BIST 100 4.962 -1.65 | -83.22
BRENT PETROL 85,42 -1.68 | -1.46
EURO 19.6105 0.07 | 0.01
EURO/USD 1.05323 0.08 | 0.0
GRAM ALTIN 1076.831 -0.31 | -3.37
USD 18.6238 0.01 | 0.0
STERLIN 22.874 0.27 | 0.06
BITCOIN/USD 321100,82
BITCOIN/TRY 16926,77

Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları 2020

Gratis yüzlerce çeşit kişisel bakım ürünlerinin satışının yapıldı ve Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan bir zincir mağazalar grubudur. Günümüzde kadın veya erkek, yaşlı veya çocuk ayrımı yapmaksızın her kesimden ve yaştan insanın bakım ihtiyaçlarını 30.000'i aşkın ürün sayısı ile karşılamaktadır. Kişisel bakım ürünleri artık sadece kadınlar tarafından ilgiyle takip edilmiyor. Erkek tüketicilerde en az kadınlar kadar kişisel bakımına önem göstermektedir.

İlk başta fiziki mağazalar ile satış hayatına başlayıp sürdüren firma, şuan da www.gratis.com adresindende online olarak müşterilerine satış yapmaktadır. Firma ürün gamına devamlı yeni ürünler ekleyerek müşterilerininin ihtiyaç duyduğu ürünleri çeşitlendirmeye önem göstermektedir. Elinde ki sabit ürünler değil, araştırmacı ve kendini güncelleye bilen bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı yatırım düşünen girişimciler Gratis bayilik fiyatları ve şartları sıkça araştırılan konuların başında gelmektedir. Bir çok alışveriş merkezinde karşımıza çıkan Gratis firmasının bayilik şartlarını incelemeden önce, gelin firmayı kısaca tanıyalım.

Gratis Hakkında

Demir Sabancı tarafından 2006 yılında kurulan Sedes Holding, kozmetik ve kişisel bakım sektörüne girmek için 2009 yılında Gratis markasını kurmuş. Çok hızlı gelişen ve büyüyen Gratis kısa bir zaman sonra sektörde Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olmuştur. Gratis şuan Türkiye genelinde 600’den fazla şubeye sahiptir. Gratis müşterilerine sayısız avantajlar sunan Gratis Kart sayısı 4 milyondan fazladır, 2009 yılında kurulmuş Gratis’in önü alınamaz bir şekilde ilerlediğinin göstergesi olan kart sayısı için 4 milyon çok güzel rakamdır. Gratis Karta sahip olmak sadece kendi mağazalarında değil, birçok ünlü mağaza ile yaptıkları iş ortaklıklarıyle çeşitli indirim ve kampanya sunmaktadır. Gratis bayilik fiyatları ve şartlarını araştıran kişilerin bu yükselişin şartlarını bilerek ilerlemesi gerekir, bu yükselişin en önemli sebepleri, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarını çatısı altında toplaması ve Türkiye’nin her köşesinde şubeler açması ve şubelerinde çalıştıracağı kişileri gerekli her türlü eğitimden geçirdikten sonra müşterileri ile buluşturmasıdır.

Kişisel Bakım sektöründe diğer bayilik veren firmalardan olan Rossman markasının, Rossmann Bayilik başlıklı makalemize göz atabilirsiniz!

Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları Nelerdir?

Gratis bayiliğinde bakım adına gerekli her şey ve günlük ihtiyaçlar için binlerce ürün vardır, Saç,  Erkek, Kadın bakım, Ağız, Bebek Çocuk ve Anne, Cilt, Duş ve Banyo ürünleri, parfüm ve makyaj ürünleri bulunabilir. Bu ürünlerde ünlü Türk ve dünya markaları ve ciddi anlamda avantajlı ürünleri raflarında bulmak mümkündür. Gratis şirketi Franchising sistemine dahil olmadığını belirtmekle birlikte bayilik vermek dışında partner olarak çalışmak istediği şirketleri olabilir. Ciddi sermaye gücü, Gratis gibi önemli bir güce değer katabilecek bir yönü olanlar, şirket ile iletişime geçebilirler. Şirketi geliştirmek için çalışan üst departmanlar, şartları uyanlarla bazı anlaşmalar yapabileceklerini belirtmektedirler. Örneğin ciddi bir sermaye gücünüz varsa ve Bursa’da Gratis için güçlü bir potansiyeliniz varsa bayilik vermeyip sizinle çalışmak isteyebilir.

DUYURU: Gratis firması'nın kendilerinden bayilik almak isteyen girişimcilere bir duyurusu var. Firma açıldığı günden itibaren kendi içinde büyüme kararı almış olması ve hiç bir şekilde bayilik vererek bir büyüme planları olmadığı için Gratis bayilik (franchise) sözleşmesi adı altında çalışma yapmayı düşünmediklerini açıklamışlardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!