BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9272,13
BITCOIN/TRY 63643,91

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Kredi kartı borçlarını ödemekte geciken ya da zorlanan vatandaşlar için oldukça önemli bir konu olan kredi kartı yapılandırma hizmetinden Halk Bankası aracılığıyla oldukça avantajlı bir şekilde yararlanmak mümkündür. Kredi kartı borcu yapılandırma hizmeti ile daha esnek ödeme koşullarına sahip olunarak borçların rahat bir şekilde kapatılmasına imkân sağlanmaktadır. Yalnız Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin, kredi kartı borçlarının yasal takip altında olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılandırma işlemine onay verilmemektedir.  Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma hizmeti sayesinde faiz oranları oldukça makul bir değerde tutulduğundan ve vadeler mümkün olduğunca artırıldığından ödemekte zorlanılan borçlar için ideal bir hizmettir.

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Avantajları Nelerdir?

Herhangi bir yasal takibi bulunmayan Halkbank kredi kartı borcu yapılandırması 72 aya kadar varan vadelerde olmaktadır. Faiz oranları ise yaklaşık olarak %1.35 civarında olmaktadır. Düşük faiz oranı ve oldukça uzun ödeme vadesine sahip olan Halkbank kredi kartı yapılandırma hizmeti alan müşteriler ödemelerini düzenli ve sorunsuz olarak yaptıklarında bankanın diğer hizmetlerinden yararlanabilme olasılıkları ve güvenilirlikleri de artacaktır. Kredi kartı borçlarını uzun süre ödemeyen ya da erteleyen kişiler için devlet tarafından sunulan bu hizmet, kredi kardı borcunun hesaplı ve düzenli şekilde sistematik olarak ödenmesini amaçlamaktadır.

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Halkbank müşterileri kredi kartı borcu yapılandırma işleminden yararlanabilmek için direkt olarak bir Halkbank şubesine başvurup borç için 72 ay süreyle yapılandırma hizmeti almak istediğini belirtmelidir. Banka, bu işlemler için kişilerden bazı belgeler talep edecektir. Bu belgelerin içinde ise kimlik belgesi ve banka hesap bilgileri gibi belgeler bulunmaktadır. Ayrıca Halkbank kredi kartı yapılandırma hizmeti alan müşteriler için sağlanan bir diğer hizmet de ihtiyaç kedisi çekme şansıdır. Şubeye gidilip kredi kartı borcu yapılandırma işlemi için başvuru yapılıp bilgi alınırken aynı zamanda alınabilecek ihtiyaç kredisi miktarı da öğrenilebilir. Kredi kartı borcunun ihtiyaç kredisi ile ödenmesi durumunda normalde %1.75 olan faiz oranı yaklaşık %1.28 olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!