Halkbank Franchising Destek Paketi

Ülkenin büyüyen ve gelişen bankacılık sektörünün yapıtaşları arasında yer alan Halkbank, müşterilerine birçok alanda çeşitli avantajlar ve ayrıcalıklar sağlayan paketler sunmaktadır.  İhracat, imalat, teknoloji, turizm gibi alanlara verdiği desteğin yanında kendi işini kurmak isteyen ya da yürüttüğü işle ilgili yatırımlarını artırmak ve yeni hedefleri gerçekleştirmek isteyen müşteriler için Halkbank Kredi imkanı sunmaktadır.  Halkbank Kobi için çeşitli avantajlar elde etme fırsatı bulunan krediyle birlikte faiz oranları ve vade seçenekleri müşteriler için en uygun seviyede belirlenmeye çalışılmıştır. Halkbank paketi içerisinde franchising sistemine giriş bedeli ödemeleri ve işyerinin kurulması ya da büyütülmesi için gerekli ekipman vb. tüm giderler için destek bulunmaktadır. Faaliyet gösterilen sektörlere özgü farklı ödeme seçenekleri ve avantajar da bu destek paketinde yer almaktadır.

Franchising Destek Paketiyle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Franchising Destek Paketi içerisinde Halkbank kredi azami ödeme vadesi 60 ay olup, müşterilerin talebi doğrultusunda sadece ilk yıla özgü olmak kaydıyla ilk 6 ay için ödemesiz dönem fırsatı sağlanmaktadır.  Sunulan krediler müşteri talep ve beklentileri ile birlikte banka değerlendirmesine bağlı olarak 3 ay ya da 6 ay ara dönemiyle eşit ödemeli olarak ödenebilmektedir. Ayrıca sektörel bazlı değerlendirmelere bağlı olarak serbest taksitlerin bulunduğu ödeme şekilleri de mevcuttur. Halkbanktan Franchising Destek Paketi kapsamında verilecek kredilerde franchising sistemine giriş bedeli ödemesi, firmanın ihtiyaç duyduğu malzemelerin temini ve iş yerinde gerekli diğer harcama kalemleri için toplam harcamaların %75’ini kapsamaktadır.  Halkbank Franchising sistemi ile birlikte müşterilerine farklı alanlardaki uygulamalarında da çeşitli kampanyalar ve indirimler sağlayabilmektedir.

Franchising Destek Paketi Ek Fırsatları

Dost Hesap Kredisi Kampanyası ile birlikte kobilerin çek ödemesi, vergi ödemesi ve telefon, su gibi fatura ödemelerinde de kolaylık sağlanmaktadır. Havale, eft gibi işlemlere de izin verilen bu uygulama sayesinde kobilerin iş yerini kurma aşamasında aldığı franchising desteğinden sonra firma işletme sürecinde ihtiyaç duyulan nakit para için her an kredi kullanma fırsatı da sağlanmış olmaktadır. Halkbank Kobi, Paraf Business Kart ile de ani şekilde ortaya çıkan harcamalar için destek sağlanmaktadır. Halkbank, Dost Hesap Kredisi ya da Paraf Kart gibi uygulamaları kullanmadan da kobiler için fatura tahsilatları, vergi ve SGK ödemeleri için indirimler sağlamaktadır. Yapılan yenilikler ve yatırımlar doğrultusunda kobiler için sağlanan avantajların geliştirilmesi ve daha kapsamlı bir hale getirilmesi beklenmektedir.  Böylelikle ülke içerisindeki girişimcilerin sayısı artırılmakta ve farklı alanlardaki büyümelere bağlı olarak insanlar için yeni istihdam alanları oluşturulmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. berkay altınbaş dedi ki:

  Önceden bu şekilde destek paketlerini kullanmıyorduk, bakalım yeni görüyoruz eğer uygun görürsek bizde kullanacağız.

 2. yunus dikmen dedi ki:

  Ani harcamalar için kullanılabilecek bir destek paketi, ani borç yada batma durumlarında rahatlıkla kullanılabilir.

 3. kaan öz dedi ki:

  Halk bankın böyle bir destek paketi olduğunu yeni görüyorum, keşke önceden görseydim bu destek paketini

 4. edip simsek dedi ki:

  Çeşittli avantajlarla kuruluşlara imkanlar sunuyor, ancak iyi araştırma yapmak gerekiyor, bir çok avantaj şuan bulunuyor.

 5. şükrü sever dedi ki:

  Daha yeni denk geldim, keşke önceden görseydim bu destek kredisini, tam ihtiyacımız olan bir krediymiş geç oldu biraz ancak şimdi bile işimize çok yarar.

 6. ömer avşar dedi ki:

  franchising destek paketi sayesinde bir çok alanda kobiler için kolaylık sağlanıyor, tabi buda bizim çok işimize yarıyor hemen destek paketine başvurduk.

 7. akın özçelik dedi ki:

  Halk bank yine bir adım öne geçmeyi başarmış, diğer bankalarda görmediğimiz bir paket ile karşı karşıyayız.

 8. ismet özcan dedi ki:

  Faiz ve vade orenları müşteriler için en uygun şekilde seçiliyor tabi buda paketin çekiciliğini arttırıyor.

 9. veysel güler dedi ki:

  Kobiler için güzel bir destep paketi oluşturulmuş uzun zamandır halk bankı takip ediyorum gerçekten hızlı bir yükseliş içerisinde.

 10. ismail özdemir dedi ki:

  Halk bank büyümeye her geçen daha hızlı devam ediyor, çıkardığı destek paketleri ve kredileri çok ilgi görmeye başladı.

 11. mustafa kaya dedi ki:

  Kobilerin daha iyi bir şekilde kendilerini toplamaları için çok güzel bir paket olmuş, kendim bir kobi yöneticisi olarak gerçekten çok işe yaradığını anladım

 12. birsen aksu dedi ki:

  Halk bank yine bir adım önde başlayacak bir paket çıkarmış, şuan inceliyorum tam anlamıyla yapılmış en iyi destek paketlerinden birisi.

 13. furkan karakoç dedi ki:

  İlk 6 ay için ödeme yapılmadanda kullanılabiliyormuş, eğer bu şekilde kullanabilirsem hemen alacağım.

 14. ergin kesik dedi ki:

  Destek paketi olarak halk bank çok güzel adımlar atıyor, yine çok iyi bir destek paketi çıkarmışlar.

 15. cemil akarsu dedi ki:

  İlk yılın 6 ayında para ödememe gibi bu destek paketinin yanında desteklerde bulunuyor, bankalardan en çok kullandığım halk bankasıdır en çok destek paketi ve kredisi getiren bankalardan birisi çünkü.

 16. mehmet bostan dedi ki:

  Halk bank'ın bir çok destek paketi bulunuyor hem iş kurmak istiyenler hemde iş yerini geliştirmek isteyenler için, bakalım bende franchising destek paketini almaya çalışacağım.

BİR YORUM YAZIN