BIST 100 4.959 0.0 | 0.0
BRENT PETROL 74,72 0.57 | 0.42
EURO 22.5077 0.02 | 0.0
EURO/USD 1.07649 0.03 | 0.0
GRAM ALTIN 1330.15 0.61 | 8.02
USD 20.8891 0.5 | 0.1
STERLIN 26.1947 -0.14 | -0.04
BITCOIN/USD 577306,98
BITCOIN/TRY 27078,19

H&M Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Yeni iş kurmak isteyenler genellikle Franchise sistemi ile ünlü büyük mağazaların isim haklarını alarak bayilikle ticari faaliyetlerini yapmak istemektedirler. Hazır giyimde yatırım yapmak isteyenler İsviçre kökenli Dünya’nın giyim sektöründe önemli yere sahip olan H&M markasını araştırmakta, H&M bayilik fiyatları ve şartları hakkında bilgi toplayarak kendi şartlarını gözden geçirmek istemektedir.

Türkiye’de H&M

1947 yılından bu yana ünlü isimlerle reklamını yapan marka, özellikle büyük alışveriş merkezlerinde mağaza açmakta, yaklaşık 100 bini aşkın çalışanı, 3000 mağazası ile Dünya’nın 51 ülkesinde bulunan H&M, Türkiye piyasasında ilk olarak 2010 yılında kadın, erkek ve çocuk giyimi ile Forum İstanbul gibİ büyük alışveriş merkezinde açmıştır. Türkiye’de yoğun talebin olmasından dolayı hemen arkasından yine İstanbul’da İstinye Park’ta açmıştır. Mağazaların sayısının artması bu konuda yatırım yapmak isteyenlerin H&M bayilik fiyatları ve şartları nelerdir konusundaki öğrenme isteklerini artırmıştır.

H&M Bayilik Fiyatları ve Şartları Nelerdir?

Türkiye’de yaklaşık 25 mağazası olan ünlü marka H&M, bakıldığında bütün mağazalarını büyük alışveriş merkezlerinde açtığı, konsept olarak aynı sistem üzerine kurduğu mağazalarında geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin memnuniyetini önemsemektedir. Kaliteli çok çeşitli ürünlerinin yanında yetişmiş eğitimli personelleriyle geniş mağazalarda hizmet vermektedir. Giyim sektöründe dünyaca ünlü marka alışveriş merkezlerinde özellikle lokasyona çok dikkat etmekte, mağazalarını müşterilerin yolu üzerinde bulunan girişlerde açarak yeni müşterileri de davet etmektedir. Mağazalara giden yatırımcılar H&M markasına olan talebi gördükçe H&M bayilik fiyatları ve şartları daha çok meraklarını çekmektedir.

Giyim sektöründe diğer bayilik veren firmalardan olan Zara markasının, Zara Bayilik Fiyatları ve Şartları başlıklı makalemize göz atabilirsiniz!

H&M bayilik fiyatları ve şartları hakkında duydukları, öğrendikleri maalesef ki yeni yatırımcıları üzmüş hayal kırıklığına uğratmıştır. 51 ülkenin hepsinde kendi CEO’su bulunmakta ve yaklaşık 3000 mağazalarını bizzat kendileri tarafından açılıp işletildiği için H&M bayilik fiyatları ve şartları yoktur. Belki 2018 yılında olabilir diye düşünenler için yapılan araştırmada yeni yılda da H&M bayilik fiyatları ve şartları olmadığı ve bayilik vermeyecekleri görülmektedir. Bütün işlerini kendileri yapan H&M markası, yaşanabilecek olumsuz en ufak bir olayla dahi itibarlarına leke getirmemek için bayilik ve Franchise sistemi ile çalışmamaktadır. Gelecekte bayilik sistemi ile çalışacak olursa H&M’nin 200 milyon Euro civarında yatırım yapması beklenmektedir. Bayisi olamadığınız için üzülmeyin, tüm Dünya ve Türkiye’de çalışanlarını özel mülakata ve eğitime tabi tutarak alan prestij sahibi ünlü marka H&M’de satış danışmanı, moda tasarımcısı, mağaza müdürlüğü gibi departmanlarında çalışmak bile kariyer sahibi olmanıza yetecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!