BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9278,26
BITCOIN/TRY 63685,94

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk bankası Türkiye’de uzun yıllar hizmet veren devlet bankalarından bir tanesidir. Halk bankasının uzun yıllara yayılan hizmeti sayesinde genişleyen bir müşteri portföyü ve buna bağlı olarak da yeni ürünlerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Paraf kredi kartı ise bu yeni ürünlerden bir tanesidir. Halk bankasının yeni ürünü olan bu kredi kartını temin etmek için ise yapılması gerekenler oldukça kolaydır. Üreten Türkiye ve onun bankası Halkbank sloganı ile her geçen zaman içerisinde büyüyerek dünyanın 159. bankası olmayı başarmıştır. 1933 yılında kurulan küçük ve orta ölçekli esnaf ve sanayici için kredi sağlamayı hedefleyen bir finansal kuruluş olarak meydan getirilmiştir. Devlet bankası olarak kurulan Halk bankasının 900 tane şubesi ve yaklaşık 14 bin personeliyle tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Son yılların en önemli projesini hayata geçiren Halk bankası Paraf Kart ile müşterilerinden tam not almıştır.

Halk Bankasından Nasıl Kredi Kartı Alabilirim?

Halk bankasından kredi kartı alabilmenin birkaç yolu vardır ve oldukça basit olarak yapılabilir. İlk olarak internet üzerinden müracaatınızı Halk bankasının web sitesinden ilgili formu tam olarak doldurarak yapabilirsiniz. Buradaki formu tam olarak doldurduktan sonra onay butonuna bastığınızda Halk bankası müşteri hizmetleri temsilcisi size dönüş yapacaktır. Diğer bir yöntem ise Halk bankasının müşteri hizmetlerini arayarak müracaatınızı sözlü olarak yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisinin sorularını eksiksiz cevapladığınız da sisin için form hazırlanmış olacaktır. Halk bankasının Halkbank dialog adı ile lanse ettiği hattın numarası ise 444 0 444’dir. Bu numarayı arayarak da müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak ise klasik yöntem Halk bankasının tüm şubelerinden herhangi birine giderek orada bulunan müşteri temsilcisi ile birebir form doldurarak Paraf kredi kartı müracaatınızı yapabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Yukarıda detayları ile açıkladığımız yöntemlerden herhangi birini kullanarak yapmış olduğunuz Paraf kredi kartı müracaatınızın sonuçlandırılması, Halkbank Dialog hattı ile arayarak sizlere sonuçları bildirirler. Ayrıca Halk bankasının herhangi bir şubesine gitmek sureti ile de yapmış olduğunuz kredi kartı müracaatı sonucunu öğrenebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise vermiş olduğunuz iletişim adresi olan e-mailinize Halk Bankası tarafından gönderilen maillerinizi takip etmek olacaktır. Paraf Kart müracaatınız dan sonra müracaatınızın incelenip değerlendirilmesi yaklaşık bir hafta sürmektedir. Bu süre zarfında sabırla beklemeniz gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!