Banka ve Krediler

Halkbank Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredi

Halkbank Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredi

Halkbank, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler özel, Halkbank Kobi destek paketlerinde Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredi alma fırsatı sunmaktadır. Halkbank kredi kapsamında 60 aya varan taksit imkânı ile Plaka Hat Alık Kredisi, Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi, Plaka Teminatlı İşletme Kredisi ve Servis Aracı Alım Kredisi seçenekleri sunulmaktadır.

Halkbank Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredisine Kimler Başvurabilir?

Halkbank kredi fırsatları içerisinde hazırladığı Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredisi, esnaf odası, dernekler, birlik üyesi ticari taksitler, taksi dolmuşlar ve minibüs işletmelerini kapsamaktadır. Halkbank kobi, bu işletmelerin plaka ve hat alımlarını, ticari araç ve servis aracı alımlarında ve bu işletmelerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredisini oluşturmuştur.

Halkbank Şoför Esnafına Plaka Teminatlı kredilerin esasları nelerdir?

Şoför esnafına 60 ay taksit fırsatı ile sunulan Halkbank kredi kapsamındaki Plaka Hat Alık Kredisi, Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi, Plaka Teminatlı İşletme Kredisi ve Servis Aracı Alım Kredileri ile ilgili esaslar şunlardır;

 • Plaka ve Hat alım kredisi: En fazla 60 ay vade ile AET(Avrupa Ekonomi Topluluğu) olarak kullandırılan kredi Şoförler Odası, Şoförler Derneği ve Birlik üyesi ticari taksi, taksi dolmuş ve minibüs işletmelerine verilmektedir.
 • Plaka Teminatlı işletme Kredisi: Bu kredi İstanbul ili sınırları içerisinde faaliyet gösteren ticari taksi ve taksi dolmuş sahibi esnafa araç bakım ve onarım giderlerinden olan lastik, yedek parça ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için verilmektedir. Plaka Teminatlı İşletme Kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılmaktadır.
 • Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi: Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi ticari dolmuş, ticari taksi ve ticari minibüs işletmelerinin sıfır(0) kilometre ve 2.el araç alımları için verilmektedir. Bu kredide vade sınırı olmayıp uygun vade seçenekleri ile kullanılmaktadır.
 • Servis Aracı Alım Kredisi: Servis Aracı Alım Kredisi uygun vadelerle müşterilere sunulmaktadır. Şoförler Odası, Şoförler Derneği ve Birlik üyesi olup servis taşımacılığı yapan işletmelerin ikinci el servis aracı ve sıfır (0) kilometre servis aracı alımlarının finansmanında kullanılması için verilmektedir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. alican alkaya dedi ki:

  60 aya varan taksit imkanları bulunuyor, şöför esnaflar için bulunmaz bir fırsat. Ben kaçırmadan tek tek istenenleri yaptım.

 2. koray alıç dedi ki:

  Bu kredi bizim işimize çok yarayacak, bir şöför olarak bu krediyi çok beğendim şimdi işleri hallediyoruz yakında başvuracağız.

 3. seyfi kaya dedi ki:

  Vakıf bank, yine çok güzel bir kredi çıkarmış 60 aya yakın taksit imkanı sunduğu için krediyi verdiği kişileri çok zorlamıyor bir şöför esnafı olarak çok beğendim.

 4. cemil dursun dedi ki:

  Halk bank şöfor esdanı için yaklaşık 4 kredi ortaya çıkarmış bunlar işletme satın almak için servis satın almak için kullanılabiliyor, ben uzun zamandır servis aracı almak istediğim için bu bana çok iyi gelecek.

 5. ensar ilkin dedi ki:

  Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi ni kullanacağız biz hem vaadede olmadığı için normaline göre çok daha fazla bizim işimize yarayacak her şey düşünüldü tek eksik olan şuan kredi.

 6. eda kaya dedi ki:

  Halk bank şöförler için çok güzel krediler çıkarmış bu alanda ihtiyaç duyulacak tüm krediler şuan mevcut, ben babam için başvuracağım halkbank’a teşekkürler.

 7. mert kaya dedi ki:

  Hat alma düşüncem vardı uzun süredir ancak parasal sıkıntılardan hep bir geri adımda durmuştum bakalım bu krediyi alabilirsek hatta alabileceğiz.

 8. cem deniz dedi ki:

  İşletmemize yeni arabalar almak istiyorum bir kaç dolmuş daha çok daha iyi gelecektir, önceden fazla para harcamamak için almıyorduk şuan krediyi aldık arabalarıda alacağız.

 9. yusuf gökcan dedi ki:

  Hat almak için ben krediye başvuracağım, yaklaşık 60 aya kadar vaade imkanı sunuyorlar çok iyi bir süre 60 ay.

 10. cemil sarman dedi ki:

  Halk bank eski kredileri gibi tam müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir kredi çıkarmış, kendim bir şöför esnafı olarak çok beğendim.

 11. kaan etişken dedi ki:

  Şoför esnafcılığı yapan kişiler için çok süper bir fırsat olmuş tüm ihtiyaçlar düşünülerek çıkarılmış bir kaç arkadaşıma tavsiye ettim onlarda memnunlar.

 12. furkan has dedi ki:

  Servis aracı alım kredisini daha yeni görüyorum hemen başvurma hazırlıklarına başladım ancak keşke daha önce görseydim

 13. merve güven dedi ki:

  Kredileri araştırmaya başlamıştım Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisini gördüm incelediğimde tam aradığım kredi olduğunu fark ettim şimdi gerekli işlemleri yapacağım.

 14. ayşe nur eker dedi ki:

  Şoför değilim ancak öylesine denk geldim ilk bakışta hoş kredilere benziyor, her alanda krediler oluşturulup destekler verilmiş.

 15. caner durmuş dedi ki:

  Plaka ve hatlar içinde kredi imkanı sunulmuş, bakalım eğer kredimizi alırsak hat alarak yeni bir girişim yapacağız.

 16. hakkı genç dedi ki:

  ihtiyacımız olan kredi şuan burada mevcut bakalım alabilirsek şirketimiz için çok iyi olacak.

BİR YORUM YAZ