Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi 2018

Bu yıl kış aylarındaki bütün ihtiyaçlarınız için en uygun kredi Garanti Bankası’nda. Garanti Bankası uygun bireysel kredi seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı gidermeniz için siz müşterilerine imkân sunmaktadır. Garanti Bankası yeni yıl kredisi kış ihtiyaçlarınızı ertelememek için en kolay yoldur. 48 aya varan taksitlerle %1.39’dan başlayan faiz oranlarındaki fırsattan yararlanmak için Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisine, hemen başvurmak gerekmektedir.

Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası fırsatlarla dolu yeni yıl kredisi başvurusu Garanti İnternet şubesi veya Garanti Cep aracılığıyla yapılabilir. İnternet ve cep şube aracılığıyla yılbaşı kredisi başvurusu yapılabileceği gibi daha önce yapılan başvurular tamamlanabilir ve hesabınıza gelen parayı Garanti Bankası şubelerine gitmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti bankası yılbaşı kredisi kapsamında; 3 ile 48 ay arasında taksitlendirme yapılmakta olup faiz oranları, taksit ve kredi tutarına göre değişmektedir. 25.000 TL ihtiyaç kredisi alan bir müşteri %1.59 oranındaki faizle 125 TL tahsis ücreti de eklenerek aylık ödeme 799.86 TL, 50.000 TL’lik ihtiyaç kredisi %1.49 faiz oranı ve 250 TL tahsis ücreti de eklenince aylık 1.560.57 TL, 75.000 TL’lik ihtiyaç kredisi ise %1.39 faiz oranıyla aylık ödemesi 2.282.92 TL olarak hesaplanmaktadır.

Garanti Bankası Kış Kredisi Kampanya Şartları

 • Garanti Bankası yeni yıl kredisine Garanti İnternet Şubesi ve Garanti Cep şubeden yapılabilir
 • Kredi Kayıt Bürosu kredi risk raporunu İnternet şubeden alarak krediye başvuru yapılabilir
 • Müşteriler başvuruda bulundukları tutarı değil bankanın onayladığı tutar kadar krediyi kullanabilirler.
 • Maaş ödemelerini Garanti Bankasından almayan müşteriler Garanti İnternet ve Cep şubelerinden yapacakları yeni yıl kredisi başvurularında kullanabilecekleri en üst limit 25.000 TL’dir.
 • Başvuruda bulunan müşteriden ücret bordosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı istenebilir.
 • Asker, öğretmen, polis gibi kamu görevlilerinin başvuru sırasında resmi kimliklerini göstermeleri gerekir. Sadece nüfus cüzdanı ile başvuru sadece özel emeklilik sandığına tabi olanlar için geçerlidir.
 • Bu krediden faydalanma fırsatı müşterinin risklilik durumuna göre değişmektedir.

Garanti yeni yıl kredisi, “Sigorta ve Vergi dâhil ücretler toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta primlerinden oluşmaktadır. Kredi tutarının %0,5’i oranında olup, %5 oranındaki BSMV dâhil edilmemektedir. Sigorta primi, kredi miktarı, taksiti ve müşterinin özel durumuna bakılıp değişiklik yapabilir.  Yıllık maliyet oranına sigorta priminin dâhil edilmediği bilinmelidir. Kredinin toplam ücretinde kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretlerinden oluşmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. cem altun dedi ki:

  Yeni yılda 50 bin tl lik krediyi çekmeyi düşünüyorum hem bu kadar para ihtiyacımı karşılayacak hemde geri ödemesiyle çokta büyük bir para değil.

 2. ali aktaş dedi ki:

  Kış aylarında her aile gibi bizde biraz dar duruma düşüyoruz ancak, bu sene garanti bankasının sayesinde çokta sıkışık geçirmeyeceğiz öyle uçuk oranlarlada değil küçük oranlarla geri ödemeli alıyorlar.

BİR YORUM YAZIN