile de sorunlara çözüm bulunabilmektedir. Ayrıca 0 212 444 0 338 numaralı hattı arayarak istek ve şikayetler de bildirilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ