Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları 2019

Gratis, günümüzde kadın veya erkek, yaşlı veya çocuk ayyırımı yapmaksızın her kesimden ve yaştan insanın bakım ihtiyaçlarını 30.000'i aşkın ürün sayısı ile karşılamaktadır. Artık erkeklerde kadınlar kadar günümüzde kişisel bakımına çok fazla önem göstermektedir. Gratis gerek mağazalarında gerekse www.gratis.com adresinde her daim yeni ürünlerle müşterilerine hizmet veriyor. Elinde ki sabit ürünler değil, araştırmacı ve kendini güncelleye bilen bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı yatırım düşünenler bu tür ürünlere yönelmekte ve bu ürünleri tercih etmektedir,  Gratis de bu firmalardan biridir ve yatırım yapmak isteyenler tarafından Gratis bayilik fiyatları ve şartları sıkça araştırılan konuların başında gelmektedir.. Gittiğimiz pek çok alışveriş merkezinde rastladığımız Gratis firmasının bayilik şartlarını incelemeden önce firmayı tanıtmakta fayda vardır.

Gratis Hakkında

Demir Sabancı tarafından 2006 yılında kurulan Sedes Holding, kozmetik ve kişisel bakım sektörüne girmek için 2009 yılında Gratis markasını kurmuş. Çok hızlı gelişen ve büyüyen Gratis kısa bir zaman sonra sektörde Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olmuştur. Gratis şuan Türkiye genelinde 600’den fazla şubeye sahiptir. Gratis müşterilerine sayısız avantajlar sunan Gratis Kart sayısı 4 milyondan fazladır, 2009 yılında kurulmuş Gratis’in önü alınamaz bir şekilde ilerlediğinin göstergesi olan kart sayısı için 4 milyon çok güzel rakamdır. Gratis Karta sahip olmak sadece kendi mağazalarında değil, birçok ünlü mağaza ile yaptıkları iş ortaklıklarıyle çeşitli indirim ve kampanya sunmaktadır. Gratis bayilik fiyatları ve şartlarını araştıran kişilerin bu yükselişin şartlarını bilerek ilerlemesi gerekir, bu yükselişin en önemli sebepleri, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarını çatısı altında toplaması ve Türkiye’nin her köşesinde şubeler açması ve şubelerinde çalıştıracağı kişileri gerekli her türlü eğitimden geçirdikten sonra müşterileri ile buluşturmasıdır.

Kişisel Bakım sektöründe diğer bayilik veren firmalardan olan Rossman markasının, Rossmann Bayilik başlıklı makalemize göz atabilirsiniz!

Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları Nelerdir?

Gratis bayiliğinde bakım adına gerekli her şey ve günlük ihtiyaçlar için binlerce ürün vardır, Saç,  Erkek, Kadın bakım, Ağız, Bebek Çocuk ve Anne, Cilt, Duş ve Banyo ürünleri, parfüm ve makyaj ürünleri bulunabilir. Bu ürünlerde ünlü Türk ve dünya markaları ve ciddi anlamda avantajlı ürünleri raflarında bulmak mümkündür. Gratis şirketi Franchising sistemine dahil olmadığını belirtmekle birlikte bayilik vermek dışında partner olarak çalışmak istediği şirketleri olabilir. Ciddi sermaye gücü, Gratis gibi önemli bir güce değer katabilecek bir yönü olanlar, şirket ile iletişime geçebilirler. Şirketi geliştirmek için çalışan üst departmanlar, şartları uyanlarla bazı anlaşmalar yapabileceklerini belirtmektedirler. Örneğin ciddi bir sermaye gücünüz varsa ve Bursa’da Gratis için güçlü bir potansiyeliniz varsa bayilik vermeyip sizinle çalışmak isteyebilir.

ÖNEMLİ: Gratis bayilik (franchise) sistemini netleştirerek markasını başka girişimcilere vermemek adına kesinlikle bayilik vermeyeceğini bildirdi. Gratis mağazalarının hızla gelişmesinin en önemli sebeplerinden olan profesyonel şubelerinin olması ve elemanlarını bizzat kendi eğitiminden geçirip profesyonel olarak yetiştirmesidir. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde olan şubelerini ve satış noktalarını kendi bünyesinde açtığından dolayı Gratis bayilik vermeyeceğini duyurdu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN