Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

Kredi başvuru süreçlerinde temel olarak aranan şartların başında düzenli bir gelir durumu geliyor. Şubelerden kredi başvurusu yaptığınız esnada bankanız sizlerden bir gelir belgesi ister. Bu belgede belirtilen gelir durumuna göre başvurunuz banka tarafından değerlendirilir. Bu aşamada gelir durumunuz yeterli görüldüğü zaman başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanır. Gelir durumu yetersiz görüldüğünden kredi alamayan kişiler için en kolay kredi veren banka, gelir belgesiz kredi imkanları sunan bankalar olacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Şartları Nelerdir?

Gelir belgesi vermeden kredi çeken kişiler, geri ödeme konusunda bankalara herhangi bir maaş teminatı belirtmemiş olur. Bu durumda öncelikle başka etkenlerle geri ödemede bankayı temin etmeniz gerekecektir. Gelir belgesiz kredi kullanabilmek için öncelikle kredi notunuzun yeterli seviyelerde olması gerekiyor. Gelir belgesiz kredilerde yetersiz kredi notuna sahip olan kişilere hiçbir şekilde kredi verilmez. Bununla beraber kişilerin başvuru aşamasında bankaya geri ödeme konusunda bir ipotek ya da kefil belirtmesi gerekiyor. Üzerinize kayıtlı olan bir taşınmazı bankaya ipotek ettirdiğiniz zaman, dilediğiniz gibi kredi kullanabilirsiniz. Gelir durumu iyi olan bir kişiyi bankaya kefil ettirmeniz de geri ödeme konusunda sağlam teminat belirtmenizi sağlar.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesiz kredi seçeneklerine başvuru yapabilmek için şubeleri kullanabileceğiniz gibi internet ya da mobil bankacılık sistemlerini de kullanabilirsiniz. Gerekli evrakları temin ederken bankaya gelir belgesi göstermenize gerek kalmıyor. Ancak bununla beraber iş ve ikamet tespiti için bankanız sizlerden bazı belgeleri ister. Başvuru aşamasında nüfus cüzdanı ve son 3 aya ait fatura bankaya verilecektir. Bunun yanı sıra çiftçiler için çiftçilik belgesi ve esnaflar için vergi kimliği belgesini de bankaya göstermeniz gerekiyor.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Müşterilerine gelir belgesiz kredi hizmetlerini sunan bankaların başında Akbank geliyor. Akbank üzerinden gelir belgesiz belirtmeden 20 bin TL değerinde ihtiyaç kredi çekebilirsiniz. Şubelerden, internet üzerinden ya da SMS yoluyla krediye kolayca başvurabilir ve gelir belgesini bankaya beyan etmeden kredinizi alabilirsiniz. SMS üzerinden başvuru yapmak için 'Kredi' yazarak TC kimlik numaranızı 4425'e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir. Ardından dakikalar içerisinde başvurunuz dikkate alınır ve sonucu size mesaj yoluyla iletilir.

İş Bankası Evraksız Kredi

İş Bankası, kredi başvurularında talep edilen tüm belgeleri ortadan kaldırarak belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmanızı sağlıyor. Banka müşterileri; gelir belgesi ve nüfus cüzdanı gibi belgeleri şubeye vermeden ihtiyaç kredisi kullanabilir. İş Bankası üzerinden gelir belgesi göstermeden 10-20 bin TL arasında kredi kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

ING Bank Gelir Belgesiz 3000 TL Kredi

Anlık nakit ihtiyaçlarınızı hiçbir şekilde gelir belgesi vermeden ING Bank üzerinden giderebilirsiniz. Bu kredi kapsamında sizlere 3000 TL değerinde ihtiyaç kredisi kullandırılır. Kredide uygulanan faiz oranı ise %1.99 seviyesindedir. Gerekli olan diğer evrakları temin ettiğiniz zaman şubelerden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemlerini de başvuruda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Denizbank Anında Kredi

Denizbank, en avantajlı ihtiyaç kredilerini hizmete sokan bankaların başında yer alıyor. Gelir durumu yetersiz olan kişiler, hiçbir şekilde gelir belgesi göstermeden 55 bin TL'ye kadar kredi çekebilir. Evrak ve kefil talep edilmeyen bu kredi türünü 36 aya kadar vadelendirme seçeneğiniz de bulunuyor. Cep telefonlarınızdan 'KREDİM' yazdıktan sonra TC kimlik numaranızı 3280'e mesaj gönderdiğiniz zaman başvurunuz dikkate alınır. Bunun yanı sıra Denizbank şubelerine nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek başvuru işlemlerini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. hamit ilik dedi ki:

    Gelir belgesiz kredi kartını ben kısa bir dönem önce aldım, gerçekten olması gereken bir şey gelir belgeniz olmadığı için hiç bir şey yapamıyorsunuz ancak bu kredi sayesinde bazı şeyleri yapabilecek duruma geliyorsunuz.

  2. hikmet akveren dedi ki:

    Gelir belgesiz kredi kartı alabilmek çok zor bir durum, gelir olmadığı için alınmıyor bazı şartlar altında alınabiliyor ancak yinede almak zor.

BİR YORUM YAZIN